Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 03:09
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Artykuły

Reklama
Gm. Księżpol: Medale Pamiątkowe Województwa Lubelskiego dla dwóch kobiet kultury
Gm. Księżpol: Medale Pamiątkowe Województwa Lubelskiego dla dwóch kobiet kultury
Stanisława Tatar-Budzyńska i Krystyna Wryszcz zostały uhonorowane Medalem Pamiątkowym Województwa Lubelskiego. Obie przez lata działały na rzecz kultury w gminie Księżpol. 10.05.2020 08:39
Zamość: Zdalna edukacja. Policjant szkolił kierowców online
Zamość: Zdalna edukacja. Policjant szkolił kierowców online
Policjant z ruchu drogowego zamojskiej komendy szkolił kierowców na temat prawnych i społecznych skutków zdarzeń drogowych. Zajęcia zorganizowano dla tych, którzy chcieli pozbyć się zdobytych wcześniej punktów karnych. Z uwagi pandemię, funkcjonariusz nie mógł spotkać się z uczestnikami szkolenia na żywo, dlatego zajęcia odbywały się online. 10.05.2020 08:25
Reklama
Giełda w Mokrem wraca. Odbędzie się w niedzielę
Giełda w Mokrem wraca. Odbędzie się w niedzielę
Przerwa trwała kilka tygodni, ale ostatecznie Aeroklub Ziemi Zamojskiej zdecydował, że na lotnisku w Mokrem znowu może się odbywać niedzielna giełda. Jutrzejsza (10 maja) się więc odbędzie. 09.05.2020 15:41    2
Zwierzyniec: Poszukiwany do odsiadki wpadł z narkotykami
Zwierzyniec: Poszukiwany do odsiadki wpadł z narkotykami
Policjanci wylegitymowali w lesie 44-letniego mężczyznę. Wtedy okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary. Przy okazji mundurowi znaleźli przy nim narkotyki. 09.05.2020 11:24
Koronawirus na Lubelszczyźnie. 2 nowe zakażenia
Koronawirus na Lubelszczyźnie. 2 nowe zakażenia
U dwojga mieszkańców Lublina potwierdzono badaniami wirus SARS-CoV-2. W całym kraju od wczorajszego wieczora przybyły 144 zakażenia koronawirusem. 09.05.2020 10:15
67-letnia kobieta w szpitalu po stłuczce w Dębowcu
67-letnia kobieta w szpitalu po stłuczce w Dębowcu
67-letnia kobieta trafiła do szpitala po tym, jak w jej volkswagena uderzył fiat. Do zdarzenia doszło w piątek, 8 maja w Dębowcu (gm. Skierbieszów). 09.05.2020 09:00
Zamość: Nastolatek odpowie za posiadanie amfetaminy
Zamość: Nastolatek odpowie za posiadanie amfetaminy
Policjanci interweniowali w domu 16-latka, bo chłopak był agresywny wobec swoich najbliższych. Przy okazji u młodego mieszkańca Zamościa znaleźli amfetaminę. 09.05.2020 07:32    3    1
Telatyn: Wiosna, ach to ty... Plastyczno-literacki konkurs rozstrzygnięty
Telatyn: Wiosna, ach to ty... Plastyczno-literacki konkurs rozstrzygnięty
W gminie Telatyn został rozstrzygnięty wiosenny konkurs plastyczny i literacki ,,Wiosna, ach to ty...moje serce radośnie dla ciebie brzmi". 09.05.2020 07:00    1
Zamość: Kto widział wypadek na ul. św. Piątka?
Zamość: Kto widział wypadek na ul. św. Piątka?
Zamojscy policjanci szukają świadków wypadku, jaki na ul. św. Piątka wydarzył się 4 marca tego roku. Jadąca samochodem osobowym kobieta potrąciła tam dziecko. 09.05.2020 06:11    2
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Wojewoda relacjonuje sytuację (NOWA MAPA)
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Wojewoda relacjonuje sytuację (NOWA MAPA)
Na tle kraju sytuacja epidemiologiczna na Lubelszczyźnie wygląda optymistycznie – przekonuje w swoim wystąpieniu wojewoda lubelski Lech Sprawka. 09.05.2020 05:15    1    1
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Ponad 800 testów na dobę
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Ponad 800 testów na dobę
Z każdym dniem rośnie liczba testów na obecność koronawirusa wykonywanych w naszym województwie. jeszcze nieco ponad tydzień temu było ich ok. 300-400 na dobę, a już ostatniej badania wykonano ponad 800 osobom. 08.05.2020 18:56    1
Tarnogród: Rowerzysta potrącony przez volkswagena
Tarnogród: Rowerzysta potrącony przez volkswagena
Rowerzysta zaczął skręcać w lewo, ale nie upewnił się, że może to zrobić bezpiecznie. W efekcie został potrącony przez osobowego volkswagena. 08.05.2020 14:42
Czołówka w Udryczach Woli. Dwie osoby w szpitalu
Czołówka w Udryczach Woli. Dwie osoby w szpitalu
34-letni mężczyzna i jego 26-letnia pasażerka trafili do szpitala po tym, jak mitsubishi, którym jechali, czołowo zderzyło się z renaultem. 08.05.2020 13:45
Tarnogród: Pieniądze leżały na ulicy. Można je odebrać
Tarnogród: Pieniądze leżały na ulicy. Można je odebrać
Szacunek dla 42-letniej mieszkanki Tarnogrodu. Kobieta znalazła na ulicy pieniądze i nie przywłaszczyła ich sobie, ale zaniosła na policję. 08.05.2020 12:21
Alkohol na zdrowie. Tysiące litrów spirytusu dla szpitali
Alkohol na zdrowie. Tysiące litrów spirytusu dla szpitali
Już ponad 7,6 tys. litrów spirytusu przekazała Izba Administracji Skarbowej w Lublinie szpitalom w województwie. Alkohol ma służyć do dezynfekcji. Kolejny transport trafił do placówek w czwartek, 7 maja. 08.05.2020 11:52    1
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Z Treść komentarza: A co by było, gdyby powiedzieli: nie damy! Kto by wyleciał? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:28 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Hero Treść komentarza: You glorify the warcrimes of Basaj and say smth about UPA lol. Those who glorifies Basaj warcrimes deserves the revenge of UPA heroes. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:16 Źródło komentarza: Historia: Na tropie Stanisława Basaja „Rysia”. Czy zagadka zostanie rozwiązana? Autor komentarza: Z Treść komentarza: I co w tym niebezpiecznego? Jeśli leżał ileś tam lat, to i dalej by sobie spokojnie leżał. A jeśli ktoś niedawno (co bardziej prawdopodobne - pozbył się akurat w tym miejscu kłopotliwego rekwizytu, to tym bardziej jest niegroźny. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:38 Źródło komentarza: Niebezpieczne zdarzenie nad Jeziorem Białym. Nurek natknął się na niewybuch Autor komentarza: Benia Treść komentarza: 1...dają to biorę, proste... czepiacie sie tych co mu płacą bo sam sobie poborów nie dał. Tak czy nie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 13:17 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Skoro jeden lekarz pełni tyle dyżurów w miesiącu, to - tak na chłopski rozum - chyba na oddziałach jest za mało lekarzy. A dlaczego ich brakuje? Czy tylko dlatego, że brak funduszy na rezydentów, czy może brak funduszy na rezydentów wynika z tego, że dzięki temu "starzy" mogą aż tyle zarabiać (tak, tak, nie przeczę, ciężko pracując) na dobrze płatnych dyżurach i praktyce prywatnej? Czy ktoś znający procedury i układy mógłby to naświetlić? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: RENIA Treść komentarza: lekarz który pracuje więcej niż osiem godzin tak jak kierowca prowadzący TIRa powinien być odsuwny od zawodu z ogromną karą pieniężną tu chodzi o zdrowie i życie chorych dzieci kobiet POLAKÓW Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama