Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 04:15
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Artykuły

Reklama
Handel bez paragonu na giełdzie w Mokrem. Służba celna wystawiła mandaty
Handel bez paragonu na giełdzie w Mokrem. Służba celna wystawiła mandaty
Ponad 500 podmiotów gospodarczych na całej Lubelszczyźnie skontrolowali funkcjonariusze celni. Sprawdzali, czy ich właściciele korzystają z kas fiskalnych i wystawiają paragony. Posypały się mandaty. 12.01.2018 09:03    1
Tomaszów Lubelski: Uczniowie ZS nr 4 wrócili z Grecji. Byli tam na praktykach
Tomaszów Lubelski: Uczniowie ZS nr 4 wrócili z Grecji. Byli tam na praktykach
Przez dwa tygodnie 44 uczniów Zespołu Szkół nr 4 w Tomaszowie Lubelskim odbywało praktyki zawodowe w Grecji. 12.01.2018 08:00    6
Reklama
Gm. Zamość: Milena Kazanowska jedzie na Zimową Akademię Młodych Orłów
Gm. Zamość: Milena Kazanowska jedzie na Zimową Akademię Młodych Orłów
Jej powołanie podpisał Zbigniew Boniek, prezes PZPN. Milena Kazanowska, piłkarka UKS Suchowiczteam z Wólki Panieńskiej weźmie w czasie ferii udział w Zimowej Akademii Młodych Orłów. 12.01.2018 07:00    1
Tomaszów Lubelski: Zapobiegajmy pożarom. Strażacki konkurs rozstrzygnięty
Tomaszów Lubelski: Zapobiegajmy pożarom. Strażacki konkurs rozstrzygnięty
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Lubelskim rozstrzygnęła Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem „Zapobiegajmy pożarom” na szczeblu powiatowym. 12.01.2018 06:00
Tomaszów Lubelski: Porzucony szczeniak w przytulisku. Kto go przygarnie?
Tomaszów Lubelski: Porzucony szczeniak w przytulisku. Kto go przygarnie?
Jest jeszcze maleńki. Ale ktoś postanowił się go pozbyć i porzucił. Czarny szczeniaczek trafił do przytuliska w Tomaszowie Lubelskim. Kto go przygarnie? 12.01.2018 05:27    1    1
Biłgoraj: Sukces artystów z MDK w ogólnopolskim konkursie
Biłgoraj: Sukces artystów z MDK w ogólnopolskim konkursie
Prace sześciorga wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury zostały docenione przez jury XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Witaj, gwiazdko złota” w Tychach. 11.01.2018 16:00
Zamość: Spisała się po angielsku. Karolina Pawliszak najlepsza w konkursie PWSZ
Zamość: Spisała się po angielsku. Karolina Pawliszak najlepsza w konkursie PWSZ
Karolina Pawliszak, uczennica I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu wygrała anglojęzyczne dyktando, którego finał odbył się w środę (10 stycznia) w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu. 11.01.2018 14:30
Głosowanie czytelników na półmetku
Głosowanie czytelników na półmetku
W 18 Plebiscycie Piłkarskim "Kroniki Tygodnia" przedstawiliśmy już nominowanych w kategorii Piłkarz Roku, Trener Roku i Drużyna Roku. W naszej zabawie czas na czwartego do brydża, czyli kandydatów do tytułu Odkrycie Roku. 11.01.2018 14:10    1    2
Manekiny specjalne
Manekiny specjalne
Dział manekinów ma wiele różnych kategorii. Zostały one stworzone w oparciu o potrzeby sklepów stacjonarnych lub nawet sklepów internetowych. Manekiny specjalne przeznaczone są dla określonych grup społecznych. 11.01.2018 13:12
Gm. Jarczów: Groźna kolizja w Korhyniach. Ford wypadł z trasy
Gm. Jarczów: Groźna kolizja w Korhyniach. Ford wypadł z trasy
Wyglądało to bardzo groźnie, ale na szczęście nikomu nic złego się nie stało. Dzisiaj (czwartek, 11 stycznia) rano kierująca fordem 35-latka nie zapanowała nad autem, które wypadło z drogi i zatrzymało się zaroślach na poboczu. 11.01.2018 13:00    1
Biłgoraj: Przyjaciele z boiska triumfowali w charytatywnym turnieju w OSiR
Biłgoraj: Przyjaciele z boiska triumfowali w charytatywnym turnieju w OSiR
Ekipa "Przyjaciół z boiska" wygrała zorganizowany w ostatnią niedzielę (7 stycznia) w Biłgoraju VI Noworoczny Charytatywny Turniej Piłki Nożnej OPEN. Zawody odbyły się hali Ośrodka Sportu i Rekreacji. 11.01.2018 12:00
Gm. Łabunie: Bogusław Pupiec nagrodzony w ogólnopolskim konkursie
Gm. Łabunie: Bogusław Pupiec nagrodzony w ogólnopolskim konkursie
Bogusław Pupiec z Łabuniek Pierwszych został laureatem 6. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Lubelskie. Smakuj życie”. Zajął drugie miejsce w kategorii fotografii artystycznej za pracę "Jesienne pola Roztocza". 11.01.2018 11:00    1    1
Hrubieszów: Historia polskiej niepodległości na wystawie w HDK
Hrubieszów: Historia polskiej niepodległości na wystawie w HDK
Adam Safaryjski z Ośrodka KARTA i historyk z Hrubieszowa Bogdan Leszczuk otworzą w piątek oficjalnie wystawę "Rok 1918. Odzyskanie Niepodległości" w Hrubieszowskim Domu Kultury. 11.01.2018 10:21
Gm. Hrubieszów: Pędził szybciej, niż powinien, bo spieszył się do pracy
Gm. Hrubieszów: Pędził szybciej, niż powinien, bo spieszył się do pracy
Za przekroczenie prędkości dozwolonej w terenie zabudowanym, ale też jazdę bez uprawnień odpowie 26-letni mieszkaniec gm. Hrubieszów, którego w środę (10 stycznia) namierzyli w Moniatyczach hrubieszowscy policjanci. Mężczyzna tłumaczył, że... spieszy się do pracy. 11.01.2018 10:03
Zamość z przestworzy. Sylwestrowe loty nad miastem (ZDJĘCIA, FILM)
Zamość z przestworzy. Sylwestrowe loty nad miastem (ZDJĘCIA, FILM)
Takie sylwestrowe szybowanie to w Aeroklubie Ziemi Zamojskiej tradycja. Stało się jej za dość także w ostatnich dniach 2017 roku. Ekipa szybowników wzbiła się w przestworza, by z góry podziwiać Zamość. Zrobili też zdjęcia i nagrali film. Mamy te materiały. Koniecznie musicie je zobaczyć! 11.01.2018 09:00
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: w sedno Treść komentarza: TAAAAK. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:27 Źródło komentarza: Zamość: Modlili się za pomordowanych na Wołyniu Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Oo Zaczynaja juz grozić!wierchuszka ukraińska Kaczynski Duda PiS wpuscili ich tutaj setki tysięcyNIEDOBRZE! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:26 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Butu, nie !! Treść komentarza: Ani sąsiadów, ani sojuszników, ani towarów, ani żadnej współpracy , ani żadnej kawy po pracy z "sąsiadem" ,oto obraz Polski, pod "butem Kaczyńskiego!!!!! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:25 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: pucia Treść komentarza: Oddaj mi "łopateckę" bo ci zabiorę wiaderecko" ,oj gdzie ta dyplomacja, jak widać "nima", Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:21 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: FRANEk Treść komentarza: Bardzo dobrze Panie Prezydencie Nawrocki !!!popieram ja i zdecydowana większość Polaków dla których to Polska jest najwazniejszaZarówno Zełeński który odniósł się do Polaków i Polski obelzywie jak i inni tutaj wymienieni na tak wielkie odznaczenia polskie na pewno nie zasłuzyli! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:04 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Z Treść komentarza: Jak będą się z nim tak cackać, to raczej nie zdążą go posadzić zanim kogoś zabije. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie
Reklama
Reklama
Reklama