Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 10:02
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Twierdza Przemyśl zdobyta!
Twierdza Przemyśl zdobyta!
Dokładnie od 665 dni Czuwaj Przemyśl nie znalazł pogromcy przed własną publicznością w ligowym meczu. Dokonała tego dopiero Padwa Zamość, pokonując gospodarzy 41:34 (22:14)! Przed meczem oba obozy nie szczędziły sobie kurtuazji. Prezes przemyślan wskazywał Padwę jako faworyta rozgrywek. Identycznego zdania o rywalach był Paweł Puszkarski, który cztery lata spędził w Czuwaju. A później się zaczęło… 11.10.2020 09:16    2
Strażacy z Nielisza mają nowy sprzęt
Strażacy z Nielisza mają nowy sprzęt
Agregat hydrauliczny, wąż hydrauliczny, nożyce hydrauliczne oraz rozpieracz ramieniowy to sprzęt, jaki otrzymała jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Nieliszu. 11.10.2020 08:11
Reklama
Konserwatorzy nagrodzili parafie
Konserwatorzy nagrodzili parafie
Parafia katedralna pw. Zmartwychwstania Pańskiego i św. Tomasza Apostoła w Zamościu i parafia pw. św. Michała Archanioła w Łosińcu z Laurami Konserwatorskimi. 11.10.2020 07:18    3
Pijany w hondzie wjechał w mitsubishi
Pijany w hondzie wjechał w mitsubishi
Za jazdę po pijanemu i spowodowanie w tym stanie kolizji odpowie 53-latek z gminy Sitno. 11.10.2020 06:39
Tarnogród: Pamiętają o wrześniu
Tarnogród: Pamiętają o wrześniu
W Tarnogrodzie oddano hołd obrońcom ojczyzny z 1939 r. 11.10.2020 06:06
Jest 15 nowych ognisk koronawirusa, m.in. w Tomaszowie Lubelskim
Jest 15 nowych ognisk koronawirusa, m.in. w Tomaszowie Lubelskim
O 15 nowych ogniskach koronawirusa na Lubelszczyźnie poinformowała Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie. 10.10.2020 15:12    7    1
Pobili kumpla, a później wybili mu szyby w oknie
Pobili kumpla, a później wybili mu szyby w oknie
Za pobicie i zniszczenie mienia odpowiedzą czterej kumple z Tomaszowa Lubelskiego, którzy najpierw pobili znajomego pod nocnym klubem, a potem jeszcze pojechali do niego do domu i pobili szyby. O co poszło? Nie wiadomo. 10.10.2020 15:03    1    1
Zamość: Koronawirus w komendzie policji
Zamość: Koronawirus w komendzie policji
Zakażony jest zastępca komendanta i jeden z policjantów. Poza tym 11 funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przebywa na kwarantannie. 10.10.2020 14:21    2    4
Słyszysz? Sprawdź! Będą darmowe badania
Słyszysz? Sprawdź! Będą darmowe badania
W przyszłym tygodniu w Zamościu, Skierbieszowie i Werbkowicach prowadzone będą bezpłatne badania słuchu. Nie przegapcie też okazji. 10.10.2020 14:00
Koronowawirus w Polsce - 5300 przypadków, na Lubelszczyźnie - 251
Koronowawirus w Polsce - 5300 przypadków, na Lubelszczyźnie - 251
Nie jest dobrze. Ostatniej doby w naszym województwie odnotowano 251 nowych przypadków koronawirusa, w skali kraju było ich 5300. Zmarły 53 osoby, cztery z nich nie miały chorób współistniejących. W naszym województwie są cztery ofiary śmiertelne koronawirusa, m.in. 33-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego. 10.10.2020 10:38    1    1
TYPER KRONIKI TYGODNIA
TYPER KRONIKI TYGODNIA
Dziś wyniki meczów przewiduje Krzysztof Surma (Tanew) 10.10.2020 09:18
Reportaże z czasów wojny
Reportaże z czasów wojny
W Muzeum Historycznym Inspektoratu Zamojskiego Armii Krajowej im. Stanisława Prusa ps. Adam w Bondyrzu podsumowano konkurs historyczny „Wakacje z historią” zorganizowany przez ŚZŻAK okręg Zamość w ramach projektu „Niezłomni Żołnierze Zamojszczyzny – żywa lekcja patriotyzmu". 10.10.2020 08:27
Gm. Ulhówek: Plac zabaw w Rzeczycy się rozrósł
Gm. Ulhówek: Plac zabaw w Rzeczycy się rozrósł
W Rzeczycy ogólnodostępny plac zabaw już był, ale nie taki jak teraz. Dzięki kolejnej dotacji pozyskanej przez miejscowe KGW, przybyło nowych urządzeń do świetnej zabawy. 10.10.2020 07:14    1
Biłgoraj: Kolejne ognisko koronawirusa w szpitalu
Biłgoraj: Kolejne ognisko koronawirusa w szpitalu
Nie tylko w izbie przyjęć, ale też na oddziale obserwacyjno-zakaźnym szpitala w Biłgoraju odnotowano nowe ognisko koronawirusa. 10.10.2020 06:47
Cała Polska w żółtej strefie. Nosimy maski. Co jeszcze się zmienia?
Cała Polska w żółtej strefie. Nosimy maski. Co jeszcze się zmienia?
Od dzisiaj cała Polska stała się żółtą strefą zagrożoną koronawirusem. Wybrane powiaty, w naszym województwie to janowski, włodawski i łęczyński, gdzie zagrożenie epidemiologiczne jest największe, w czerwonej. Co to dla nas wszystkich oznacza? 10.10.2020 06:25    3
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama