Prezydent Zamościa nagrodził nauczycieli (ZDJĘCIA)

  • 20.10.2021, 12:12
  • ak
Prezydent Zamościa nagrodził nauczycieli (ZDJĘCIA) Fot. A. Szewc
Dokładnie 46 pedagogów z Zamościa, nauczycieli szkół, przedszkoli, ośrodków specjalnych i innych placówek oświatowych zostało w tym roku nagrodzonych przez Andrzeja Wnuka, prezydenta miasta. Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się dzisiaj (20 października) w sali widowiskowej Zamojskiego Domu Kultury.

"Wielkim kunsztem wykazuje się nauczyciel, który potrafi sprawić, że twórcze wyrażanie siebie i nabywanie wiedzy staje się źródłem radości" – te słowa Alberta Einsteina były mottem dzisiejszego wydarzenia.

Czytaj także: Burmistrz Tomaszowa Lubelskiego docenił pedagogów

Gala rozpoczęła się od scenicznych prezentacji dzieci i młodzieży, wychowanków szkół i przedszkoli Zamościa. Następnie przyszedł czas na nagrodzenie wyróżnionych.

Czytaj także: Wójt Mircza nagrodziła nauczycieli

Słowa podziękowania do pedagogów kierował prezydent Zamościa Andrzej Wnuk oraz Monika Żur, dyrektor zamojskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Lublinie. Całość prowadziła Agnieszka Kowal, dyrektor wydziału oświaty zamojskiego magistratu.

Kto otrzymał nagrody? Jak na nie reagowali pedagodzy? Co mówili nam o swojej pracy z młodzieżą? Szczegóły w najbliższym, papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia. 

ak

Zdjęcia (59)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Asia
Asia 23.10.2021, 19:32
W 2lo nikt nie nosi maseczek ani nauczyciele ani uczniowie i dzieci maja pozytywne testy ale nikomu nie zglaszaja i dalej roznosza covida
Zamoscianka
Zamoscianka 24.10.2021, 11:37
Nie kłam Asia, bo ci nos urośnie... Ja też jestem chora, ale to zwykłe przeziębienie.
 TW Bolek  wel  wąsacz ze stoczni
TW Bolek wel wąsacz ze stoczni 23.10.2021, 19:40
Ty na ORMOWCA sie nadajesz. Zgłoś to do kuratorium i zrób fote z lekcji a nie wstawiasz taki tekst na kronikę.
Polak
Polak 24.10.2021, 11:38
Dajcie spokój z kablowaniem!!! To jest obrzydliwe!!!
Uczennica
Uczennica 21.10.2021, 13:59
O nauczycielach można teraz powiedzieć i napisać wszystko... Pamiętajcie, że wśród nich są córki, synowie, matki, ojcowie, babcie i dziadkowie. Zwyczajni ludzie, a więc i różni. Jak w każdym innym zawodzie. Pogratulujmy im sukcesów i życzmy dużo zdrowia i oraz siły by mogli zajmować się Waszymi dziećmi czy wnukami.
Gratulacje!
Ja
Ja 20.10.2021, 22:02
Tyle zakażeń covidem w Polsce, a wielu nauczycieli mimo nakazu noszenia maseczek w przestrzeniach zamkniętych bez maseczek. To jak bydło, bez odpowiedzialności. Czego taka krowa czy byczek może nauczyć uczniów, skoro sam nie respektuje norm i prawa? Żenada.
Polka
Polka 21.10.2021, 13:22
Określając ludzi jako bydło, sam siebie sprowadzasz do poziomu ZERO. Na szczęście są jeszcze samodzielnie myślący, inteligentni ludzie. Ty tego nie zrozumiesz...
ja
ja 21.10.2021, 17:05
Witam serdecznie panią nauczycielkę. Jak to dobrze, że jest ktoś myślący jak to całe wasze nauczycielskie plemię. Wszakże to elita kraju, najwybitniejszy z najwybitniejszych a zwykłych masek nie potrafią czy nie chcą założyć.
Zamościanin
Zamościanin 20.10.2021, 14:35
Powinno się ustalić kryteria dla nauczyciela. 1. Nie przeklinaj. 2. Nie plotkuj. 3. Prowadż się moralnie 4. Nie wrzeszcz na ucznia 5. Lecz się, kiedy widzisz, że ci nerwy puszczają 6. Nie śmiej się z byle czego 7. Nie wykorzystuj swoich pseudo znajomości. 8. Zadbaj o swój wygląd. ....
Zamościanka
Zamościanka 21.10.2021, 18:01
To kryteria dla wszystkich ludzi raczej, dlaczego tylko dla nauczycieli??? Zadbaj o swój wygląd... czyli co? wszystkich na dietę by pan wysłał czy do stylistów? Może pan nowy dekalog stworzy... dla idiotów.
Polak
Polak 04.11.2021, 00:21
Odchudziłbym panią
Olo
Olo 20.10.2021, 22:33
Brawo, szkoda że to nie uczniowie wybierają te gwiazdy...
Ole!
Ole! 21.10.2021, 13:23
Masz rację, wielu uczniów wybrałoby inaczej.

Pozostałe