Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 04:28
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Krasnobród: Granat na letnisku
Krasnobród: Granat na letnisku
Nietypowego odkrycia dokonał w poniedziałek (11 maja) właściciel działki letniskowej w Krasnobrodzie. Na podwórku znalazł granat przeciwpiechotny z czasów II wojny światowej. 13.05.2020 08:16
Zamość: Muzeum przygotowane, do kina później
Zamość: Muzeum przygotowane, do kina później
W następnym tygodniu dla indywidualnych turystów otworzy się Arsenał – Muzeum Broni i Oręża. Potem Muzeum Zamojskie. Na "odmrożenie" czeka kino "Stylowy". Na razie trwa tam modernizacja jednej z sal. 13.05.2020 08:00
Reklama
Trudna pamięć, która podzieliła (TYLKO W GAZECIE)
Trudna pamięć, która podzieliła (TYLKO W GAZECIE)
Wszyscy zginęli z rąk ukraińskich nacjonalistów. Ale z pięciu upamiętnień dedykowanym poległym funkcjonariuszom Milicji Obywatelskiej na terenie gminy Lubycza Królewska, zostały tylko dwa. Pozostałe rozebrano. – Dlaczego wszystkich milicjantów wepchnięto do jednego worka? – pytają niektórzy mieszkańcy tej gminy. 13.05.2020 07:18    3    1
Czekam na zielone światło (TYLKO W GAZECIE)
Czekam na zielone światło (TYLKO W GAZECIE)
Rozmowa z Sylwią Pupiec, tatuatorką, właścicielką zamojskiego studia tatuażu artystycznego Tattooinna. 13.05.2020 07:00    1    1
Majówka stracona, sezon do uratowania
Majówka stracona, sezon do uratowania
Susiec jest gminą turystyczną. Ten rok stoi jednak pod wielkim znakiem zapytania. Gmina zamierza pomóc prowadzącym działalność agroturystyczną na miarę swoich możliwości. Nadzieję upatruje w promocji regionu i rodzinach, które w sezonie zamiast za granicę, ruszą w Polskę. 13.05.2020 06:01    1
Tomaszów Lubelski: Poszły dzieci do przedszkoli (TYLKO W GAZECIE)
Tomaszów Lubelski: Poszły dzieci do przedszkoli (TYLKO W GAZECIE)
Mało kolegów, panie w przyłbicach. Zniknęła część zabawek, pozabierano wykładziny. Trochę jakoś zrobiło się dziwnie, ale to przecież te same panie i wciąż te same przedszkola. Dzieci powoli przyzwyczajają się do nowych warunków. 13.05.2020 06:00
25-latek dachował BMW w Szopinku. Był pijany
25-latek dachował BMW w Szopinku. Był pijany
Miał ponad promil alkoholu w organizmie, a mimo tego usiadł za kierownicą swojego BMW. Nie pierwszy raz zresztą mu się to zdarzyło. Tym razem podróż skończyła się dla 25-latka dachowaniem w przydrożnym rowie. 13.05.2020 05:05
Rekord zakażeń w Polsce
Rekord zakażeń w Polsce
Aż 595 przypadków koronawirusa odnotowano ostatniej doby w Polsce. Rano ministerstwo zdrowia informowało o 235, a po południu o kolejnych 360 zakażeniach. Prawie 500 z nich potwierdzono na Śląsku. W województwie lubelskim jest od rana jeden nowy przypadek. 12.05.2020 17:54
Zamość: Butelkowe dno Łabuńki (TYLKO W GAZECIE)
Zamość: Butelkowe dno Łabuńki (TYLKO W GAZECIE)
Denną niespodziankę ukazał niski stan wody na Łabuńce. W rzece wzdłuż ogrodzenia zoo znajdują się setki butelek po piwie. Gołym okiem można stwierdzić, że leżą one tam od dawna. 12.05.2020 16:15
Superliga dla Zamościa! (TYLKO W GAZECIE)
Superliga dla Zamościa! (TYLKO W GAZECIE)
Zamojscy tenisiści stołowi zagrają w LOTTO Superlidze! Oznacza to, że kibice będą mogli zobaczyć w akcji najlepszych zawodników polskich oraz wiele gwiazd światowych. 12.05.2020 15:45    1    2
Wypadek w Bełżcu. Zawinił pijany kierowca BMW
Wypadek w Bełżcu. Zawinił pijany kierowca BMW
Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku, który w poniedziałek (11 maja) wieczorem wydarzył się w Bełżcu. Policja ustaliła, że zawinił 34-latek kierujący BMW. Mężczyzna był pijany. 12.05.2020 14:51
W zamojskim ZOO. 100-letnia mama lemur (TYLKO W GAZECIE)
W zamojskim ZOO. 100-letnia mama lemur (TYLKO W GAZECIE)
Na macierzyństwo nigdy nie jest za późno. Colie, 24-letnia samica (stulatka w przeliczeniu na wiek ludzki) lemura wari, została matką. To prawdopodobnie pierwszy udokumentowany u tego gatunku przypadek tak późnego macierzyństwa. 12.05.2020 14:18
Pojechać, ale gdzie? (TYLKO W GAZECIE)
Pojechać, ale gdzie? (TYLKO W GAZECIE)
Do tej pory na trasie z Zamościa do Lublina kursował jeden bus dziennie. A bilet kosztował prawie dwa razy drożej niż przed epidemią. W tym tygodniu ma być nieco lepiej. Na trasę wrócili inni przewoźnicy na innych liniach. Na próbę. 12.05.2020 13:00    3    1
Tragiczny wypadek w Dąbrowie Tarnawackiej. Nie żyje motorowerzysta z gminy Łabunie
Tragiczny wypadek w Dąbrowie Tarnawackiej. Nie żyje motorowerzysta z gminy Łabunie
Lekarzom nie udało się uratować życia 34-latka z gminy Łabunie. Mężczyzna został ranny w wypadku, który w poniedziałek (11 maja) wydarzył się w Dąbrowie Tarnawackiej. 12.05.2020 11:42
Kopciucha nie zasłonisz maseczką (TYLKO W GAZECIE)
Kopciucha nie zasłonisz maseczką (TYLKO W GAZECIE)
Smog w Zamościu ma się najlepiej na ulicy Orlej i św. Piątka – alarmują ekolodzy. 12.05.2020 11:30    5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Z Treść komentarza: A co by było, gdyby powiedzieli: nie damy! Kto by wyleciał? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:28 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Hero Treść komentarza: You glorify the warcrimes of Basaj and say smth about UPA lol. Those who glorifies Basaj warcrimes deserves the revenge of UPA heroes. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:16 Źródło komentarza: Historia: Na tropie Stanisława Basaja „Rysia”. Czy zagadka zostanie rozwiązana? Autor komentarza: Z Treść komentarza: I co w tym niebezpiecznego? Jeśli leżał ileś tam lat, to i dalej by sobie spokojnie leżał. A jeśli ktoś niedawno (co bardziej prawdopodobne - pozbył się akurat w tym miejscu kłopotliwego rekwizytu, to tym bardziej jest niegroźny. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:38 Źródło komentarza: Niebezpieczne zdarzenie nad Jeziorem Białym. Nurek natknął się na niewybuch Autor komentarza: Benia Treść komentarza: 1...dają to biorę, proste... czepiacie sie tych co mu płacą bo sam sobie poborów nie dał. Tak czy nie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 13:17 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Skoro jeden lekarz pełni tyle dyżurów w miesiącu, to - tak na chłopski rozum - chyba na oddziałach jest za mało lekarzy. A dlaczego ich brakuje? Czy tylko dlatego, że brak funduszy na rezydentów, czy może brak funduszy na rezydentów wynika z tego, że dzięki temu "starzy" mogą aż tyle zarabiać (tak, tak, nie przeczę, ciężko pracując) na dobrze płatnych dyżurach i praktyce prywatnej? Czy ktoś znający procedury i układy mógłby to naświetlić? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: RENIA Treść komentarza: lekarz który pracuje więcej niż osiem godzin tak jak kierowca prowadzący TIRa powinien być odsuwny od zawodu z ogromną karą pieniężną tu chodzi o zdrowie i życie chorych dzieci kobiet POLAKÓW Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama