Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 22:05
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Ile cukru, a ile błota w burakach? (TYLKO W GAZECIE)
Ile cukru, a ile błota w burakach? (TYLKO W GAZECIE)
Plantatorzy uważają, że Cukrownia Werbkowice zaniża zawartość cukru w burakach. 17.11.2020 07:26    39    1
Pan na kwarantannie, a co z psem? (TYLKO W GAZECIE)
Pan na kwarantannie, a co z psem? (TYLKO W GAZECIE)
Właściciel choruje, a pies musi się wybiegać. I jest kłopot. 17.11.2020 06:45    2
Reklama
Koronawirus w szpitalu. Brakuje wolnych łóżek, potrzeba tlenu
Koronawirus w szpitalu. Brakuje wolnych łóżek, potrzeba tlenu
W szpitalu w Hrubieszowie do walki z COVID-19 pilnie potrzeba leków, butli z tlenem oraz personelu. – Sytuacja jest dramatyczna – mówi dyrektor szpitala. 17.11.2020 06:15    20    14
Hojni dla partii. Kto dał najwięcej pieniędzy PO, a kto PiS? (TYLKO W GAZECIE)
Hojni dla partii. Kto dał najwięcej pieniędzy PO, a kto PiS? (TYLKO W GAZECIE)
Dane o politycznych darczyńcach za 2019 r. opublikowała właśnie Fundacja Wolności na podstawie informacji uzyskanej w Krajowym Biurze Wyborczym dzięki przepisom ustawy o dostępie do informacji publicznej. 17.11.2020 06:00
Piłkarski sędzia pobity w Łukowej (TYLKO W GAZECIE)
Piłkarski sędzia pobity w Łukowej (TYLKO W GAZECIE)
Ten zawodnik był już zawieszony za kopnięcie rywala bez piłki. Teraz "uderzył z główki" sędziego. 17.11.2020 05:30    8
Nowy numer Kroniki Tygodnia już jest gotowy!
Nowy numer Kroniki Tygodnia już jest gotowy!
W tym momencie trwa druk, a jutro, jak co wtorek, skoro świt możecie pytać w punktach sprzedaży o nową Kronikę Tygodnia. Co niej znajdziecie? 16.11.2020 17:15    2
Gm. Krynice: Wypadek w Budach. Sprawca był pijany
Gm. Krynice: Wypadek w Budach. Sprawca był pijany
Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku, który w niedzielę (15 listopada) wydarzył się na krajowej drodze nr 17 w Budach (gm. Krynice). 16.11.2020 14:03    1
Złodziejka i włamywacz. Nie upiecze im się
Złodziejka i włamywacz. Nie upiecze im się
Kobieta kradła w drogeriach, młodzieniec obrabiał piwnice. I ją i jego zatrzymali zamojscy policjanci. 16.11.2020 12:30
Wypadek w Chmielku. 78-latek wjechał mercedesem w koparkę
Wypadek w Chmielku. 78-latek wjechał mercedesem w koparkę
73-letnia kobieta trafiła do szpitala po wypadku, który w piątek (13 listopada) po południu wydarzył się w Chmielku (gm. Łukowa). Była pasażerką mercedesa kierowanego przez 38-latka, który osobowym mercedesem uderzył w koparkę. 16.11.2020 11:04
Koronawirus na Lubelszczyźnie: 1163 nowe przypadki. Zmarło 19 osób
Koronawirus na Lubelszczyźnie: 1163 nowe przypadki. Zmarło 19 osób
Mamy 1163 nowe przypadki koronawirusa w naszym województwie. Zmarło kolejnych 19 pacjentów z infekcją COVID-19. 16.11.2020 10:37    2
Zwycięstwo za zwycięstwem
Zwycięstwo za zwycięstwem
Przed wyjazdem drużyny Uczelnia Państwowa Zamość do Krakowa nastroje były bardzo optymistyczne. To co zrobiły jednak zamojskie tenisistki przeszło najśmielsze oczekiwania. Drużyna z Zamościa jednego dnia odniosła dwa bardzo wysokie zwycięstwa i umocniła się w fotelu lidera I ligi tenisa stołowego kobiet. 16.11.2020 09:21    2
Lubelszczyzna – moja Małą Ojczyzna. Kto był najlepszy w konkursie?
Lubelszczyzna – moja Małą Ojczyzna. Kto był najlepszy w konkursie?
Zespół Szkół Publicznych w Suścu był organizatorem XII edycji wojewódzkiego konkursu ekologiczno-regionalnego „Lubelszczyzna - maja Mała Ojczyzna”, w tym roku odbywającego się pod hasłem "Roztocze w UNESCO". Kto znalazł się wśród laureatów? 16.11.2020 09:00
Tereszpol: Barwy jesieni oczami przedszkolaków
Tereszpol: Barwy jesieni oczami przedszkolaków
Biblioteka Publiczna Gminy Tereszpol rozstrzygnęła plastyczny konkurs "Barwy jesieni". Nagrody przyznane zostały w dwóch kategoriach wiekowych. 16.11.2020 08:10
Zamość: Olimpijski awans biologów z I LO
Zamość: Olimpijski awans biologów z I LO
Dwoje trzecioklasistów, uczniów maturalnej klasy I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu awansowało do drugiego, okręgowego etapu Olimpiady Biologicznej. 16.11.2020 08:00
Gm. Frampol: Chodnik w Rzeczycach gotowy
Gm. Frampol: Chodnik w Rzeczycach gotowy
Mieszkańcy wsi Rzeczyce (gm. Frampol) mogą już bezpiecznie przemieszczać się wzdłuż drogi. Mają do dyspozycji nowy chodnik. 16.11.2020 07:03    1
Reklama Drosed
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: To ilu biednym dzieciom już pomogłaś? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: A jak tam sprawy sądowe? Konkretnie chodzi mi o aferę z zakupem paliwa dla karetek. Nie po myśli dyrektora, że temat ucichł? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:49 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: były prawownik Treść komentarza: Pan dyrektor na dzień dobry obciął premie pracownikom, to się na pensję uzbierało. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:47 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: teraz mądry ? Treść komentarza: Co zrobili dobrego ministrowie PIS w ciągu 8- miu lat.Radziwił, Szumowski, Cieszyński, Niedzielski, Sojka ??? Maseczki, agregatory, zastraszanie lekarzy, zwalnianie itd....... Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:13 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: znowu nagonka PISu Treść komentarza: Praca na 8 godzin, nagle przywożą na blok pacjenta z wypadku, operacja, ale juz 16.00, więc lekarze zbierają się do domu a pacjent ???? nie ma wyjścia ,musi czekać do jutra. TEGO CHCECIE ? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Najważniejszy pacjent Treść komentarza: Czy Przychodnię Rodzinną w Hrubieszowie też "przejmiecie"? przecież można być lekarzem rodzinnym jednocześnie na dyżurze w pogotowiu, Izbie przyjęć czy też na oddziele + dyżur telefonicznie nie mówiąc już o wizytach prywatnych. Ilu jest takich lekarzy? Najwyższy czas dać miejsca młodym lekarzom. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 13:54 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek”
Reklama
Reklama
Reklama