Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 11:07
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Gm. Komarów-Osada: Jest nowy radny. To Paweł Naworol
Gm. Komarów-Osada: Jest nowy radny. To Paweł Naworol
Paweł Naworol jest nowym radnym gminy Komarów-Osada. Mandat w wyborach uzupełniających otrzymał bez głosowania, bo był jedynym kandydatem. 07.08.2020 12:39
Podróże na emeryturze, czyli seniorzy z Telatyna w Krakowie (ZDJĘCIA)
Podróże na emeryturze, czyli seniorzy z Telatyna w Krakowie (ZDJĘCIA)
W dniach 4-5 sierpnia seniorzy z gminy Telatyn byli na wycieczce w Krakowie – Łagiewnikach i Zakopanem, w ramach zadania ,,Aktywizacja Seniorów na terenie Gminy Telatyn" – Poznajemy swój kraj. 07.08.2020 11:27    2
Reklama
Ponad 800 przypadków koronawirusa w Polsce! Na Lubelszczyźnie 14, m.in w Zamościu
Ponad 800 przypadków koronawirusa w Polsce! Na Lubelszczyźnie 14, m.in w Zamościu
Co dzień, to kolejny rekord w liczbie nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Dziś jest ich w Polsce 809, w województwie lubelskim - 14. 07.08.2020 10:32    6
Nie miał prawa siadać za kierownicą. Usiadł. Był pijany
Nie miał prawa siadać za kierownicą. Usiadł. Był pijany
Sądy w Biłgoraju i Tomaszowie Lubelskim wydały wobec 33-latka zakaz prowadzenia pojazdów, ale mężczyzna nic a nic sobie z tego nie robił. Jeździł, a w czwartek (6 sierpnia) został zatrzymany przez policję. Był pijany. 07.08.2020 09:45
Na cmentarzu prawosławnym w Hopkiem przepiękne nagrobki porosły chaszcze.
Na cmentarzu prawosławnym w Hopkiem przepiękne nagrobki porosły chaszcze.
07.08.2020 09:32    2
Hrubieszów: Komórka w więzieniu? Wykluczone
Hrubieszów: Komórka w więzieniu? Wykluczone
Osadzeni nie mają prawa mieć w celach telefonów komórkowych. Ale bardzo by chcieli, dlatego czasami ktoś próbuje je dla nich przemycić. Tak było ostatnio w Zakładzie Karnym w Hrubieszowie. Dzięki czujności funkcjonariuszy przesyłka do adresata nie dotarła. 07.08.2020 09:12
Nielisz: Odbędzie się wyścig kolarski. Będą utrudnienia
Nielisz: Odbędzie się wyścig kolarski. Będą utrudnienia
Na niedzielę, 9 sierpnia w Nieliszu zaplanowano wyścig kolarski „III Memoriał Trenera Kazimierza Kowalczyka”. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. 07.08.2020 08:27
Niespodzianka na Granicy
Niespodzianka na Granicy
Konia z rzędem temu, kto przed inauguracją zamojskiej klasy okręgowej przewidziałby, że tomaszowskie ekipy nie doznają w niej porażki. Wszak mierzyły się z ekipami o wiele mocniejszymi od siebie. Jak się jednak okazało – tylko na papierze. 07.08.2020 08:00
Zagrajmy w guziki (TYLKO W GAZECIE)
Zagrajmy w guziki (TYLKO W GAZECIE)
Kiedyś w wakacje dzieci miały najczęściej więcej obowiązków niż lat... 07.08.2020 07:19
Żniwa i sołtys na obcasach w Majdanku
Żniwa i sołtys na obcasach w Majdanku
Najpierw były żniwa, a po pracy była biesiada i koncert Maryli, a właściwie wielu Maryl. W jedną z nich wcielił się nawet sołtys. 07.08.2020 07:00    1
Marzenia toromistrza o wąskotorówce (TYLKO W GAZECIE)
Marzenia toromistrza o wąskotorówce (TYLKO W GAZECIE)
Choć w Nowej Wsi pod Krasnobrodem nie ma jeszcze stacji, jest prawdziwa lokomotywa i wagony. 07.08.2020 07:00
Proces za przemyt i łapówki
Proces za przemyt i łapówki
Do Sądu Okręgowego w Lublinie trafił akt oskarżenia przeciwko 5 członkom zorganizowanej grupy przestępczej, która w powiecie hrubieszowskim przemycała papierosy z Ukrainy. 07.08.2020 06:00    1
Mircze: Bilardowe mistrzostwa w GOK-u
Mircze: Bilardowe mistrzostwa w GOK-u
Sala widowisko Gminnego Ośrodka Kultury w Mirczu stała się w sobotę, 1 sierpnia areną dla V Wakacyjnego Turnieju Bilardowego. Sędzią zawodów był proboszcz miejscowej parafii ks. Tomasz Giergiel. 06.08.2020 15:16
Biłgoraj: Ptakom budki, komarom śmierć
Biłgoraj: Ptakom budki, komarom śmierć
Sikorki, jerzyki, pleszki i inne z gatunku wróblowatych to prawdziwi pogromcy komarów i innych uciążliwych insektów. Biłgoraj z komarami walczy, zapewniając ptakom miejsce do lęgu. Ostatnio zamontowano aż 50 budek. 06.08.2020 14:06    1
Sitno: Mama 12-letniej Sylwii błaga o pomoc w ratowaniu dziecka
Sitno: Mama 12-letniej Sylwii błaga o pomoc w ratowaniu dziecka
"Nie wiemy, z jakim guzem zmaga się Sylwia. Nie jesteśmy w stanie zaproponować żadnego konkretnego leczenia" – taką diagnozę usłyszała mama 12-letniej Sylwii z Sitna. Ale nie poddała się, wierzy, że znajdzie sposób, by uratować córkę. Tylko potrzebuje na to pieniędzy. 06.08.2020 13:00    1
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: myśl samodzielnie Treść komentarza: Ty na prawdę tak myślisz ? myślałem, że tylko stary kaczyński tak plecie, coś ,gdzieś, od kogoś usłyszał i głosi ploty na całą Polskę. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:52 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: wd Treść komentarza: Bo lekarzy jest za mało. A szpitali za dużo, choć dziwnie to brzmi. Stąd tak wysokie zarobki. Jest po prostu popyt, lekarze wybierają w ofertach. I coraz więcej nazwisk z Ukrainy i Białorusi. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:44 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: wad Treść komentarza: Słońce męczy. I nie trzeba szybko jechać. Sporo zależy od wypoczęcia i stanu zdrowia. Niejeden wypadek spowodował ktoś jadący spokojnie poniżej limitu autostradą, tyle że słońce go zmęczyło i monotonia. Czasem warto pojechać dynamiczniej, żeby nie dać się znużeniu. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:38 Źródło komentarza: Latem ginie na drogach najwięcej osób. Słońce usypia czujność kierowców Autor komentarza: ale jaja Treść komentarza: Kondolencje Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:32 Źródło komentarza: Burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska otrzymała zielone światło od rady miejskiej Autor komentarza: Haha Treść komentarza: Wody brak a wszystkie 3 tamy otwarte PATOLOGIA władzy Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:31 Źródło komentarza: Nasila się kryzys wodny w gminie Hrubieszów. "Krany mogą wyschnąć" Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: Wcześniej za TFuSSka sprzedawali skórki teraz mordują na SORach. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 05:35 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie
Reklama
Reklama
Reklama