Jaka będzie szkoła? Przed tablicą czy monitorem? (TYLKO W GAZECIE)
Podobno jest plan, aby po wakacjach szkoły rozpoczęły pracę w trybie stacjonarnym. Na jakich zasadach? Tego nie wiadomo. Ministerstwo Edukacji Narodowej i Główny Inspektorat Sanitarny dopiero opracowują wytyczne.
05.08.2020 06:02