Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 08:36
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Hrubieszów: Szalom w mieście nad Huczwą
Hrubieszów: Szalom w mieście nad Huczwą
W ubiegłym tygodniu Hrubieszów odwiedziła ponad stuosobowa grupa młodzieży ze szkoły Kiriat Sharet w Holonie (dzielnicy Tel-Awiwu, stolicy Izraela). To była 21 wizyta młodych Izraelczyków w mieście nad Huczwą. 09.08.2017 07:00
Wielka kasa dla tomaszowskich stowarzyszeń
Wielka kasa dla tomaszowskich stowarzyszeń
Ponad 2,1 mln zł rozdysponowała LGD "Roztocze Tomaszowskie" na działania związane ze wsparciem działań kulturalnych, ekologicznych, integracji międzypokoleniowej. A także na inwestycje dotyczące obiektów infrastruktury społecznej i podnoszące atrakcyjność turystyczną gmin tworzących stowarzyszenie. 09.08.2017 06:00
Reklama
Biłgoraj: Nowy prezes TBS
Biłgoraj: Nowy prezes TBS
Jacek Grabek został nowym prezesem Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Biłgoraju. Zastąpił Marka Łukasika. 09.08.2017 06:00
Wielkie zaskoczenie przed nowym otwarciem
Wielkie zaskoczenie przed nowym otwarciem
"Zapiera dech" – billboardy z takim hasłem pojawiły się 1 sierpnia na ulicach Zamościa. Z billboardów patrzą na nas zaciekawieni, zdumieni i czymś nieprawdopodobnie pozytywnie zaskoczeni ludzie. Tak promuje się przed ponownym otwarciem zamojski E.Leclerc. 08.08.2017 20:00    2
Pijana mama
Pijana mama
Ponad półtora promila alkoholu miała w organizmie kierująca volkswagenem 34-letnia mieszkanka Zamościa. Kobieta podróżowała razem ze swoim 11-letnim synem... Za jazdę na dwóch gazach nierozsądna matka odpowie przed sądem. 08.08.2017 19:00
Pobili i w bieliźnie wyrzucili na mróz
Pobili i w bieliźnie wyrzucili na mróz
We troje bili i kopali nastolatkę po całym ciele, a na koniec 39-latka wyrzuciła dziewczynę z mieszkania, zostawiając w samej bieliźnie na mrozie przed drzwiami mieszkania. Wszyscy odpowiedzą za to przed sądem. 08.08.2017 16:27
Hrubieszów: Przeciwko bezczeszczeniu pamięci
Hrubieszów: Przeciwko bezczeszczeniu pamięci
Film dokumentalny "Sahryń" o zbrojnej akcji oddziałów AK i BCh na bastion nacjonalistów ukraińskich obejrzało 28 lipca w HDK-u ponad 300 osób. Po projekcji wydano oświadczenie – protest przeciwko poniżaniu i bezczeszczeniu pamięci żołnierzy AK i BCh. 08.08.2017 15:00
Cześć i chwała bohaterom!
Cześć i chwała bohaterom!
1 sierpnia w 73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego na Rynku Wielkim w Zamościu odbyły się uroczystości patriotyczno-religijne. Na zakończenie hołd powstańcom pięknie oddali kibice Hetmana. 08.08.2017 14:00
Kolizja w Bełżcu. Zniszczone trzy samochody, dwa ogrodzenia i słupek
Kolizja w Bełżcu. Zniszczone trzy samochody, dwa ogrodzenia i słupek
Padał deszcz, widoczność nie była najlepsza, a droga bardzo śliska - w takich warunkach w poniedziałek (7 sierpnia) po południu w Bełżcu doszło do groźnie wyglądającej stłuczki. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie odniósł poważniejszych obrażeń. 08.08.2017 13:26
Dali łupnia bezdomnemu
Dali łupnia bezdomnemu
Prawdopodobnie nie było żadnego planu, a do obrobienia nieznajomego mężczyzny doszło spontanicznie. Sprawcy wykręcali swojej ofierze ręce, nie szczędzili też kopniaków. Na koniec obrabowali bezdomnego, zabierając mu parę groszy, dokumenty oraz kaszkiet. Policja zatrzymała sprawców – dwóch mężczyzn i kobietę. Wszyscy byli pijani. Za rozbój mogą powędrować do więzienia nawet na 12 lat. 08.08.2017 13:00
Hrubieszów: Pijany wybił szybę w sklepowej witrynie
Hrubieszów: Pijany wybił szybę w sklepowej witrynie
Za akt wandalizmu, ale też posiadanie marihuany odpowie 28-latek z Hrubieszowa, który wczorajszej nocy, po pijanemu wybił szybę w oknie jednego ze sklepów. 08.08.2017 12:00
Horror pozornej śmierci
Horror pozornej śmierci
– Mój mąż pracował w okolicach (tutaj pada nazwa jednej z miejscowości na Zamojszczyźnie – przyp. red.) i ponoć tam, że tak powiem, z trumny wstała ok. 86-letnia kobieta. Wydarzyło się to na chwilę przed opuszczeniem domu i udaniem się na mszę pogrzebową. Słyszeliście może o tym? – pytała ostatnio na facebookowej stronie "Kroniki Tygodnia" jedna z naszych Czytelniczek. 08.08.2017 11:00    2    5
Czym wożą ludzi na kajaki? Prawie co drugi bus z usterką
Czym wożą ludzi na kajaki? Prawie co drugi bus z usterką
Busy są często byle jakie, a przewoźnicy pakują do nich pasażerów ponad stan - takie są wyniki akcji "Bus-Kajak", którą w niedzielę (6 sierpnia) zamojscy policjanci przeprowadzili na trasach przejazdu do najpopularniejszych miejsc spływów kajakowych. 08.08.2017 10:16    15    1
Aniołki ze Skierbieszowa
Aniołki ze Skierbieszowa
W tym roku minie 5 lat odkąd założono Koło Kobiet Aktywnych. Na terenie Gminy Skierbieszów to najdłużej działające koło, którego członkinie są też Aniołkami z Zielonki. 08.08.2017 09:40    1
Gotują, pieką i... robią biżuterię
Gotują, pieką i... robią biżuterię
KGW w Masłomęczu to niewielkie koło, działa w nim 12 pań. Są wyjątkowo aktywne. Wspólnie gotują, pieką i organizują różne imprezy dla miejscowej społeczności. Znajdują czas też na zabawę w odtwarzanie życia Gotów, którzy zamieszkiwali Kotlinę Hrubieszowską kilkanaście stuleci temu. 08.08.2017 09:32    5
Reklama Drosed
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama