Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 10:12
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Ukrainka wiozła do Polski specyfiki na odchudzanie i potencję
Ukrainka wiozła do Polski specyfiki na odchudzanie i potencję
Chętnych do zakupu tego rodzaju medykamentów pewnie by nie brakowało, ale nikt nie kupi już specyfików na odchudzanie i potencję. Transport zatrzymali celnicy z Dorohuska, a sprawą przemytniczki Ukrainki zajmują się teraz funkcjonariusze zamojskiej delegatury urzędu celno-skarbowego. 04.08.2017 11:02
Gm. Potok Górny: Pojadą jak po stole. Trwa budowa drogi w Dąbrówce
Gm. Potok Górny: Pojadą jak po stole. Trwa budowa drogi w Dąbrówce
Mieszkańcy wioski Dąbrówka "Górka" w gminie Potok Górny sa na pewno zadowoleni. Bo w ich miejscowości budowana jest nowa droga. 04.08.2017 10:32
Reklama
Frampol: Cztery szczeniaczki szukają domu. Kto je przygarnie?
Frampol: Cztery szczeniaczki szukają domu. Kto je przygarnie?
Jeszcze są ze swoją mamą i jej właścicielami, ale zostać tam nie mogą, bo gospodarze aż tylu psiaków nie potrzebują. Stąd apel o adopcję szczeniaczków z Frampola. 04.08.2017 10:00    1
Biszcza: Kompletnie pijany, bez prawa jazdy jechał przez wieś
Biszcza: Kompletnie pijany, bez prawa jazdy jechał przez wieś
Prawa jazdy nie straci, bo i tak mu je odebrano, ale musi się liczyć z karą nawet dwóch lat pozbawienia wolności. Tyle grozi za jazdę po pijanemu. A 24-latek z gm. Goraj jechał przez Biszczę, mając 1,5 promila alkoholu w organizmie. 04.08.2017 09:00
Komarów-Osada: Paczki żywnościowe dla najuboższych. Zgłoś się po skierowanie
Komarów-Osada: Paczki żywnościowe dla najuboższych. Zgłoś się po skierowanie
Paczki z artykułami spożywczymi mogą otrzymać mieszkańcy gminy Komarów-Osada, którzy są w najtrudniejszej sytuacji materialnej. Wcześniej jednak muszą uzyskać skierowanie z opieki społecznej. 04.08.2017 08:16    1
Biłgoraj: Drużyny, zgłoście się. Startuje Amatorska Liga Piłki Nożnej
Biłgoraj: Drużyny, zgłoście się. Startuje Amatorska Liga Piłki Nożnej
Puchar burmistrza Biłgoraja będzie do wygrania w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej. Pierwsze rozgrywki już niebawem. Zapisy trwają. 04.08.2017 07:12
Zamość: Publiczność ZLT przyznała Buławy Hetmańskie
Zamość: Publiczność ZLT przyznała Buławy Hetmańskie
Zamojskie Lato Teatralne dobiegło końca. Już wiadomo, które z tegorocznych przedstawień podobały się widzom najbardziej. Publiczność, jak co roku, przyznawała bowiem swoje nagrody - Buławy Hetmańskie. 04.08.2017 06:15
Gm. Lubycza Królewska: W Żurawcach powstanie ogródek dla wszystkich
Gm. Lubycza Królewska: W Żurawcach powstanie ogródek dla wszystkich
Warsztaty florystyczne i z recyclingu, ale przede wszystkim wspólne tworzenie miejsca, w którym czas mogliby spędzać wszyscy mieszkańcy gminy - takie są założenia projektu, który realizuje Koło Gospodyń Wiejskich w Żurawcach (gm. Lubycza Królewska). 04.08.2017 05:36
Hrubieszów i Bijelo Polje w Czarnogórze będą współpracować
Hrubieszów i Bijelo Polje w Czarnogórze będą współpracować
Klamka zapadła, umowa została podpisana. Hrubieszów i miasto Bijelo Polje w Czarnogórze rozpoczynają partnerską współpracę. 04.08.2017 05:22
Gm. Księżpol: Kompletna bezmyślność kierowcy. Pędził przez wieś prawie 120 km/h
Gm. Księżpol: Kompletna bezmyślność kierowcy. Pędził przez wieś prawie 120 km/h
Gdyby na drogę wybiegło dziecko, mogłoby dojść do tragedii. Na szczęście nic takiego się nie stało, a policjanci biłgorajskiej drogówki zatrzymali w środę (2 sierpnia) w Płusach (gm. Księżpol) pirata drogowego. I zatrzymali mu prawo jazdy. 03.08.2017 16:42    1
Gm. Dołhobyczów: Podczas pożaru ścierniska w Horoszczycach zginął rolnik
Gm. Dołhobyczów: Podczas pożaru ścierniska w Horoszczycach zginął rolnik
Kolejny tragiczny wypadek podczas tegorocznych żniw. Wczoraj (środa, 2 sierpnia) zapaliło się ściernisko w Horoszczycach (gm. Dołhobyczów). 58-letni rolnik próbował je gasić. Nie nie przeżył. 03.08.2017 15:17    1
Tomaszowscy sportowcy najlepsi na mistrzostwach LZS w Krasnobrodzie
Tomaszowscy sportowcy najlepsi na mistrzostwach LZS w Krasnobrodzie
Powiat tomaszowski wygrał rywalizację podczas rozegranych w weekend w Krasnobrodzie Wojewódzkich Igrzysk Rekreacyjno-Sportowych LZS. Czołowe lokaty zajęły również tomaszowskie gminy. 03.08.2017 14:30
Werbkowice: Trochę wody dla ochłody. Przy GOK jest kurtyna wodna
Werbkowice: Trochę wody dla ochłody. Przy GOK jest kurtyna wodna
Upały dają się we znaki wszystkim. W Werbkowicach jest możliwość ochłodzenia się choć na moment dzięki kurtynie wodnej, która została ustawiona przy Gminnym Ośrodku Kultury. 03.08.2017 13:00    1
Pijana matka wiozła samochodem dziecko
Pijana matka wiozła samochodem dziecko
Miała półtora promila alkoholu w organizmie, a mimo to zdecydowała się usiąść za kierownicą volkswagena i ruszyć w drogę. Na dodatek zabrałą ze sobą 11-letniego syna. Pijaną zamościankę policjanci zatrzymali w Skierbieszowie. 03.08.2017 11:15    1
Gm. Obsza: Ciągnik zjechał ze skarpy i przygniótł traktorzystę
Gm. Obsza: Ciągnik zjechał ze skarpy i przygniótł traktorzystę
Trzeba było pomocy strażaków z czterech jednostek, aby wydobyć spod przewróconego ciągnika 64-letniego rolnika z gm. Obsza. Mężczyzna w ciężkim stanie został śmigłowcem przetransportowany do szpitala w Zamościu. 03.08.2017 10:15
Reklama Drosed
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama