Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 23:14
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Pierwszy mural w Hrubieszowie. Upamiętnia wojnę 1920 roku
Pierwszy mural w Hrubieszowie. Upamiętnia wojnę 1920 roku
Autorem dzieła jest dr Mateusz Rokicki. To spod jego pędzla wyszedł pierwszy mural w Hrubieszowie. Ścienne malowidło powstało w ramach projektu Lubelski Szlak Bitwy Warszawskiej. 19.11.2020 09:15    3    3
Zamość: Rozpoczyna się rewitalizacja Starego Miasta
Zamość: Rozpoczyna się rewitalizacja Starego Miasta
To potężny projekt za bardzo duże pieniądze. Na „Rewitalizację Starego Miasta w Zamościu” pójdzie ponad 21,6 mln zł. To w znacznej mierze dotacja z Unii Europejskiej, a także budżetu państwa. 19.11.2020 08:42    2    6
Reklama
COVID-19 i gospodarka. Rzeczywistość w ciemnych barwach
COVID-19 i gospodarka. Rzeczywistość w ciemnych barwach
Jak przedsiębiorcy radzą sobie w czasach pandemii i czy jeszcze wierzą w lepszą przyszłość? 19.11.2020 08:00    1
Łaszczów: Chcieli dobrze, ale przedobrzyli (TYLKO W GZECIE)
Łaszczów: Chcieli dobrze, ale przedobrzyli (TYLKO W GZECIE)
Druhowie będą musieli na podwyżkę ekwiwalentu trochę poczekać. 19.11.2020 07:06
Drogowcy ruszą na kolejne drogi (TYLKO W GAZECIE)
Drogowcy ruszą na kolejne drogi (TYLKO W GAZECIE)
11 samorządów z Zamojszczyzny skorzysta ze środków Funduszu Dróg Samorządowych. 19.11.2020 07:00
Mają awans do CLJ!
Mają awans do CLJ!
Trampkarze starsi AMSPN Hetman Zamość wywalczyli awans do CLJ U-15. Zespół prowadzony od czterech lat przez Tomasza Pociennika najpierw okazał się najlepszy w rozgrywkach ligi wojewódzkiej, a następnie zwyciężył w dwumeczu barażowym z Orlętami Kielce. 19.11.2020 06:09
Nie jestem bohaterem. Pomagam, bo mogę
Nie jestem bohaterem. Pomagam, bo mogę
Rozmowa z Rajmundem Tkaczem, 35-latkiem z Jarosławca, policjantem, ozdrowieńcem, dawcą osocza. 19.11.2020 06:00    4    6
Nie ośli łeb, nie miara zbożowa (TYLKO W GAZECIE)
Nie ośli łeb, nie miara zbożowa (TYLKO W GAZECIE)
Gmina Jarczów też chce mieć swój herb, sztandar oraz insygnia. 18.11.2020 15:10
Turobin chce być miastem (TYLKO W GAZECIE)
Turobin chce być miastem (TYLKO W GAZECIE)
Radni dali już wójtowi zielone światło. 18.11.2020 14:03
Gm. Werbkowice: Ciągnik w rowie, traktorzysta na zakazie
Gm. Werbkowice: Ciągnik w rowie, traktorzysta na zakazie
Do groźnie wyglądającej kolizji doszło wczoraj (17 listopada) w gminie Werbkowice. Kierujący ciągnikiem rolniczym 28-latek nie zasygnalizował manewru skrętu na posesję i zderzył się z ciężarówką. 18.11.2020 13:03
Przedsiębiorcy: dość tych ograniczeń! (TYLKO W GAZECIE)
Przedsiębiorcy: dość tych ograniczeń! (TYLKO W GAZECIE)
9 listopada w Hrubieszowie protestowali przewoźnicy turystyczni. Domagają się pomocy od rządu. Dzień później kierowcy samochodów osobowych zamanifestowali sprzeciw wobec narastających ograniczeń w działalności gospodarczej różnych branż. 18.11.2020 12:38    3
Nowe ognisko koronawirusa w DPS w Krasnobrodzie
Nowe ognisko koronawirusa w DPS w Krasnobrodzie
O 6 nowych ogniskach koronawirusa poinformowała dzisiaj Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie. Jednym z nich jest Dom Pomocy Społecznej im. św. Siostry Faustyny w Krasnobrodzie. 18.11.2020 12:20    1
Mądrość na wagę punktów
Mądrość na wagę punktów
Siatkarki Tomasovii ciągle na fali wznoszącej. Tym razem zespół Stanisława Kaniewskiego pokonał Silesię Volley Mysłowice 3:0, odnosząc szóste zwycięstwo z rzędu. 18.11.2020 11:18
Koronawirus na Lubelszczyźnie: Ponad 600 nowych przypadków
Koronawirus na Lubelszczyźnie: Ponad 600 nowych przypadków
Jest spadek liczby zakażeń koronawirusem w naszym województwie. Z dzisiejszego raportu wynika, że ostatniej doby przybyło ich 627. W całym kraju nowych przypadków jest 19 883. Jednak zmarło ponad 600 osób z COVID-19, z czego 37 na Lubelszczyźnie. Nie żyje m.in. 39-latek z powiatu zamojskiego, który nie miał żadnych chorób współistniejących. 18.11.2020 10:33    1    1
Jesień w powiecie hrubieszowskim - konkurs rozstrzygnięty
Jesień w powiecie hrubieszowskim - konkurs rozstrzygnięty
Jury zebrało się we wtorek, 17 listopada i rozstrzygnęło plastyczny i fotograficzny konkurs "Jesień w powiecie hrubieszowskim". 18.11.2020 09:33
Reklama Drosed
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: To ilu biednym dzieciom już pomogłaś? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: A jak tam sprawy sądowe? Konkretnie chodzi mi o aferę z zakupem paliwa dla karetek. Nie po myśli dyrektora, że temat ucichł? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:49 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: były prawownik Treść komentarza: Pan dyrektor na dzień dobry obciął premie pracownikom, to się na pensję uzbierało. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:47 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: teraz mądry ? Treść komentarza: Co zrobili dobrego ministrowie PIS w ciągu 8- miu lat.Radziwił, Szumowski, Cieszyński, Niedzielski, Sojka ??? Maseczki, agregatory, zastraszanie lekarzy, zwalnianie itd....... Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:13 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: znowu nagonka PISu Treść komentarza: Praca na 8 godzin, nagle przywożą na blok pacjenta z wypadku, operacja, ale juz 16.00, więc lekarze zbierają się do domu a pacjent ???? nie ma wyjścia ,musi czekać do jutra. TEGO CHCECIE ? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Najważniejszy pacjent Treść komentarza: Czy Przychodnię Rodzinną w Hrubieszowie też "przejmiecie"? przecież można być lekarzem rodzinnym jednocześnie na dyżurze w pogotowiu, Izbie przyjęć czy też na oddziele + dyżur telefonicznie nie mówiąc już o wizytach prywatnych. Ilu jest takich lekarzy? Najwyższy czas dać miejsca młodym lekarzom. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 13:54 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek”
Reklama
Reklama
Reklama