Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 09:02
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Gm. Susiec: Pijany 26-latek wjechał autem do rowu. Ranna jest pasażerka

Kierowcy nic poważnego się nie stało, jego pasażerka trafiła do szpitala po tym, jak oboje jadąc volkswagenem zakończyli podróż w rowie. 26-latek usiadł za kierownicą po pijanemu.
Gm. Susiec: Pijany 26-latek wjechał autem do rowu. Ranna jest pasażerka

Autor: Fot. KPP Tomaszów Lubelski

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (19 października) rano w pobliżu Oseredka (gm. Susiec). Policja dostała sygnał, że w rowie stoi rozbity samochód, a w nim są uwięzione dwie osoby.

Policjanci, którzy dotarli na miejsce ustalili, że autem kierował 26-latek z gminy Tomaszów Lubelski. Był pijany. Miał półtora promila alkoholu w organizmie. Nie odniósł poważniejszych obrażeń. Do szpitala trafiła jego 19-letnia pasażerka. Na szczęście jej życiu nic nie zagraża.

Młody mężczyzna odpowie niebawem przed sądem. Za kierowanie autem po alkoholu grozi do 2 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Rad 21.10.2020 09:31
Mądre dziewcze, lubi się wozić z pijanym. Są emocje. Warta jego.

Zawisza Ciemny 21.10.2020 06:37
Spoko. To się wyklepie

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
ReklamaBaner reklamowy firmy Replika
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama