Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 08:37
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Nie tylko śpiewają
Nie tylko śpiewają
Zespół Koła Gospodyń Wiejskich z Dąbrowicy (gm. Biłgoraj) ma długą, choć przerywaną historię. Twórczy zapał pań nie pozwala jednak na zaprzestanie artystycznych występów. 08.08.2017 09:30
Kalina z Rudy Wołoskiej
Kalina z Rudy Wołoskiej
"Jak Kalina śpiewa, milkną ptaki na drzewach" – komplementują śpiewaków z Rudy Wołoskiej (gm. Tomaszów Lubelski) mieszkańcy. Zespół Ludowy "Kalina" działa przy miejscowym Kole Gospodyń Wiejskich. 08.08.2017 09:28
Reklama
"Sąsiadki" pełne energii
"Sąsiadki" pełne energii
Gospodynie z Tuczap (gm. Mircze) działąją od 7 lat, a już mogą pochwalić się wieloma nagrodami za wypieki, potrawy czy wieńce dożynkowe. Spotykają się jednak nie tylko po to, żeby wspólnie piec i i gotować, ale także po, żeby ze sobą pogadać i pomagać innym. 08.08.2017 09:26    1
Zamość: Wypadek na ul. Lubelskiej. Rowerzysta potrącony przez peugeota
Zamość: Wypadek na ul. Lubelskiej. Rowerzysta potrącony przez peugeota
W poważnym stanie trafił do szpitala 76-letni mieszkaniec Zamościa, który w poniedziałek (7 sierpnia) został potrącony przez samochód na ul. Lubelskiej. 08.08.2017 09:20    7    1
Wybrano imię dla dębu. To Antoni z Grodysławic
Wybrano imię dla dębu. To Antoni z Grodysławic
Jest postawny, rozłożysty i samotny. Teraz dąb z Grodysławic będzie miał też imię – Antoni. Tak nazwali drzewo internauci. 08.08.2017 09:18
10 wniosków przed sezonem
10 wniosków przed sezonem
W sobotę o 17.00 meczem z Powiślakiem Końskowola Hetman Zamość rozpoczyna ligowe granie. Zespół Marka Motyki myśli wyłącznie o awansie, a najgroźniejszymi rywalami powinny być ekipy Tomasovii, Lewartu Lubartów i Stali Kraśnik. 08.08.2017 08:05    2
Joanna Krupa w Biłgoraju
Joanna Krupa w Biłgoraju
Modelka, aktorka, jurorka i gospodyni programu "Top Model" emitowanego w TVN, a także działaczka na rzecz praw zwierząt przyjechała do Biłgoraja. Joanna Krupa, bo o niej mowa, spotkała się z miłośnikami czworonogów w Miasteczku na Szlaku Kultur Kresowych. 08.08.2017 08:00    1
Powiat hrubieszowski: Odpady w dawnej kopalni
Powiat hrubieszowski: Odpady w dawnej kopalni
Do dawnego wyrobiska piasku w Strzyżowie (gm. Horodło) codziennie przywożono setki ton odpadów – ustalili reporterzy TVN 08.08.2017 07:03    1
Szkolna wyprawka z głową
Szkolna wyprawka z głową
Wkrótce rozpocznie się rok szkolny. Większych i mniejszych uczniów trzeba odpowiednio wyposażyć. I to najczęściej nie tylko w zeszyty, książki, plecak i nowe ubrania. Czasami potrzebne są też okulary albo komputer. 08.08.2017 06:17
Czego potrzebuje dziecko, kiedy idzie do szkoły?
Czego potrzebuje dziecko, kiedy idzie do szkoły?
W poprzednim tygodniu podpowiadaliśmy jakie meble (półki, biurka, szafy w zestawach) wybrać do pokoju małego ucznia. Dzisiaj powiemy o łóżkach i siedziskach, szafach i szafkach, które pomieszczą wszystkie skarby małego ucznia. 08.08.2017 06:15
Hrubieszów: Lubieżnik na wolności
Hrubieszów: Lubieżnik na wolności
Podejrzany o seksualne molestowanie 6-latki w sklepie 39-letni Dariusz C. z Hrubieszowa nie przebywa już za kratami aresztu śledczego. Postanowieniem Sądu Okręgowego w Zamościu areszt zmieniono na policyjny dozór. 08.08.2017 06:00
Śmierć czai się w polu!
Śmierć czai się w polu!
Dla dwóch mieszkańców powiatu hrubieszowskiego tegoroczne żniwa zakończyły się tragicznie. Jeden zginął pod ciągnikiem rolniczym, drugi zmarł podczas pożaru na własnym polu. To nie koniec wypadków na wsi. Pod Obszą ucierpiał przygnieciony ciągnikiem 64-latek, a pod Hrubieszowem podczas naprawy kombajnu 48-latek. Policja i KRUS apelują o zachowanie ostrożności przy wykonywaniu prac rolniczych. 08.08.2017 06:00
Żniwa w regionie, czyli czy opłaca się być rolnikiem
Żniwa w regionie, czyli czy opłaca się być rolnikiem
Zbiory rzepakowe zakończone, ale żniwa zbóż trwają w najlepsze. Skup już ruszył, kolejki się tworzą, mimo że ceny w naszym regionie nie należą do najwyższych. 08.08.2017 06:00
Prawie jak w Afryce
Prawie jak w Afryce
W ubiegłym tygodniu nasz region nawiedziła fala upałów. Temperatury sięgały prawie 40 stopni Celsjusza powyżej zera. Wprawdzie teraz zrobiło się chłodniej, ale jeśli wierzyć meteorologom, to jeszcze nie koniec. Przed nami kolejne dni prażenia się w skwarze. 08.08.2017 06:00
Zamość: Dlaczego 10-latka wypadła z okna?
Zamość: Dlaczego 10-latka wypadła z okna?
Odpowiedzi na to pytanie szukają zamojska policja i prokuratura. Wiadomo, że dziewczynka wypadła z okna na czwartym piętrze. W mieszkaniu przebywała ze swoją 49-letnią matką, która była pijana. Poszkodowana 10-latka w ciężkim stanie trafiła do szpitala, a jej matka do policyjnego aresztu. Prokuratura prowadzi postępowanie w kierunku znęcania się nad dzieckiem. 08.08.2017 06:00    1
Reklama Drosed
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama