Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 21:25
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Gdzie spędzisz Sylwestra?

Czy zdecydowaliście już, gdzie się wybrać na Sylwestra? Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia, niech przeczyta ten tekst, a dowie się gdzie będą najlepsze imprezy w okolicy.
Gdzie spędzisz Sylwestra?

Najlepsza muzyka, świetny wystrój, doskonała obsługa i organizacja. Spośród wielu specjalnie dla czytelników "Kroniki Tygodnia" wybraliśmy godne polecenia miejsca, w których udana i niezapomniana impreza sylwestrowa jest gwarantowana. 

W Gościńcu Magnat w Kalinowicach

Goście sylwestrowej imprezy będą się tutaj bawić przy muzyce lubianych zespołów: Cover i Power Dance. Szefowie kuchni przygotują wyśmienite dania gorące, mnóstwo przystawek i słodkości, nie zabraknie kawy, herbaty i czegoś na ochłodę. Alkohol wliczony jest w cenę wejściówki. Zabawa zapowiada się więc na rewelacyjną! Za Sylwestra 2017 w Gościńcu para zapłaci 450 zł, grupy co najmniej 20-osobowe zapłacą jeszcze mniej – tylko 430 zł od pary. A żeby nie myśleć o trudnym zwykle powrocie po szalonej nocy, można spokojnie wypocząć w wynajętym pokoju (o szczegóły pytajcie w recepcji Gościńca).

We Wrotach Kultury

To opcja dla osób, które najlepiej czują się w gronie znajomych. Wspólnie z nimi można wynająć dowolne (spośród trzech) studium we Wrotach Kultury, tuż obok zamojskiej starówki. Do wyboru są trzy niezależne od siebie studia, które w przypadku większej grupy i na życzenie uczestników mogą zostać otwarte. Najmniejsza sala jest w stanie pomieścić ok. 30-osobową grupę, a opcja z łączeniem dwóch sal pozwala na zabawę w gronie 150 osób. Ceny zależą od ilości i typu usług zawartych w zamówieniu klienta (dodamy, że może nim być każdy). Do dyspozycji gości jest kuchnia z samoobsługą, sprzęt nagłaśniający (DJ zagra za specjalną dopłatą),  bezpłatny parking. Można też zamówić obsługę cateringową, mobilny open/płatny/częściowo płatny bar z trunkami albo nawet wynająć BarBusa – amerykański schoolbus przerobiony na jeżdżący klub. Ceny nie są wygórowane: zaczynają się od 500 zł i zależą od wybranych opcji dodatkowych i wielkości wynajmowanego studium. W sprawie szczegółów piszcie na adres [email protected].

W Hotelu Arte

 Szampański Bal Sylwestrowy 2017/2018 startuje tu już o godz. 20. Szef kuchni z Hotelu Arte przygotuje wyborne dania gorące, bufet zimnych przystawek, bufet pełen słodkich deserów. Dla gości będzie welcome drink i open bar (a więc bez ograniczeń będzie można raczyć się kolorowymi drinkami, czerwonym, białym winem i wódką; napoje zimne i gorące również będą bez limitu). Oprawę muzyczną zapewni DJ Thomas. Koszt takiej imprezy to 250 zł za osobę. Pamiętajcie, że takie noce i takie zabawy w najlepszym wydaniu zdarzają się tylko raz do roku... Warto więc skorzystać z oferty. Dodatkowe informacje i rezerwacje pod numerem tel. 84 639 39 00 lub poprzez pocztę elektroniczną ([email protected]).

Decydujcie się szybko, bo Sylwester już lada dzień, a hotele i restauracje, które organizują sylwestrowe bale czy imprezy zawsze mają ograniczoną liczbę miejsc. Zapewne większość wejściówek jest już wyprzedana, ale dla zapominalskich czy zabieganych powinno się jeszcze coś znaleźć. 

Olśniewaj w tę noc

Ponieważ z wielkim wyjściem takim jak bal sylwestrowy wiążą się równie wielkie przygotowania (kobiety wiedzą o czym mowa), spieszymy z podpowiedzią gdzie się udać, by wypięknieć w oka mgnieniu. Salonów kosmetycznych działających małe cuda na różne okazje w Zamościu czy większych miastach Zamojszczyzny jest mnóstwo, ale często bywa, że są nie po drodze. Dlatego dzisiaj informujemy nasze czytelniczki o salonie kosmetycznym Dotyk Piękna w Jarosławcu. Na pewno wielu paniom, które będą chciały lśnić przy tej czy innej okazji to miejsce się przyda. Wykonywanych jest tam wiele zabiegów, m.in.: henna, depilacja woskiem i laserem, redukcja rumienia, innowacyjne usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, podstawowe zabiegi oczyszczania twarzy, pedicure i manicure klasyczny i hybrydowy oraz zabiegi na ciało. Makijaż dzienny czy wieczorowy. Na sylwestrową noc interesować nas będzie makijaż wieczorowy, podpytaliśmy więc nieco o jego trendy właścicielkę salonu Dotyk Piękna. 

 – Makijaż na Sylwestra przede wszystkim musi zwracać uwagę. Na tę okazję zapominamy o make up no make up, chowamy wszystkie kosmetyki bezbarwne i w odcieniach nudne. Mamy olśniewać, a w tym pomoże nam rozświetlony makijaż z wykorzystaniem brokatu, krwistej czerwieni na ustach i bardzo wyrazistych rzęs, na które możemy dokleić dodatkowe ozdoby. Oczywiście wszystko z umiarem, bo naszym celem jest wyłącznie wydobycie atutów danej kobiety – mówi Aneta Fedzioryna z Dotyku Piękna w Jarosławcu.

Profesjonalny make-up musi pasować i do stroju, i do fryzury, i do charakteru. Warto się oddać w ręce profesjonalisty, żeby osiągnąć w tej kwestii idealną harmonię i czuć się doskonale.

Artykuł sponsorowany


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Drań niszczy nasze miasto. Nic się nie dzieje, scena nie była nawet ani razu rozłożona a on się chwali jakie to on inwestycje robi. Dokańcza tylko inwestycje zaczęte przed jego kadencją a osoby które nie mieszkają w tym mieście a tylko widzą jego osiągnięcia na znanym portalu widzą wielkie poczynania. Niestety mieszkańcy nie mają żadnej rozgrywki, miasto się sypie a on osiąga wykonanie budżetu gdzie wszelka promocja miasta ulega w gruzach. Ale rośnie nie turystyka i promocja miasta a jego pycha i brzuch. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:11 Źródło komentarza: "Czuje się pan jak Bóg Słońce". Burmistrz Szczebrzeszyna po raz drugi bez wotum zaufania Autor komentarza: donald trup, donald trump Treść komentarza: A czego można oczekiwać od Nawrockiego, "Pamiętajcie, że jestem jednym z was "!!!! ( cyt. do kiboli), dziwne ,że odebrał ten medal zaraz po powrocie z USA, czyżby Trump chciał zrobić przyjemność Putinowi ???? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:51 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Żurek Treść komentarza: Mundurek będzie ale w paski . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Obserwatorka Treść komentarza: Naprawdę nie umiesz samodzielnie myśleć? To jest problem systemowy. W 2009 dyrektor ze szpitala w Krośnie wprowadził w szpitalu dla personelu (również lekarzy) czytnik wejść i wyjść personelu. Lekarze ! tak się wściekli, że będą kontrolowani kiedy zaczynają i kiedy kończą pracę, że wszyscy napisali wypowiedzenia i postawili warunek, że albo czytnik zniknie, albo oni odchodzą. Dyrektor tej placówki się poddał i odszedł ze szpitala a nowy dyrektor usunął czytnik. Twój pis oczywiście popierał protest lekarzy. Teraz ty zarzucasz Tuskowi, że to wina jego rządów? To głupi jesteś Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:54 Źródło komentarza: Pacjenci mieli być przyjmowani poza kolejką. Sprawa będzie wyjaśniana „do spodu” Autor komentarza: Franz Kafka Treść komentarza: Bo wyraził żal za grzechy, skruchę, podniósł dwa palce i dał słowo harcerza, że więcej już po pijaku nie będzie jeździć. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Dlaczego Kronika Tygodnia boi się opisać największą aferę POKOmuny mafijną ministerialno- szpitalną to pytanie prowokacyjne odwagi jeśli jesteście NEO czy PALEO dziennikarzami Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama