Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 09:38
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Obsza: Cała gmina na kanałach
Obsza: Cała gmina na kanałach
Pozostało jeszcze dokończenie kanalizacji w Babicach. I niemal wszyscy mieszkańcy gminy Obsza będą mieli dostęp do sieci. 09.10.2020 15:12    1
Tomaszów Lubelski: Jesienne porządki czas zacząć
Tomaszów Lubelski: Jesienne porządki czas zacząć
Burmistrz Wojciech Żukowski zachęca mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego do udziału w akcji "Jesienne porządki". Zaplanowano ją na drugą połowę miesiąca. 09.10.2020 13:18
Reklama
Zamość: Ważny komunikat!!! Zmiany w obsłudze interesantów
Zamość: Ważny komunikat!!! Zmiany w obsłudze interesantów
Z uwagi na zwiększającą się liczbę stwierdzanych zakażeń wirusem SARS-CoV-2, od 12 października 2020 r. zarządzeniem nr 243/2020 Prezydenta Miasta Zamość z 8 października 2020 r. wprowadza się ograniczenia w bezpośredniej obsłudze interesantów w Urzędzie Miasta Zamość – czytamy w komunikacie, który władze Zamościa przesłały lokalnym mediom. 09.10.2020 12:00    1
Koronawirus w szkołach w Płoskiem, Zamościu i Mołodiatyczach. Na kwarantannie także przedszkolaki
Koronawirus w szkołach w Płoskiem, Zamościu i Mołodiatyczach. Na kwarantannie także przedszkolaki
Z dnia na dzień wzrasta liczba placówek światowych, których funkcjonowanie komplikuje koronawirus. 09.10.2020 11:30    6    1
Maria Król o koronawirusie, wierze, odpowiedzialności za innych
Maria Król o koronawirusie, wierze, odpowiedzialności za innych
Do naszej redakcji, podobnie jak do innych mediów lokalnych dotarł apel Marii Król. Szefowa Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w bardzo emocjonalny i poruszący sposób odniosła się do trwającej w Polsce epidemii i związanych z nią zachowań wielu Polaków. Zamieszczamy tę wypowiedź w całości. 09.10.2020 11:06    4    2
Blisko 200 nowych zakażeń SARS-CoV-2 na Lubelszczyźnie
Blisko 200 nowych zakażeń SARS-CoV-2 na Lubelszczyźnie
W naszym województwie jest o 185 nowych, potwierdzonych badaniami przypadków koronawirusa więcej. W całej Polsce przybyło ich 4739. Na Lubelszczyźnie zmarli kolejni pacjenci z COVID-19, m.in. w szpitalu w Biłgoraju. 09.10.2020 10:34    1
Co robią kobiety, żeby się podobać?
Co robią kobiety, żeby się podobać?
Od piątku, 9 października, na placu Biłgorajskiego Centrum Kultury, można podziwiać wystawę wielkoformatowych fotografii autorstwa Elżbiety Dzikowskiej „Różna oblicza piękna. Co robią kobiety, żeby się podobać?” Wystawa będzie czynna do 29 października. Wstęp na wystawę wolny! 09.10.2020 09:39
Gm. Frampol: Strażacy z Radzięcina mają nowy wóz
Gm. Frampol: Strażacy z Radzięcina mają nowy wóz
To nie był tani nabytek. Nowy wóz bojowy dla strażaków z OSP w Radzięcinie kosztował prawie 800 tys. zł. 09.10.2020 09:03
Hrubieszów: Iluminacje w parku miejskim? W sobotę pierwszy pokaz
Hrubieszów: Iluminacje w parku miejskim? W sobotę pierwszy pokaz
Można przyjść, popatrzeć i ocenić. W sobotę (10 października) wieczorem w parku miejskim w Hrubieszowie odbędzie się próbny pokaz iluminacji. Czy miasto się na takie zdecyduje? 09.10.2020 08:30    4
Z Nowosiółek do Lublina. Wycieczka pełna wrażeń (ZDJĘCIA)
Z Nowosiółek do Lublina. Wycieczka pełna wrażeń (ZDJĘCIA)
Pełen niezapomnianych wrażeń dzień spędzili uczestnicy wycieczki do Lublina, która odbyła się 1 października br w ramach zadania „Sielskie klimaty – poznajemy tradycje i tworzymy kulturę” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „EtnoPolska 2020”, realizowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich w Nowosiółkach. 09.10.2020 08:00    1
OGROMne rozczarowanie w Tyszowcach
OGROMne rozczarowanie w Tyszowcach
Po wyjazdowej wygranej ze Świdniczanką kibice Huczwy ostrzyli sobie zęby na kolejny komplet punktów. Tymczasem Grom Różaniec zaaplikował miejscowym trzy bramki, bez większych problemów zgarniając pełną pulę. 09.10.2020 07:02
Gm. Horodło: Ten zabytek potrzebuje pomocy!
Gm. Horodło: Ten zabytek potrzebuje pomocy!
Zabytkowa świątynia pamięta jeszcze czasy... napoleońskie. 09.10.2020 07:00    1    4
Józefów: Jest nowy wiceburmistrz
Józefów: Jest nowy wiceburmistrz
Paweł Wielgan od 1 października jest zastępcą burmistrza Józefowa. 09.10.2020 06:09
Hrubieszów: Będzie maszt. Nie ma się czego bać
Hrubieszów: Będzie maszt. Nie ma się czego bać
Na budynku Zakładu Energetyki Cieplnej w Hrubieszowie zostanie zainstalowany maszt pod nadajnik radiowy do Internetu. Ta zapowiedź zaniepokoiła mieszkańców osiedla Podgórze. 09.10.2020 06:06    2
Markowe teksty, czyli felieton sportowy Marka Sztochela
Markowe teksty, czyli felieton sportowy Marka Sztochela
Przed rozpoczęciem rozgrywek w zamojskiej klasie okręgowej w gronie zespołów, które aspirują do awansu do IV ligi, wymieniane były głównie Omega i Roztocze. Typowano, że w czołówce mogą się znaleźć także Tanew i Korona, a być może i Błękitni. I to miała być dominująca piątka zespołów. Nikt nie stawiał na Igros. A tymczasem nowy trener Jacek Paszkiewicz zbudował tam ciekawy zespół, oczywiście ściągając kilku „najemników”. 08.10.2020 15:21    1    1
Reklama Drosed
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama