Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 07:57
Reklama

Umowa podpisana. Stadion w Mirczu się zmieni

Przebudowane zostaną trybuny, powstanie też parking. Umowa na realizację inwestycji na stadionie w Mirczu została podpisana w czwartek, 14 stycznia.
Umowa podpisana. Stadion w Mirczu się zmieni
Autor: Fot. UG Mircze

Całe zadanie ma kosztować trochę ponad 1,6 mln zł. Wszystko powinno być gotowe do końca października br. Inwestycję zrealizuje Zakład Wapienn0-Piaskowy "Bełżec", którego prezes Stanisław Gęborys podpisał umowę z Martą Małyszek, wójt Mircza.

W planach jest budowa częściowo zadaszonych trybun z siedziskami, miejscami dla osób niepełnosprawnych oraz lożą VIP. Cały obiekt będzie ogrodzony, zamontowane zostaną piłkochwyty, bramki i ławki dla zawodników. Na płycie boiska zostanie zamontowana instalacja do jego podlewania. Obok ma również powstać parking.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
pomocnik 26.01.2021 12:19
Przecie parking do stadionu powstał przy sklepie Kostrubca przewodniczącego RG.

Cała 16.01.2021 14:03
Unia za friko do wzięcia.

JS 15.01.2021 21:35
Szkoda, że na drogi dalej musimy czekać, bo gmina nie ma na nie pieniędzy.

W. O 15.01.2021 19:43
No cóż, już chłopaki nie macie wyjścia, za pół roku widzę Was w okręgówce.

Ole 15.01.2021 09:39
Loza VIP....padłem...:)

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama