Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 11:28
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Artykuły

Reklama
Bezpieczne wakacje. Policjanci na harcerskim obozie
Bezpieczne wakacje. Policjanci na harcerskim obozie
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju spotkali się z harcerkami z II Drużyny Łęczyńskiej i VI Drużyny Lubelskiej, stacjonujących na terenie gminy Tereszpol. Mundurowi przypomnieli uczestnikom obozu o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa. Udzielili niezbędnych porad, które mogą zapobiec nieprzyjemnym wakacyjnym sytuacjom i nieszczęśliwym wypadkom. 09.08.2020 13:47
17 zakażeń SARS-CoV2 na Lubelszczyźnie, m.in. w Zamościu i pow. biłgorajskim
17 zakażeń SARS-CoV2 na Lubelszczyźnie, m.in. w Zamościu i pow. biłgorajskim
W ciągu doby w naszym województwie przybyło 17 nowych przypadków koronawirusa. Wśród zakażonych są mieszkańcy Zamościa i powiatu biłgorajskiego. 09.08.2020 10:32    6    3
Reklama
Zamość: Zostaję w domu - jestem bezpieczny. Konkurs rozstrzygnięty (FILM)
Zamość: Zostaję w domu - jestem bezpieczny. Konkurs rozstrzygnięty (FILM)
Nikt nie przegrał. Wygrali wszyscy uczestnicy konkursu pod hasłem "Zostaję w domu - jestem bezpieczny" zorganizowanego przez Komendę Miejską Policji w Zamościu. 09.08.2020 09:25    2
Sprzedawcy marzeń - felieton Tomka Tomczewskiego
Sprzedawcy marzeń - felieton Tomka Tomczewskiego
Gramy, proszę państwa! W rygorze epidemiologicznym, z koronawirusem z tyłu głowy, ale nade wszystkim z ogromną radością, że znowu można podjąć punkty z murawy. „Najciekawsza liga świata” wystartowała z udziałem osiemnastu drużyn. 09.08.2020 08:06    1    7
Tu, gdzie dzieją się cuda
Tu, gdzie dzieją się cuda
Zamojszczyzna słynie z miejsc, które mają niezwykle ciekawą historię, a czasami cudowną moc. 09.08.2020 07:23    1
Najpiękniejszy ogród jest w Typinie
Najpiękniejszy ogród jest w Typinie
Najładniejszy ogród w gminie Tomaszów Lubelski należy do Teresy Kukis, mieszkanki Typina. W ub. tygodniu GOK Podhorce ogłosił wyniki konkursu na najpiękniejszy ogród, taras, balkon. 09.08.2020 06:17    3    3
Zamość: Zderzenie audi i BMW na ul. Lubelskiej
Zamość: Zderzenie audi i BMW na ul. Lubelskiej
21-latek z gminy Miączyn trafił do szpitala po groźnie wyglądającej stłuczce na ul. Lubelskiej w Zamościu. BMW zderzyło się z audi, a później ten drugi samochód uderzył jeszcze w toyotę. 09.08.2020 05:12    3    1
Lubycza Królewska: W gminie ma lśnić!
Lubycza Królewska: W gminie ma lśnić!
Zarośnięte posesje, niezgrabione liście i wystające zza płotu chwasty nie cieszą oczu turystów. Burmistrza Marka Łuszczyńskiego też nie. Chciałby, żeby w gminie było czysto i pięknie, dlatego zaapelował do mieszkańców o porządek. 08.08.2020 14:54
Jeszcze więcej zakażeń: 843 w kraju, 22 na Lubelszczyźnie
Jeszcze więcej zakażeń: 843 w kraju, 22 na Lubelszczyźnie
Jest kolejny rekord w liczbie zakażeń koronawirusem w Polsce. Ostatniej doby odnotowano ich 843, a na samej Lubelszczyźnie 22. 08.08.2020 10:32
Gm. Józefów: Wszystkie schroniska pod jednym szyldem
Gm. Józefów: Wszystkie schroniska pod jednym szyldem
Od 1 września rozpocznie działalność całoroczne Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Józefowie z filiami w Józefowie i Górecku Starym. Placówka będzie mieć swoją siedzibą w budynku po byłym ogólniaku. 08.08.2020 09:10
Zamość: Fotografia łączy
Zamość: Fotografia łączy
Pod takim hasłem odbył się VI Przegląd Fotografii Zamojskiej. Na liście laureatów i wyróżnionych znaleźli się zamościanie: Waldemar Kasprowicz i Kacper Nowak. 08.08.2020 08:03
Robert Szewc - generał z Zamościa
Robert Szewc - generał z Zamościa
Robert Szewc, biłgorajanin z pochodzenia, a zamościanin z wyboru, który obecnie kieruje podlaską policją jest jednym z sześciu oficerów policji, którym prezydent RP wręczył akty mianowania na stopnie generalskie. 08.08.2020 07:18    3    2
Centrum i dwie wieże w Lipsku Polesie
Centrum i dwie wieże w Lipsku Polesie
To ważna inwestycja nie tylko dla gminy Zamość. Właśnie zakończono budowę Centrum Geoturystycznego w Lipsku-Polesiu. Prace były prowadzone w ramach transgranicznego projektu „RoweLove Roztocze – razem pomimo granic”. 08.08.2020 06:03    3
Tomaszowskie: Po kielichu na dwóch kółkach
Tomaszowskie: Po kielichu na dwóch kółkach
Jeździć rowerem po pijanemu nie można. Ale amatorów takiego "sportu" nie brakuje. Tylko przedwczoraj (6 sierpnia) tomaszowscy policjanci zatrzymali kilku takich cyklistów. 08.08.2020 05:02    2
Krasnobród: Koncerty organowe w Sanktuarium
Krasnobród: Koncerty organowe w Sanktuarium
Ks. prałat Eugeniusz Derdziuk, proboszcz parafii Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Krasnobrodzie i Marek Kudlicki, kierownik artystyczny serdecznie zapraszają na 45. Międzynarodowe Koncerty Organowe w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie. 07.08.2020 15:12
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: myśl samodzielnie Treść komentarza: Ty na prawdę tak myślisz ? myślałem, że tylko stary kaczyński tak plecie, coś ,gdzieś, od kogoś usłyszał i głosi ploty na całą Polskę. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:52 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: wd Treść komentarza: Bo lekarzy jest za mało. A szpitali za dużo, choć dziwnie to brzmi. Stąd tak wysokie zarobki. Jest po prostu popyt, lekarze wybierają w ofertach. I coraz więcej nazwisk z Ukrainy i Białorusi. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:44 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: wad Treść komentarza: Słońce męczy. I nie trzeba szybko jechać. Sporo zależy od wypoczęcia i stanu zdrowia. Niejeden wypadek spowodował ktoś jadący spokojnie poniżej limitu autostradą, tyle że słońce go zmęczyło i monotonia. Czasem warto pojechać dynamiczniej, żeby nie dać się znużeniu. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:38 Źródło komentarza: Latem ginie na drogach najwięcej osób. Słońce usypia czujność kierowców Autor komentarza: ale jaja Treść komentarza: Kondolencje Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:32 Źródło komentarza: Burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska otrzymała zielone światło od rady miejskiej Autor komentarza: Haha Treść komentarza: Wody brak a wszystkie 3 tamy otwarte PATOLOGIA władzy Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:31 Źródło komentarza: Nasila się kryzys wodny w gminie Hrubieszów. "Krany mogą wyschnąć" Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: Wcześniej za TFuSSka sprzedawali skórki teraz mordują na SORach. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 05:35 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie
Reklama
Reklama
Reklama