Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 20:27
Reklama

Maseczkę włóż! Bądź odpowiedzialny (TYLKO W GAZECIE)

Policja egzekwuje przepisy, ale zapewnia, że "polowań" na obywateli nie organizuje.
Maseczkę włóż! Bądź odpowiedzialny (TYLKO W GAZECIE)
Podczas wiosennego lockdownu policjanci z Zamościa rozdawali mieszkańcom miasta maseczki. Teraz tego nie robią. Sprawdzają, czy obywatele stosują się do obowiązujących zasad.

Noszenie maseczek zmniejsza ryzyko zakażenia. Mówią o tym nie tylko rządzący, którzy wprowadzają obostrzenia, ale też lekarze. Od soboty, 10 października mamy w Polsce obowiązek zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej. Policja ma prawo obywateli z tego rozliczyć. I robi to. Na ile kategorycznie?

Ile mandatów wystawiono w całym województwie, a ile w każdym z naszych powiatów? Co czeka opornych? Czytaj w nowej Kronice Tygodnia.

?????


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Egzekwujcie 29.10.2020 22:45
Teraz egzekwujcie od tych kobit z pierunem. Tyle zdjec, mnostwo nagran. Lamany zakaz zgromadzen.

marko 21.10.2020 01:00
i ta WIELKA pani dzielnicowa na zdjeciu :) gdzie kolezanka ??

Ja 20.10.2020 23:48
Niech pierw sami zaczną to egzekwować. Ilekroć widzę radiowóz to zastanawiam się czy policjanci w nim są być może spokrewnieni lub mieszkają pod jednym dachem, bo maseczek na ich twarzach jeszcze nie uświadczyłem.

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaciAutor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?
Reklama