Hrubieszów: Dożynki miejskie i 300-lecie koronacji obrazu Matki Bożej Sokalskiej
8 września odbyły się rocznicowe uroczystości 300-lecia koronacji obrazu Matki Bożej Sokalskiej połączone z Miejskimi Dożynkami w Hrubieszowie. Uczestnicy miejskiego święta plonów zebrali się na Rynku Miejskim i przemaszerowali do miejscowego Klasztoru OO. Bernardynów.
W Sanktuarium Matki Bożej Sokalskiej w Hrubieszowie wystąpił Chór Albertus z Lublina. Po koncercie odprawiono mszę święta pontyfikalną. Podczas miejskich dożynek wystąpili soliści Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej. Zorganizowano pokazy sprawności i sprzętu służb mundurowych. Były także gry i zabawy integracyjne dla dzieci.
Reklama

![Szczebrzeszyn. Rusza remont samolotu Iryda [ZDJĘCIA] Szczebrzeszyn. Rusza remont samolotu Iryda [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/05/sm-4x3-szczebrzeszyn-rusza-remont-samolotu-iryda-w-zespole-szkol-im-klukowskiego-zdjecia-1764949375-1.jpg)
![Pluszaki XXL, gry i inne zabawki dla dzieci od Policjantów i pracowników KMP Zamość [ZDJĘCIA] Pluszaki XXL, gry i inne zabawki dla dzieci od Policjantów i pracowników KMP Zamość [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/05/sm-4x3-pluszaki-xxl-gry-i-inne-zabawki-dla-dzieci-od-policjantow-i-pracownikow-kmp-zamosc-zdjecia-1764941944-4.jpg)
![Dom Dziecka w Zwierzyńcu odwiedził Święty Mikołaj [ZDJĘCIA] Dom Dziecka w Zwierzyńcu odwiedził Święty Mikołaj [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/05/sm-4x3-dom-dziecka-w-zwierzyncu-odwiedzil-swiety-mikolaj-zdjecia-1764948056-9.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze