W połowie grudnia Jagoda Stasiewicz wraca do domu z warszawskiej Kliniki "Budzik". Teraz potrzebna jest długa, trudna i kosztowna rehabilitacja. Szefostwo BCK prosi mieszkańców o udzielenie wsparcia dziewczynce poprzez udział w imprezie charytatywnej "Kolędowanie dla Jagody". W organizację imprezy włączyły się szkoły, przedszkola oraz placówki oświatowe. Impreza rozpocznie się w niedzielę (10 grudnia) o godz. 11 w BCK-u. W programie znajdą się jasełka, inscenizacje, występy wokalne i taneczne, a także wspólne śpiewanie kolęd. Na miejscu rozprowadzane będą też m. in. ozdoby oraz kartki świąteczne. Inicjatorką "Kolędowania dla Jagody" jest Grażyna Kargol, dyrektor Akademii Przedszkolaka w Biłgoraju, do której uczęszczała przed kilkoma laty Jagoda.
Biłgoraj: Kolędy dla Jagody w BCK
W programie znajdą się jasełka, inscenizacje, występy wokalne i taneczne, a także wspólne śpiewanie kolęd. Na miejscu rozprowadzane będą ozdoby oraz kartki świąteczne. Warto przyjść do Biłgorajskiego Centrum Kultury i przekazać pomoc na rehabilitację 11-letniej Jagody.
- 05.12.2017 11:00 (aktualizacja 21.09.2023 17:04)

Reklama
![Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA] Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/30/sm-4x3-gm-mircze-tego-nie-da-sie-nazwac-buda-16-psow-w-dramatycznych-warunkach-zdjecia-1769767796-1.jpg)
![„Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA] „Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/29/sm-4x3-call-center-bylo-wabikiem-handlowali-ludzmi-i-narkotyki-policje-powiadomil-mezczyzna-ktoremu-ud-1769669722-0.jpg)









![S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA] Od 1 lutego 2026 r. będzie więcej dróg płatnych w Polsce. Zmieni się też wysokość stawek opłaty elektronicznej w systemie e-TOLL.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-s17-w-okolicach-tomaszowa-platna-od-1-lutego-wiecej-platnych-drog-w-systemie-e-toll-lista-1769677676.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze