Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 10:52
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Artykuły

Reklama
To już w ten weekend! Zamość na okrągło 2017 (PROGRAM)
To już w ten weekend! Zamość na okrągło 2017 (PROGRAM)
Trzydniowe święto motoryzacji już w nadchodzący weekend (11-13 sierpnia). Od piątku do niedzieli potrwa plenerowa impreza "Zamość na krągło". Oj, będzie się działo! 07.08.2017 05:38
Wspaniałe lasy i pieczywo z miodem
Wspaniałe lasy i pieczywo z miodem
To była prawdziwa gratka nie tylko dla miłośników przyrody. W sobotę (5 sierpnia) w Zwierzyńcu odbył się dzień otwarty Roztoczańskiego Parku Narodowego. W tej edukacyjnej imprezie uczestniczyło w sumie kilka tysięcy osób. Wszyscy byli zadowoleni. Nie zbrakło też wspomnień... 06.08.2017 16:51    1
Reklama
Krasnobród: Znany aktor wystąpi z recitalem na Placu Siekluckiego
Krasnobród: Znany aktor wystąpi z recitalem na Placu Siekluckiego
Przez całe wakacje Krasnobród tętni życiem. W Sanktuarium odbywają się koncerty organowe, a na położonym w centrum Placu Siekluckiego można posłuchać lżejszej muzyki. Za tydzień, w niedzielę 13 sierpnia z recitalem wystąpi tam Jacek Borkowski. 06.08.2017 15:30
Aleksandrów: Są pieniądze, będą komputery dla biblioteki
Aleksandrów: Są pieniądze, będą komputery dla biblioteki
W Gminnej Bibliotece Publicznej w Aleksandrowie będzie można nie tylko wypożyczać książki, poczytać prasę, ale również skorzystać z komputera. I to nowiutkiego, bo placówka otrzymała pieniądze na zakup sprzętu. 06.08.2017 14:27
Biszcza: Policjanci na plaży. Nie opalali się, ale edukowali (ZDJĘCIA)
Biszcza: Policjanci na plaży. Nie opalali się, ale edukowali (ZDJĘCIA)
Akcję edukacyjną przeprowadzili wczoraj (sobota, 5 sierpnia) nad zalewem w Biszczy biłgorajscy policjanci. Pojawili się tam radiowozami, w pełnym umundurowani, "uzbrojeni" w ulotki, które rozdawali plażowiczom. 06.08.2017 12:18
Gm. Szczebrzeszyn: Zobaczyli pijanego kierowcę ciężarówki, zatrzymali go i przekazali policji
Gm. Szczebrzeszyn: Zobaczyli pijanego kierowcę ciężarówki, zatrzymali go i przekazali policji
47-latek z gminy Fajsławice jechał pijany ciężarowym MAN-em. Wypatrzyli go pracownicy jednej z firm z Bodaczowa i zatrzymali, a później wezwali policję. 06.08.2017 11:34
Gm. Sułów: Nie będzie prądu w kilku miejscowościach
Gm. Sułów: Nie będzie prądu w kilku miejscowościach
Mieszkańcy kilku wiosek w gminie Sułów muszą się przygotować na to, że przez ponad dwie godziny we wtorek (8 sierpnia) nie będą mieć prądu. To wyłączenia energii zaplanowane przez PGE Dystrybucję. 06.08.2017 11:00
Zakończyła się Zagadkowa Niedziela. Na Rynku Wodnym trwa Festiwal.
Zakończyła się Zagadkowa Niedziela. Na Rynku Wodnym trwa Festiwal.
Dzisiaj, 6 sierpnia, na Starym Mieście w Zamościu do późnych godzin wieczornych będzie można delektować się językiem polskim. Będzie refleksyjnie, nastrojowo i zabawnie. Na Rynku Wodnym właśnie trwa trzeci Festiwal Stolica Języka Polskiego. 06.08.2017 10:28
Gm. Zamość: Oddaj krew, zgarnij nagrodę. Akcja w Mokrem
Gm. Zamość: Oddaj krew, zgarnij nagrodę. Akcja w Mokrem
Już sama świadomość, że pomaga się komuś w potrzebie jest nagrodą. Ale podczas akcji krwiodawstwa w Mokrem koło Zamościa będą do wygrania dodatkowe upominki, np. vouchery do SPA. 06.08.2017 09:15
Biłgoraj: OSiR zaprasza na piknik nad zalewem Bojary
Biłgoraj: OSiR zaprasza na piknik nad zalewem Bojary
Była impreza przed tygodniem, będzie i za tydzień. Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie ze Biłgorajskim Stowarzyszeniem Trzeźwości "ISKRA" zapraszają w niedzielę (13 sierpnia) na Piknik ,,Trzeźwo – zdrowo – na sportowo' nad zalewem Bojary''. 06.08.2017 07:00
Zamość: Filmowe Lato z Orange i Multikinem. Projekcje na Rynku Wielkim
Zamość: Filmowe Lato z Orange i Multikinem. Projekcje na Rynku Wielkim
Filmowe Lato z Orange i Multikinem ruszyło w czerwcu. W tym miesiącu dotrze do Zamościa. Filmy w plenerze oglądać będzie można przez trzy sierpniowe wieczory na Rynku Wielkim. Seanse są darmowe. 06.08.2017 06:00    1    2
Zamość: Wypadek na osiedlu Małe Ciche. Dziewczynka wypadła z 4 piętra
Zamość: Wypadek na osiedlu Małe Ciche. Dziewczynka wypadła z 4 piętra
Dzisiaj (5 sierpnia) przed godziną 18 na osiedlu Małe Ciche w Zamościu doszło do nieszczęśliwego wypadku. Z czwartego piętra bloku przy ul. Hrubieszowskiej wypadło 10-letnie dziecko. 05.08.2017 18:32    66    5
Hrubieszów: Biblioteka wypożycza książki do czytania i filmy
Hrubieszów: Biblioteka wypożycza książki do czytania i filmy
Naprawdę jest w czym wybierać. Miejska Biblioteka publiczna w Hrubieszowie oferuje swoim czytelnikom nie tylko bogaty księgozbiór, ale też audiobooki i filmy na płytach DVD. 05.08.2017 16:00
Krasnobród: Jutro koncert organowy w Sanktuarium
Krasnobród: Jutro koncert organowy w Sanktuarium
Jutro (niedziela, 6 sierpnia) odbędzie się kolejny 42. Międzynarodowych Koncertów Organowych. W Sanktuarium w Krasnobrodzie zagra Bartosz Patryk Rzyman z Wrocławia. 05.08.2017 16:00
Granie w zaczytanie – plenerowa impreza w Komarowie-Osadzie
Granie w zaczytanie – plenerowa impreza w Komarowie-Osadzie
Kolejna impreza, która ma zachęcać do czytania książek odbędzie się w Komarowie-Osadzie już w nadchodzącą niedzielę (6 sierpnia). 05.08.2017 14:00
Reklama Drosed
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: To ilu biednym dzieciom już pomogłaś? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: A jak tam sprawy sądowe? Konkretnie chodzi mi o aferę z zakupem paliwa dla karetek. Nie po myśli dyrektora, że temat ucichł? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:49 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: były prawownik Treść komentarza: Pan dyrektor na dzień dobry obciął premie pracownikom, to się na pensję uzbierało. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:47 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: teraz mądry ? Treść komentarza: Co zrobili dobrego ministrowie PIS w ciągu 8- miu lat.Radziwił, Szumowski, Cieszyński, Niedzielski, Sojka ??? Maseczki, agregatory, zastraszanie lekarzy, zwalnianie itd....... Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:13 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: znowu nagonka PISu Treść komentarza: Praca na 8 godzin, nagle przywożą na blok pacjenta z wypadku, operacja, ale juz 16.00, więc lekarze zbierają się do domu a pacjent ???? nie ma wyjścia ,musi czekać do jutra. TEGO CHCECIE ? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Najważniejszy pacjent Treść komentarza: Czy Przychodnię Rodzinną w Hrubieszowie też "przejmiecie"? przecież można być lekarzem rodzinnym jednocześnie na dyżurze w pogotowiu, Izbie przyjęć czy też na oddziele + dyżur telefonicznie nie mówiąc już o wizytach prywatnych. Ilu jest takich lekarzy? Najwyższy czas dać miejsca młodym lekarzom. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 13:54 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek”
Reklama
Reklama
Reklama