Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 czerwca 2026 13:53
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość
Pościg w Boże Ciało

Tyszowce: Pijany 28-latek jechał pod prąd, potem uciekał przed policją. Popełnił szereg wykroczeń

Jechał pod prąd jedną z ulic w Tyszowcach. Zauważyli go policjanci i próbowali zatrzymać do kontroli. Ale 28-letni kierujący Audi zaczął uciekać. Zanim zatrzymali go funkcjonariusze, doprowadził do wielu niebezpiecznych sytuacji. Na szczęście nie doszło do żadnej tragedii, nie mniej jednak Tyszowianin odpowie za złamanie prawa przed sądem.
Za niezatrzymanie do kontroli drogowej i jazdę pod wpływem alkoholu odpowie 28-letni mieszkaniec Tyszowiec.
Za niezatrzymanie do kontroli drogowej i jazdę pod wpływem alkoholu odpowie 28-letni mieszkaniec Tyszowiec.

Autor: KPP Tomaszów Lubelski

Do tej sytuacji doszło w Boże Ciało 4 czerwca. 

W godzinach popołudniowych policjanci z posterunku w Tyszowcach, zauważyli kierującego Audi, który na jednej z tyszowieckich ulic nie zastosował się do znaku D-3 „droga jednokierunkowa”. Mundurowi podjęli więc próbę zatrzymania pojazdu do kontroli drogowej. Niestety, kierujący nie reagował na ich polecenia. Wręcz przeciwnie - podjął próbę ucieczki lokalnymi ulicami, nie zważając na to, jakie niebezpieczeństwo stwarza. 

CZYTAJ TEŻ: 

– Po kilkukilometrowym pościgu mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Uciekając popełnił szereg wykroczeń m.in. wyprzedzał na podwójnej ciągłej, na przejściu dla pieszych oraz skrzyżowaniu. Wymuszał pierwszeństwo i zmuszał innych kierujących do zjechania ze swojego pasa ruchu, jadąc lewą stroną jezdni – wylicza młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Jak się okazało 28-letni mieszkaniec gminy Tyszowce w organizmie miał promil alkoholu. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy i zabezpieczyli na parkingu strzeżonym samochód.

Mężczyzna wkrótce odpowie za swoje przewinienia, w tym za niezatrzymanie do kontroli drogowej (za nie grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5).

 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Dodo Treść komentarza: Wyjątkowo nieprzyjemna kreatura Data dodania komentarza: 5.06.2026, 13:26 Źródło komentarza: Biłgoraj: Dyrektor ZUS-u odwołany Autor komentarza: Taka prawda. Treść komentarza: Jaka jest różnica czlowieku ! Nie wiesz juz teraz ile bys jeden z drugim chciał na tym interesie zarobić! Co moze nie pryskasz przed chwastami bo Ci sie nie chce schylic i wyplenić ręcznie chwasty . Data dodania komentarza: 5.06.2026, 12:12 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia Autor komentarza: Mieszkaniec 46 L. Treść komentarza: PiSlamu atak w m. Zamosc . Patologia chce byc góra zażarcie . Ludzie bez ambicji w tych stronach ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Zamość: Skandal w oświacie i dymisja wiceprezydenta miasta Marka Kudeli Autor komentarza: Zdrowa żywność . Treść komentarza: Nie maja kwiatów ale spojrz jak sie leje raz w tygodnie tego świństwa na porost i wydajność i tego na codzien wpierniczasz az Ci sie pozniej pieni w gebie ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 10:51 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Zagłosuj na bezszczelna konfederacje i Brauna dobrze wtedy Ci zrobi ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 10:30 Źródło komentarza: Sachajko wydał wszystko, Dąbrowskiej-Banaszek zostało najwięcej. A Romanowski? Sprawdziliśmy poselskie biura z regionu Autor komentarza: Dzieci Treść komentarza: No ale Dzień Dziecka to ładny zrobił,na bogato , brawo , a gmina daleko w tyle byle jak . Data dodania komentarza: 5.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem?
Reklama
Reklama
Reklama