Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 07:18
Reklama

Łabunie: Wójt docenił sportowców. Dostali nagrody

Nagrody finansowe, pamiątkowe dyplomy i statuetki przygotowały władze Łabuń dla najlepszych sportowców z tej gminy. Upominki wręczono uroczyście podczas sesji 10 marca.
Łabunie: Wójt docenił sportowców. Dostali nagrody
Autor: Fot. UG Łabunie

Kto został doceniony?

Nagrodę w wysokości 1200 zł otrzymał Patryk Krupa, lekkoatleta, biegacz Klubu Sportowego Agros Zamość, który w 2020 roku zajął m.in. II miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów U20 w biegu na 100 m.

Taką samą nagrodę otrzymał też Michał Mazur, młociarz Agrosu, którego również wytypował klub. Ten zawodnik był pierwszy w Mistrzostwach Polski U23 w rzucie młotem. 

Kolejny nagrodzony kwotą 1200 złotych to Wiktor Kolaja z Zamojskiego Klub Karate Kyokushin. Przez władze gminy został doceniony za zajęcie I miejsca na Mistrzostwach Polski Juniorów Karate Kyokushin w Zielonce w kategorii kumite – 65 kg. Wiktor w 2020 r. zdobył podium także w innych zawodach i turniejach. Został również powołany do Kadry Kyokushin na wagowe Mistrzostwa Europy w Lyon we Francji. Nagrodę w imieniu Wiktora odebrał jego tato – Piotr Kolaja.

I jeszcze jeden nagrodzony młody sportowiec to Krystian Kiszka, obiecujący szachista. Do wyróżnienia zgłosił go tata, a wójt przyznał 500 zł nagrody m.in. za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w szachach szybkich w kategorii C10 w Lubartowie.

Wójt Gminy Łabunie postanowił również przyznać dwa wyróżnienia dla sportowców z gminy Łabunie. Statuetki i dyplomy otrzymali Alan Kania i Dawid Kania z ZKKK.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
mieszkaniec 15.03.2021 16:25
Gratulacje dla sportowców! Super, że gmina pamięta i docenia takich ludzi.

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama