Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 20:28
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Zamość, Hrubieszów: Więźniowie szyją maseczki ochronne (ZDJĘCIA)
Zamość, Hrubieszów: Więźniowie szyją maseczki ochronne (ZDJĘCIA)
Osadzeni w Zakładach Karnych w Zamościu i Hrubieszowie mają swój wkład w walkę z epidemią koronawirusa. Szyją maseczki ochronne, które później są przekazywane mieszkańcom regionu. To element ogólnokrajowej akcji "Resort sprawiedliwości pomaga". 22.04.2020 09:00    2
Męczące wybory w dobie koronawirusa (TYLKO W GAZECIE)
Męczące wybory w dobie koronawirusa (TYLKO W GAZECIE)
Wszyscy wiedzą, że muszą się odbyć, ale nikt naprawdę nie wie kiedy. I nie chodzi o wybory prezydenckie, ale o wybory uzupełniające do rad gmin w Aleksandrowie i Józefowie. W tej pierwszej gminie ich termin został przełożony już po raz drugi. 22.04.2020 08:33
Reklama
Gm. Horodło: Chemia zapaliła się od makulatury
Gm. Horodło: Chemia zapaliła się od makulatury
W Rogalinie (gm. Horodło) doszczętnie spaliła się hurtownia chemiczno-spożywcza. Prawdopodobną przyczyną pożaru było nieumyślne zaprószenie ognia. Straty oszacowano na około 800 tys. zł.| 22.04.2020 08:00    3
Futbol tylko w telewizji? (TYLKO W GAZECIE)
Futbol tylko w telewizji? (TYLKO W GAZECIE)
Kluby Ekstraklasy opracowały plan dokończenia rozgrywek w sezonie 2019/2020. Projekt czeka na akceptację premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Na przełomie kwietnia i maja kluby wznowiłyby treningi, a niecały miesiąc później rozegrane zostałyby pierwsze po przerwie mecze. A co z rozgrywkami niższych klas rozgrywkowych? 22.04.2020 07:15
Bądź Eko w Zamościu: Integracyjne szycie ekologicznych toreb
Bądź Eko w Zamościu: Integracyjne szycie ekologicznych toreb
To pomysł Stowarzyszenia Lokalnie i Globalnie. Jego członkowie chcą urządzić pracownię krawiecką szycia ekotoreb i ekoworeczków. 22.04.2020 07:02
Hrubieszów: Już dość tego wandalizmu! (TYLKO W GAZECIE)
Hrubieszów: Już dość tego wandalizmu! (TYLKO W GAZECIE)
Wandale znowu zdewastowali przystanki autobusowe w Hrubieszowie. Tym razem w dzielnicy nazywanej przez mieszkańców Palermo wybili szyby na dwóch przystankach przy ul. Zamojskiej. 22.04.2020 06:09
Zamojskie ulice. Trzeba było jakoś przetrwać (TYLKO W GAZECIE)
Zamojskie ulice. Trzeba było jakoś przetrwać (TYLKO W GAZECIE)
Ulica Śląska powstała około 1830 roku. Ma długość ponad 1,7 kilometra i jest jedną z najważniejszych na zamojskim osiedlu Karolówka. Pierwotnie łączyła stary Trakt Szczebrzeszyński z folwarkiem o nazwie Chyża. Z tym zakątkiem Zamościa wiąże się wiele opowieści. 22.04.2020 06:00    3    5
Koronawirus na Lubelszczyźnie. 129 osób w szpitalach
Koronawirus na Lubelszczyźnie. 129 osób w szpitalach
Od rana nie wzrosła w naszym województwie liczba osób zakażonych koronawirusem. Potwierdzonych badaniami przypadków jest 324. Odnotowano już 119 ozdrowień. Od kilku dni nie ma na Lubelszczyźnie nowych ofiar śmiertelnych. 21.04.2020 17:21
Tomaszów Lubelski: Miasto zwalnia z czynszu (TYLKO W GAZECIE)
Tomaszów Lubelski: Miasto zwalnia z czynszu (TYLKO W GAZECIE)
Przedsiębiorcy prowadzący działalność w miejskich lokalach użytkowych w Tomaszowie Lubelskim mogą nie płacić czynszu. Muszą jednak udokumentować, że w związku z epidemią zawiesili działalność. Władze miasta nie podjęły jeszcze decyzji, czy wzorem innych miast zwolnią przedsiębiorców z podatków od nieruchomości. 21.04.2020 15:30    1
Pomagają uczniom w potrzebie (TYLKO W GAZECIE)
Pomagają uczniom w potrzebie (TYLKO W GAZECIE)
Gmina Krasnobród otrzyma dofinansowanie w wysokości 60 tys. zł w ramach programu "Zdalna Szkoła" sfinansowanego ze środków UE. Za te pieniądze będą kupione laptopy, które posłużą do zdalnej nauki miejscowym uczniom. Pomoc otrzymała też m.in. gmina Skierbieszów. 21.04.2020 14:13
Czarnobyl nie Australia (TYLKO W GAZECIE)
Czarnobyl nie Australia (TYLKO W GAZECIE)
Trzy pytania do... Natalii Denysiuk, zastępcy redaktora naczelnego wychodzącego w Łucku polsko-ukraińskiego dwutygodnika "Monitor Wołyński". 21.04.2020 13:09
Narodziny bez rodziny (TYLKO W GAZECIE)
Narodziny bez rodziny (TYLKO W GAZECIE)
Rozmowa z Kamilem Bożkiem z gm. Łabunie, który po raz drugi został ojcem. 21.04.2020 12:00    2
Para nastolatków w szpitalu. Zażyli grzybki halucybki
Para nastolatków w szpitalu. Zażyli grzybki halucybki
Skąd to wzięli? Nie wiadomo. Pewne jest, że po zażyciu halucynogennych grzybków dwoje 16-latków poczuło się na tyle źle, że trafili do szpitala. 21.04.2020 11:48    1    1
Klęskę suszy widać na horyzoncie (TYLKO W GAZECIE)
Klęskę suszy widać na horyzoncie (TYLKO W GAZECIE)
Zima była wyjątkowo ciepła, a opadów śniegu było jak na lekarstwo. Czeka nas kolejny rok suszy. Być może w tym roku susza będzie najsilniejsza od ponad pół wieku, a nawet od stu lat. Może się to bezpośrednio przełożyć na naszą gospodarkę. 21.04.2020 11:05    4    2
Aż 11 nowych zakażeń koronawirusem w Zamościu i 1 w powiecie
Aż 11 nowych zakażeń koronawirusem w Zamościu i 1 w powiecie
12 kobiet, mieszkanek Zamościa i powiatu zamojskiego jest zakażonych koronawirusem - informuje Agnieszka Strzępka, rzeczniczka wojewody lubelskiego. Ponadto SARS-CoV-2 potwierdzono u dwóch mężczyzn z Lublina. 21.04.2020 10:07    1
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Z Treść komentarza: A co by było, gdyby powiedzieli: nie damy! Kto by wyleciał? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:28 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Hero Treść komentarza: You glorify the warcrimes of Basaj and say smth about UPA lol. Those who glorifies Basaj warcrimes deserves the revenge of UPA heroes. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:16 Źródło komentarza: Historia: Na tropie Stanisława Basaja „Rysia”. Czy zagadka zostanie rozwiązana? Autor komentarza: Z Treść komentarza: I co w tym niebezpiecznego? Jeśli leżał ileś tam lat, to i dalej by sobie spokojnie leżał. A jeśli ktoś niedawno (co bardziej prawdopodobne - pozbył się akurat w tym miejscu kłopotliwego rekwizytu, to tym bardziej jest niegroźny. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:38 Źródło komentarza: Niebezpieczne zdarzenie nad Jeziorem Białym. Nurek natknął się na niewybuch Autor komentarza: Benia Treść komentarza: 1...dają to biorę, proste... czepiacie sie tych co mu płacą bo sam sobie poborów nie dał. Tak czy nie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 13:17 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Skoro jeden lekarz pełni tyle dyżurów w miesiącu, to - tak na chłopski rozum - chyba na oddziałach jest za mało lekarzy. A dlaczego ich brakuje? Czy tylko dlatego, że brak funduszy na rezydentów, czy może brak funduszy na rezydentów wynika z tego, że dzięki temu "starzy" mogą aż tyle zarabiać (tak, tak, nie przeczę, ciężko pracując) na dobrze płatnych dyżurach i praktyce prywatnej? Czy ktoś znający procedury i układy mógłby to naświetlić? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: RENIA Treść komentarza: lekarz który pracuje więcej niż osiem godzin tak jak kierowca prowadzący TIRa powinien być odsuwny od zawodu z ogromną karą pieniężną tu chodzi o zdrowie i życie chorych dzieci kobiet POLAKÓW Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama