Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 04:07
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Volkswagen wylądował w polu. Kierowca był pijany
Volkswagen wylądował w polu. Kierowca był pijany
Pijany był kierowca volkswagena oraz dwaj rowerzyści, którzy jechali przed nim. Kiedy 37-latek usiłował uniknąć zderzenia z nimi, stracił panowanie nad pojazdem, dachował, koziołkował i wreszcie wylądował w polu, 10 metrów od drogi. 11.05.2020 11:00
Koronawirus w Polsce. 210 nowych zakażeń, żadnego na Lubelszczyźnie
Koronawirus w Polsce. 210 nowych zakażeń, żadnego na Lubelszczyźnie
Wśród 210 osób, u których w ostatnim czasie potwierdzono zakażenie koronawirusem nie ma mieszkańców Lubelszczyzny. 11.05.2020 10:10
Reklama
Wypadek motocyklisty w Hutkach. Zderzył się z volvo
Wypadek motocyklisty w Hutkach. Zderzył się z volvo
23-latek z Zamościa ucierpiał w wypadku, który wydarzył się w Hutkach (gm. Krasnobród). Jadąc motocyklem, w trakcie pokonywania zakrętu czołowo zderzył się z osobowym volvo. 11.05.2020 09:12    3    1
Gm. Szczebrzeszyn: Druhowie z OSP mają nowe wozy
Gm. Szczebrzeszyn: Druhowie z OSP mają nowe wozy
Pięć pojazdów renault traffic z zupełnie nowym wyposażeniem znajdzie się na wyposażeniu jednostek OSP w gminie Szczebrzeszyn. 11.05.2020 08:39    1
Tomaszów Lubelski: Burmistrz wspiera zbiórkę na respirator dla szpitala
Tomaszów Lubelski: Burmistrz wspiera zbiórkę na respirator dla szpitala
Wojciech Żukowski, burmistrz Tomaszowa Lubelskiego włączył się w akcję "Respirator dla Szpitala w Tomaszowie Lubelskim", zorganizowaną Rycerzy Kolumba z Tomaszowa Lubelskiego. 11.05.2020 08:03    1
Zamość: Hejnał znów zabrzmi z ratuszowej wieży
Zamość: Hejnał znów zabrzmi z ratuszowej wieży
W piątek, 15 maja po raz pierwszy w tym sezonie turystycznym, z wieży zamojskiego ratusza zostanie odtrąbiony hejnał. Będzie go można słuchać do 1 października, codziennie w samo południe. 11.05.2020 07:21
Tomaszów Lubelski: PSZOK od dziś znów otwarty
Tomaszów Lubelski: PSZOK od dziś znów otwarty
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tomaszowie Lubelskim zdecydowało o otwarciu od dzisiaj (11 maja) Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Petera 65. 11.05.2020 07:10
Hrubieszowskie dobranocki. Konkurs biblioteki rozstrzygnięty
Hrubieszowskie dobranocki. Konkurs biblioteki rozstrzygnięty
Burmistrz Marta Majewska wręczała nagrody laureatom konkursu "Hrubieszowskie dobranocki", ogłoszonego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Hrubieszowie. 11.05.2020 06:12    1    1
Biłgoraj: Drogowcy pojawią się na osiedlu Różnówka w czerwcu
Biłgoraj: Drogowcy pojawią się na osiedlu Różnówka w czerwcu
W przyszłym miesiącu rozpocznie się realizacja inwestycji, na jaką Biłgoraj otrzymał prawie 4 mln zł. Budowa ulic na os. Różnówka będzie możliwa dzięki wsparciu z Funduszu Dróg Samorządowych. 11.05.2020 06:04
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Więcej zdrowych niż chorych
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Więcej zdrowych niż chorych
Spośród 387 osób z Lubelszczyzny, u których dotychczas badaniami potwierdzono obecność koronawirusa już 253 wyzdrowiały – informuję służby wojewody lubelskiego. 10.05.2020 18:02
Zamość: Powrót do biblioteki. Książnica zamojska zaprasza
Zamość: Powrót do biblioteki. Książnica zamojska zaprasza
Od jutra (11 maja) znowu będzie można w Zamościu wypożyczać książki. Książnica Zamojska otwiera swoją główną siedzibę, a także kilka punktów filialnych. 10.05.2020 14:11
Biłgoraj: Sukcesy grafików z LO im. ONZ w międzynarodowym konkursie
Biłgoraj: Sukcesy grafików z LO im. ONZ w międzynarodowym konkursie
Ich prace na tyle spodobały się jurorom, że postanowili wyróżnić je udziałem w pokonkursowej wystawie. Młodzi graficy, uczniowie drugiej klasy Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju z powodzeniem startowali w XXII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym im. Augusta Kowalczyka. 10.05.2020 12:00
Maleńka Frytka szuka domu. Kto pokocha psinkę?
Maleńka Frytka szuka domu. Kto pokocha psinkę?
Jest niewielka, wazy ledwie 6 kilogramów, ale ma w sobie potężne pokłady miłości i ufności. Na pewno całym serduszkiem pokocha nową panią albo nowego pana. Kto przygarnie Frytkę? 10.05.2020 10:33
Kolejny przypadek koronawirusa w powiecie tomaszowskim
Kolejny przypadek koronawirusa w powiecie tomaszowskim
Przez kilka tygodni w powiecie tomaszowskim nie było żadnych zachorowań na COVID-19, a tymczasem dzisiaj służby wojewody informują o kolejnym w ostatnich dniach. 10.05.2020 10:03    10    4
Zamość: Nauczyciel Ekonomika prowadzi lekcje w TVP
Zamość: Nauczyciel Ekonomika prowadzi lekcje w TVP
Marek Filipowski, nauczyciel informatyki w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Zamościu prowadzi lekcje na szklanym ekranie. Został zaproszony do programu "Szkoła z TVP". 10.05.2020 09:06    3    3
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Z Treść komentarza: A co by było, gdyby powiedzieli: nie damy! Kto by wyleciał? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:28 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Hero Treść komentarza: You glorify the warcrimes of Basaj and say smth about UPA lol. Those who glorifies Basaj warcrimes deserves the revenge of UPA heroes. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:16 Źródło komentarza: Historia: Na tropie Stanisława Basaja „Rysia”. Czy zagadka zostanie rozwiązana? Autor komentarza: Z Treść komentarza: I co w tym niebezpiecznego? Jeśli leżał ileś tam lat, to i dalej by sobie spokojnie leżał. A jeśli ktoś niedawno (co bardziej prawdopodobne - pozbył się akurat w tym miejscu kłopotliwego rekwizytu, to tym bardziej jest niegroźny. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:38 Źródło komentarza: Niebezpieczne zdarzenie nad Jeziorem Białym. Nurek natknął się na niewybuch Autor komentarza: Benia Treść komentarza: 1...dają to biorę, proste... czepiacie sie tych co mu płacą bo sam sobie poborów nie dał. Tak czy nie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 13:17 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Skoro jeden lekarz pełni tyle dyżurów w miesiącu, to - tak na chłopski rozum - chyba na oddziałach jest za mało lekarzy. A dlaczego ich brakuje? Czy tylko dlatego, że brak funduszy na rezydentów, czy może brak funduszy na rezydentów wynika z tego, że dzięki temu "starzy" mogą aż tyle zarabiać (tak, tak, nie przeczę, ciężko pracując) na dobrze płatnych dyżurach i praktyce prywatnej? Czy ktoś znający procedury i układy mógłby to naświetlić? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: RENIA Treść komentarza: lekarz który pracuje więcej niż osiem godzin tak jak kierowca prowadzący TIRa powinien być odsuwny od zawodu z ogromną karą pieniężną tu chodzi o zdrowie i życie chorych dzieci kobiet POLAKÓW Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama