Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 10:52
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Twierdza Przemyśl zdobyta!
Twierdza Przemyśl zdobyta!
Dokładnie od 665 dni Czuwaj Przemyśl nie znalazł pogromcy przed własną publicznością w ligowym meczu. Dokonała tego dopiero Padwa Zamość, pokonując gospodarzy 41:34 (22:14)! Przed meczem oba obozy nie szczędziły sobie kurtuazji. Prezes przemyślan wskazywał Padwę jako faworyta rozgrywek. Identycznego zdania o rywalach był Paweł Puszkarski, który cztery lata spędził w Czuwaju. A później się zaczęło… 11.10.2020 09:16    2
Strażacy z Nielisza mają nowy sprzęt
Strażacy z Nielisza mają nowy sprzęt
Agregat hydrauliczny, wąż hydrauliczny, nożyce hydrauliczne oraz rozpieracz ramieniowy to sprzęt, jaki otrzymała jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Nieliszu. 11.10.2020 08:11
Reklama
Konserwatorzy nagrodzili parafie
Konserwatorzy nagrodzili parafie
Parafia katedralna pw. Zmartwychwstania Pańskiego i św. Tomasza Apostoła w Zamościu i parafia pw. św. Michała Archanioła w Łosińcu z Laurami Konserwatorskimi. 11.10.2020 07:18    3
Pijany w hondzie wjechał w mitsubishi
Pijany w hondzie wjechał w mitsubishi
Za jazdę po pijanemu i spowodowanie w tym stanie kolizji odpowie 53-latek z gminy Sitno. 11.10.2020 06:39
Tarnogród: Pamiętają o wrześniu
Tarnogród: Pamiętają o wrześniu
W Tarnogrodzie oddano hołd obrońcom ojczyzny z 1939 r. 11.10.2020 06:06
Jest 15 nowych ognisk koronawirusa, m.in. w Tomaszowie Lubelskim
Jest 15 nowych ognisk koronawirusa, m.in. w Tomaszowie Lubelskim
O 15 nowych ogniskach koronawirusa na Lubelszczyźnie poinformowała Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie. 10.10.2020 15:12    7    1
Pobili kumpla, a później wybili mu szyby w oknie
Pobili kumpla, a później wybili mu szyby w oknie
Za pobicie i zniszczenie mienia odpowiedzą czterej kumple z Tomaszowa Lubelskiego, którzy najpierw pobili znajomego pod nocnym klubem, a potem jeszcze pojechali do niego do domu i pobili szyby. O co poszło? Nie wiadomo. 10.10.2020 15:03    1    1
Zamość: Koronawirus w komendzie policji
Zamość: Koronawirus w komendzie policji
Zakażony jest zastępca komendanta i jeden z policjantów. Poza tym 11 funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przebywa na kwarantannie. 10.10.2020 14:21    2    4
Słyszysz? Sprawdź! Będą darmowe badania
Słyszysz? Sprawdź! Będą darmowe badania
W przyszłym tygodniu w Zamościu, Skierbieszowie i Werbkowicach prowadzone będą bezpłatne badania słuchu. Nie przegapcie też okazji. 10.10.2020 14:00
Koronowawirus w Polsce - 5300 przypadków, na Lubelszczyźnie - 251
Koronowawirus w Polsce - 5300 przypadków, na Lubelszczyźnie - 251
Nie jest dobrze. Ostatniej doby w naszym województwie odnotowano 251 nowych przypadków koronawirusa, w skali kraju było ich 5300. Zmarły 53 osoby, cztery z nich nie miały chorób współistniejących. W naszym województwie są cztery ofiary śmiertelne koronawirusa, m.in. 33-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego. 10.10.2020 10:38    1    1
TYPER KRONIKI TYGODNIA
TYPER KRONIKI TYGODNIA
Dziś wyniki meczów przewiduje Krzysztof Surma (Tanew) 10.10.2020 09:18
Reportaże z czasów wojny
Reportaże z czasów wojny
W Muzeum Historycznym Inspektoratu Zamojskiego Armii Krajowej im. Stanisława Prusa ps. Adam w Bondyrzu podsumowano konkurs historyczny „Wakacje z historią” zorganizowany przez ŚZŻAK okręg Zamość w ramach projektu „Niezłomni Żołnierze Zamojszczyzny – żywa lekcja patriotyzmu". 10.10.2020 08:27
Gm. Ulhówek: Plac zabaw w Rzeczycy się rozrósł
Gm. Ulhówek: Plac zabaw w Rzeczycy się rozrósł
W Rzeczycy ogólnodostępny plac zabaw już był, ale nie taki jak teraz. Dzięki kolejnej dotacji pozyskanej przez miejscowe KGW, przybyło nowych urządzeń do świetnej zabawy. 10.10.2020 07:14    1
Biłgoraj: Kolejne ognisko koronawirusa w szpitalu
Biłgoraj: Kolejne ognisko koronawirusa w szpitalu
Nie tylko w izbie przyjęć, ale też na oddziale obserwacyjno-zakaźnym szpitala w Biłgoraju odnotowano nowe ognisko koronawirusa. 10.10.2020 06:47
Cała Polska w żółtej strefie. Nosimy maski. Co jeszcze się zmienia?
Cała Polska w żółtej strefie. Nosimy maski. Co jeszcze się zmienia?
Od dzisiaj cała Polska stała się żółtą strefą zagrożoną koronawirusem. Wybrane powiaty, w naszym województwie to janowski, włodawski i łęczyński, gdzie zagrożenie epidemiologiczne jest największe, w czerwonej. Co to dla nas wszystkich oznacza? 10.10.2020 06:25    3
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: To ilu biednym dzieciom już pomogłaś? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: A jak tam sprawy sądowe? Konkretnie chodzi mi o aferę z zakupem paliwa dla karetek. Nie po myśli dyrektora, że temat ucichł? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:49 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: były prawownik Treść komentarza: Pan dyrektor na dzień dobry obciął premie pracownikom, to się na pensję uzbierało. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:47 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: teraz mądry ? Treść komentarza: Co zrobili dobrego ministrowie PIS w ciągu 8- miu lat.Radziwił, Szumowski, Cieszyński, Niedzielski, Sojka ??? Maseczki, agregatory, zastraszanie lekarzy, zwalnianie itd....... Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:13 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: znowu nagonka PISu Treść komentarza: Praca na 8 godzin, nagle przywożą na blok pacjenta z wypadku, operacja, ale juz 16.00, więc lekarze zbierają się do domu a pacjent ???? nie ma wyjścia ,musi czekać do jutra. TEGO CHCECIE ? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Najważniejszy pacjent Treść komentarza: Czy Przychodnię Rodzinną w Hrubieszowie też "przejmiecie"? przecież można być lekarzem rodzinnym jednocześnie na dyżurze w pogotowiu, Izbie przyjęć czy też na oddziele + dyżur telefonicznie nie mówiąc już o wizytach prywatnych. Ilu jest takich lekarzy? Najwyższy czas dać miejsca młodym lekarzom. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 13:54 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek”
Reklama
Reklama
Reklama