Zamość: Starostwo przenosi się na ul. Partyzantów

  • 29.05.2019, 06:00
  • bw
Zamość: Starostwo przenosi się na ul. Partyzantów Prawdopodobnie w przyszłym roku Starostwo Powiatowe przeniesie się do się siedziby przy ulicy Partyzantów 3.
Wygodniej będzie urzędnikom i interesantom. Najprawdopodobniej w przyszłym roku Starostwo Powiatowe w Zamościu zmieni siedzibę. Przeniesie się z budynku przy ul. Przemysłowej 4 do budynku przy ul. Partyzantów 3.

Plan przenosin do nowej siedziby ogłoszono 24 maja, podczas specjalnie na tę okoliczność zwołanej w starostwie konferencji prasowej.

 – Budynek przy ul. Partyzantów 3 wkrótce stanie się własnością powiatu zamojskiego. To dla nas bardzo ważne, bo warunki pracy w obecnej siedzibie są trudne – tłumaczył Stanisław Grześko, starosta zamojski. Podkreślał, iż starania starostwa wspierał poseł Sławomir Zawiślak.   

 – Docierało do nas wiele sygnałów, że standard pracy urzędników i przyjęć interesantów w w obecnej siedzibie starostwa jest bardzo zły, dlatego poprosiliśmy rząd o uwzględnienie prośby samorządu – mówił poseł Sławomir Zawiślak. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
obserwator
obserwator 03.06.2019, 15:05
Ha, ha, ha ... Uśmiałem się jak norka Panie Grześko!!!
Petent
Petent 30.05.2019, 17:37
A co z interesantami , którzy teraz odwiedzają urząd, bo przecież mieści się tu wiele miejskich instytucji od wydziału komunikacji przez świadczenia rodzinne i NFZ ? O dogodności tych osób nikt już nie pomyślał?
JS
JS 30.05.2019, 13:58
A dlaczego w Zamościu nie Szczebrzeszynie na przykład? Dalej samochody spoza miasta będą korkować okoliczne uliczki i parkingi. Mieszkańcy Zamościa będą ponosić koszty odśnieżania, remontów, sprzątać po nich a sami nie będą mieli gdzie parkować. Natomiadt pasożyty z powiatu będą się śmiać z głupich mieszczuchów. Spróbowałby ktoś postawić samochód pod czyjąś chałupą na wsi to z widłami w plecach by wrócił, a wmieście im się należy i mają w d... ze komuś na osiedlu prywatny parking zajmują. Moim zdaniem zarówno urząd gminy jak i starostwo powinny znajdować się na swoim terenie i sami ponosić koszty i niedogodności związane z istnieniem urzędów.
Jan
Jan 30.05.2019, 09:54
A co z instytucjami które są w budynku LUW? Przeniesione zostaną do budynku po Starostwie?
Az
Az 29.05.2019, 15:12
Ogromny parking może i jest ale już o 8 nie ma na nim miejsc
mieszkaniec
mieszkaniec 29.05.2019, 13:55
Tylko na tym "ogromnym" parkingu rzadko są wolne miejsca parkingowe.
j1
j1 29.05.2019, 12:18
to parking od razu przygotujcie bo i tu i tu standard do d***
pablo
pablo 29.05.2019, 13:24
ogromny parking jest kilkadziesiąt metrów od budynku parę kroków nikomu nie zaszkodzi

Pozostałe