Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 04:53
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Artykuły

Reklama
Biłgoraj: Uczennice LO im. ONZ finalistkami ogólnopolskiego konkursu
Biłgoraj: Uczennice LO im. ONZ finalistkami ogólnopolskiego konkursu
Aleksandra Farion, Julia Kudełka, Natalia Buczyńska i Adrianna Jurczak, uczennice Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju zdobył tytuł finalisty w ogólnopolskim konkursie na najlepsze zespołowe wykonanie infografiki SMOGOGRAFIKA. 11.01.2018 08:00
Biłgoraj: Uczennica ZSZiO w finale olimpiady
Biłgoraj: Uczennica ZSZiO w finale olimpiady
Dominika Biernat wie, jak powinno się projektować odzież. Uczennica Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju udowodniła to awansując do finału ogólnopolskiej olimpiady. 11.01.2018 07:00
Reklama
Śladem powstańczego skarbu
Śladem powstańczego skarbu
Członkowie zamojskiego Klubu Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Pieszki (działa przyoddziale PTTK) uczczą 155 rocznicę wybuchu powstania styczniowego. Wyruszą na kilkugodzinną wędrówkę. 11.01.2018 06:00
Zamość: Przedszkolaki będą miały wystawę prac w Morandówce
Zamość: Przedszkolaki będą miały wystawę prac w Morandówce
"Zamość widziany oczami dziecka" - to tytuł wystawy prac dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Zamościu. Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się w środę, 17 stycznia o godz. 15 w hotelu i restauracji Morandówka na Starym Mieście. 11.01.2018 06:00
Zwierzyniec: Policjanci dostali komputery od leśników
Zwierzyniec: Policjanci dostali komputery od leśników
Przedwczoraj odbyło się oficjalne przekazanie sprzętu, a od środy policjanci ze Zwierzyńca już mogli pracować na nowych komputerach. Dostali je od dyrekcji Roztoczańskiego Parku Narodowego. 11.01.2018 05:41
Znaleźli sposób na faworyta
Znaleźli sposób na faworyta
Nie ma już zespołu bez porażki w tomaszowskiej halówce. W szóstej serii gier Harakiri-Team przegrało bowiem z Inter-Baumem Zamość 8:9 (4:1). 10.01.2018 20:20    1
Zamość walczy o zwycięstwo w konkursie Świeć się z Energą. Pomóżcie wygrać!
Zamość walczy o zwycięstwo w konkursie Świeć się z Energą. Pomóżcie wygrać!
Podium jest, ale do zwycięstwa jeszcze trochę brakuje, a czasu ubywa. Dlatego trzeba się zmobilizować i pomóc Zamościowi wygrać w konkursie Świeć się z Energą. Stawką w grze jest nie tylko tytuł Świetlnej stolicy Polski, ale też wart 40 tys. zł sprzęt AGD, który trafiłby do najuboższych rodzin w mieście. 10.01.2018 16:24    1    17
Gm. Obsza: 54-latek znęcał się nad rodziną. Trafił za kratki
Gm. Obsza: 54-latek znęcał się nad rodziną. Trafił za kratki
Co najmniej trzy najbliższe miesiące spędzi za kratkami 54-letni mieszkaniec gminy Obsza. Grozi mu znacznie dłuższa odsiadka za to, że znęcał się nad swoimi najbliższymi. 10.01.2018 16:03    1
Zamość: Więcej małżeństw i więcej dzieci. USC podsumował 2017 rok
Zamość: Więcej małżeństw i więcej dzieci. USC podsumował 2017 rok
Jest dobrze. Bo w Zamościu rodzi się coraz więcej dzieci i przybywa małżeństw. Tak wynika ze statystyk za 2017 rok, przygotowanych przez Urząd Stanu Cywilnego. 10.01.2018 14:00
Gm. Szczebrzeszyn: Wypadek w Bodaczowie. 24-letni mężczyzna potrącony przez samochód
Gm. Szczebrzeszyn: Wypadek w Bodaczowie. 24-letni mężczyzna potrącony przez samochód
We wtorek (9 stycznia) wieczorem doszło do wypadku z udziałem pieszego w Bodaczowie. 10.01.2018 13:00
Szczyrba z Wieczerzakiem za Czarnieckiego
Szczyrba z Wieczerzakiem za Czarnieckiego
Działacze Roztocza Szczebrzeszyn mogliby spokojnie pisywać scenariusze telenowel. I byłyby to z pewnością produkcje cieszące się wśród widzów sporą popularnością. Tytuł pierwszej z nich mógłby brzmieć: "Zmieniamy trenera". Nie wiadomo tylko, czy cała historia byłaby w smak kibicom beniaminka czwartej ligi. 10.01.2018 12:43    2
Zamość: Wypadek na ul. Hrubieszowskiej. 19-latek potrącony na pasach
Zamość: Wypadek na ul. Hrubieszowskiej. 19-latek potrącony na pasach
19-latek z Zamościa trafił do szpitala po tym, jak we wtorek (9 stycznia) został potrącony przez samochód na ul. Hrubieszowskiej. Do wypadku doszło na przejściu dla pieszych. 10.01.2018 11:44    5    1
Gm. Hrubieszów: 57-latek kradł prąd. Trafi za to do więzienia?
Gm. Hrubieszów: 57-latek kradł prąd. Trafi za to do więzienia?
Za kradzież można trafić za kratki nawet na 5 lat. Taka kara grozić więc będzie 57-letniemu mieszkańcowi gm. Hrubieszów, który kradł prąd. 10.01.2018 11:00
Gm. Komarów-Osada: 24-latek miał w domu narkotyki
Gm. Komarów-Osada: 24-latek miał w domu narkotyki
To nie były konopie włókniste. Co do tego policjanci nie mają najmniejszych wątpliwości. Dlatego 24-latek z gminy Komarów-Osada, u którego znaleźli roślinny susz odpowie za posiadanie narkotyków. 10.01.2018 10:00    1
Biłgoraj: Kolędnicy zaśpiewali dla starosty
Biłgoraj: Kolędnicy zaśpiewali dla starosty
Rozśpiewanych gości przyjmował ostatnio Kazimierz Paterak, starosta biłgorajski. Wizytę złożyli mu kolędnicy. 10.01.2018 09:09
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: w sedno Treść komentarza: TAAAAK. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:27 Źródło komentarza: Zamość: Modlili się za pomordowanych na Wołyniu Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Oo Zaczynaja juz grozić!wierchuszka ukraińska Kaczynski Duda PiS wpuscili ich tutaj setki tysięcyNIEDOBRZE! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:26 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Butu, nie !! Treść komentarza: Ani sąsiadów, ani sojuszników, ani towarów, ani żadnej współpracy , ani żadnej kawy po pracy z "sąsiadem" ,oto obraz Polski, pod "butem Kaczyńskiego!!!!! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:25 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: pucia Treść komentarza: Oddaj mi "łopateckę" bo ci zabiorę wiaderecko" ,oj gdzie ta dyplomacja, jak widać "nima", Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:21 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: FRANEk Treść komentarza: Bardzo dobrze Panie Prezydencie Nawrocki !!!popieram ja i zdecydowana większość Polaków dla których to Polska jest najwazniejszaZarówno Zełeński który odniósł się do Polaków i Polski obelzywie jak i inni tutaj wymienieni na tak wielkie odznaczenia polskie na pewno nie zasłuzyli! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:04 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Z Treść komentarza: Jak będą się z nim tak cackać, to raczej nie zdążą go posadzić zanim kogoś zabije. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie
Reklama
Reklama
Reklama