Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 21:50
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Pilnujemy się jeszcze bardziej
Pilnujemy się jeszcze bardziej
Cukrzycy najczęściej są świadomi większego zagrożenia i pilnują się bardziej niż inni. Przestrzegają ogólnie obowiązujących obostrzeń, a także zasad wynikających z leczenia cukrzycy – zaznacza Irena Łukiewicz, przewodnicząca koła powiatowego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Hrubieszowie. 14.11.2020 09:40
15 urodziny LubieHrubie
15 urodziny LubieHrubie
Internetowy portal informacyjny LubieHrubie.pl świętuje 15 lat działalności. W tym czasie kilka innych inicjatyw zniknęło z internetowej sieci. 14.11.2020 08:33    17    1
Reklama
Tarnawatka: Trochę wyższe podatki
Tarnawatka: Trochę wyższe podatki
Rada Gminy Tarnawatka uchwaliła nowe stawki podatków na przyszły rok. Nieznacznie wzrośnie podatek od nieruchomości. 14.11.2020 07:31
Przybywa serc na nakrętki
Przybywa serc na nakrętki
Przy urzędzie miejskim w Lubyczy Królewskiej 4 listopada stanął pojemnik na nakrętki w kształcie serca. Zapełniono go w dwa dni. Urzędnicy zachęcają do wspólnego zbierania nakrętek dla Hospicjum Santa Galla. 14.11.2020 06:28
Biłgoraj: Sztab WOŚP czeka na wolonatariuszy
Biłgoraj: Sztab WOŚP czeka na wolonatariuszy
W Biłgorajskim Centrum Kultury zawiązał się sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która swój finałowy koncert otwartych serc zagra 10 stycznia 2021 roku. Już poszukiwani są wolontariusze. W tym roku, ze względu na epidemię rejestrować się mogą wyłącznie online. 13.11.2020 15:15
Pijany na zakazie wpadł w ręce policji
Pijany na zakazie wpadł w ręce policji
Za jazdę po pijanemu i złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów odpowie 50-letni mieszkaniec gminy Zamość. 13.11.2020 13:22    1
Jest 9 nowych ognisk koronawirusa, m.in. w szpitalach w Biłgoraju i Hrubieszowie
Jest 9 nowych ognisk koronawirusa, m.in. w szpitalach w Biłgoraju i Hrubieszowie
Blok operacyjny w biłgorajskim szpitalu oraz oddział wewnętrzny w SPZOZ Hrubieszów to 2 z 9 nowych ognisk koronawirusa, o których dzisiaj informuje Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna. 13.11.2020 12:00    2
Drużyna Axstone Zamość najlepsza w Biłgoraju
Drużyna Axstone Zamość najlepsza w Biłgoraju
Siatkarze zespołu Axstone Zamość wygrali XXVI Turniej Niepodległości rozegrany w Biłgoraju, a zorganizowany przez tamtejszy Ośrodek Sportu i Rekreacji. 13.11.2020 11:06
Trochę ponad 500 nowych zakażeń SARS-CoV-2 na Lubelszczyźnie, w kraju ponad 24 tys.
Trochę ponad 500 nowych zakażeń SARS-CoV-2 na Lubelszczyźnie, w kraju ponad 24 tys.
24051 - to liczba nowych potwierdzonych testami przypadków koronawirusa w Polsce. W naszym województwie odnotowano ich 526. W skali kraju zmarło przeszło 400 osób z infekcją COVID-19, a 88 z nich nie miało chorób współistniejących. 13.11.2020 10:32    4
Zamość: Ekonomik ma prawie 100 lat! Kto się tam uczył?
Zamość: Ekonomik ma prawie 100 lat! Kto się tam uczył?
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Zamościu popularnie zwany Ekonomikiem szykuje się do jubileuszu swojego 100-lecia. Pomóc w przygotowaniach mogą absolwenci, którzy podzielą się swoimi wspomnieniami ze szkolnych lat. 13.11.2020 09:39    31    18
Tomaszów Lubelski: Pożar na Rynku Solnym (ZDJĘCIA)
Tomaszów Lubelski: Pożar na Rynku Solnym (ZDJĘCIA)
Siedem strażackich zastępów, zawodowców i ochotników, walczyło w niedzielę, 8 listopada z pożarem budynku gospodarczego na Rynku Solnym 2 w Tomaszowie Lubelskim. 13.11.2020 09:06    2
TYPER KRONIKI TYGODNIA
TYPER KRONIKI TYGODNIA
Wyniki meczów zaplanowanych na najbliższy weekend (14, 15 listopada) typuje trener Potoku Piotr Welcz. Zespół z Sitna zagra z Olimpią. 13.11.2020 08:15
Nauczycielom za ich trud
Nauczycielom za ich trud
Burmistrzowie docenili pracę i trud nauczycieli włożony w wychowanie młodego pokolenia. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej przyznano im nagrody. 13.11.2020 08:00
Liderzy innowacyjności
Liderzy innowacyjności
Przedsiębiorcy z Tomaszowa Lubelskiego i Biłgoraja zostali laureatami IV edycji konkursu „Lider Innowacji 2020”, którego organizatorem był samorząd województwa lubelskiego. 13.11.2020 07:09
Tomaszów Lubelski: Cukrzycy czekają na szczepionki
Tomaszów Lubelski: Cukrzycy czekają na szczepionki
Czynimy starania, aby pozyskać 25 sztuk szczepionki przeciwko grypie dla chorych na cukrzycę z powiatu tomaszowskiego. Chcemy zaszczepić osoby szczególnie narażone na infekcje – zapowiada Karol Kosiacki, prezes Oddziału Rejonowego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Tomaszowie Lubelskim. 13.11.2020 07:00
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: To ilu biednym dzieciom już pomogłaś? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: A jak tam sprawy sądowe? Konkretnie chodzi mi o aferę z zakupem paliwa dla karetek. Nie po myśli dyrektora, że temat ucichł? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:49 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: były prawownik Treść komentarza: Pan dyrektor na dzień dobry obciął premie pracownikom, to się na pensję uzbierało. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:47 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: teraz mądry ? Treść komentarza: Co zrobili dobrego ministrowie PIS w ciągu 8- miu lat.Radziwił, Szumowski, Cieszyński, Niedzielski, Sojka ??? Maseczki, agregatory, zastraszanie lekarzy, zwalnianie itd....... Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:13 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: znowu nagonka PISu Treść komentarza: Praca na 8 godzin, nagle przywożą na blok pacjenta z wypadku, operacja, ale juz 16.00, więc lekarze zbierają się do domu a pacjent ???? nie ma wyjścia ,musi czekać do jutra. TEGO CHCECIE ? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Najważniejszy pacjent Treść komentarza: Czy Przychodnię Rodzinną w Hrubieszowie też "przejmiecie"? przecież można być lekarzem rodzinnym jednocześnie na dyżurze w pogotowiu, Izbie przyjęć czy też na oddziele + dyżur telefonicznie nie mówiąc już o wizytach prywatnych. Ilu jest takich lekarzy? Najwyższy czas dać miejsca młodym lekarzom. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 13:54 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek”
Reklama
Reklama
Reklama