Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 09:45
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Gm. Tarnogród: Wypadek w Różańcu. Dwaj pijani koledzy na motorowerach
Gm. Tarnogród: Wypadek w Różańcu. Dwaj pijani koledzy na motorowerach
W poważnym stanie trafił do szpitala 23-letni mieszkaniec gm. Tarnogród, który w piątek (4 sierpnia) po pijanemu rozbił się motorowerem. Nietrzeźwy był też jego kompan, który także uczestniczył w wyprawie. 05.08.2017 12:42
Zamość: Będzie remont mogił na Rotundzie i pomnika na ul. Śląskiej
Zamość: Będzie remont mogił na Rotundzie i pomnika na ul. Śląskiej
Wojewoda lubelski wyłoży część pieniędzy, resztę wyłoży miasto. Dzięki temu uda się przeprowadzić remont i odnowić płyty pamiątkowe, a także oczyścic ponad 100 tablic imiennych na zamojskim cmentarzu wojennym Rotunda. 05.08.2017 12:00
Reklama
III Festiwal Stolica Języka Polskiego w Szczebrzeszynie i w Zamościu
III Festiwal Stolica Języka Polskiego w Szczebrzeszynie i w Zamościu
Prof. Jerzy Bralczyk, Michał Ogórek, Hanna Krall, Mariusz Szczygieł. To m.in. oni będą gośćmi tegorocznego Festiwalu Stolica Języka Polskiego w Szczebrzeszynie. – To, co się będzie działo będzie prawdziwym świętem języka polskiego – mówi Piotr Duda, dyrektor festiwalu. Na jeden dzień stolica języka polskiego przeniesie się do Zamościa. 05.08.2017 10:00
Tomaszów Lubelski dostał najwięcej. Dla kogo jeszcze pieniądze?
Tomaszów Lubelski dostał najwięcej. Dla kogo jeszcze pieniądze?
Na największe wsparcie liczyć może Tomaszów Lubelski, ale pieniądze z MSWiA na dofinansowanie zadań związanych z "przeciwdziałaniem i usuwaniem skutków klęsk żywiołowych oraz zabezpieczeniem wąwozów lessowych przed erozją" otrzymają także inne samorządy z naszego regionu. W sumie pójdzie na ten cel 7,5 mln zł. 05.08.2017 08:30    1
5. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią” już wkróce
5. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią” już wkróce
Dużo filmów, sporo spotkań z ludźmi kina, potańcówka, karaoke i koncert Elektrycznych Gitar na wielki finał - tak w skrócie przedstawia się program tegorocznej edycji 5. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”. Impreza planowana na połowę sierpnia jest organizowana przez Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu, Miasto Zamość oraz TVP Historia. 05.08.2017 07:30
Kolejny rajd rowerowy w Łukowej
Kolejny rajd rowerowy w Łukowej
Gminny Ośrodek Kultury w Łukowej organizuje II Wakacyjny Rajd Rowerowy dla młodzieży i dorosłych. Tym razem uczestnicy będą mieli do przejechania trasę liczącą 50 km. 05.08.2017 06:21
Mircze: Bilardowe potyczki w GOK. Kto był najlepszy?
Mircze: Bilardowe potyczki w GOK. Kto był najlepszy?
Najpierw przez pięć dni, podczas warsztatów się szkolili, a później wzięli udział w bilardowym turnieju zorganizowanym w Gminnym Ośrodku Kultury w Mirczu. 05.08.2017 06:06
Harcerze z Tomaszowa Lubelskiego wypoczywali na Litwie
Harcerze z Tomaszowa Lubelskiego wypoczywali na Litwie
Tomaszowska Drużyna Harcerzy Woda ZHR była jedną z trzech polskich ekip, które pod koniec zeszłego miesiąca wzięły udział w obozie harcerskim na Litwie, przy jeziorze Baluosai 04.08.2017 16:42    1
Konkurs: Regionalne pyszności w Hotelu Mercure Zamość Stare Miasto. Wygraj kolację dla dwojga
Konkurs: Regionalne pyszności w Hotelu Mercure Zamość Stare Miasto. Wygraj kolację dla dwojga
Tylko to, co związane z Zamojszczyzną. Tylko z lokalnych, najwyższej klasy, świeżych produktów. Takie specjały w czasie wakacji, w ramach Dni Kuchni Regionalnej znalazły się w menu restauracji Hotelu Mercure Zamość Stare Miasto. Macie ochotę tych smakołyków spróbować? Weźcie udział w konkursie i wygrajcie voucher na kolację dla dwojga. 04.08.2017 16:39    1    12
Budżet obywatelski Tomaszowa Lubelskiego. Jest nowy plac zabaw (ZDJĘCIA)
Budżet obywatelski Tomaszowa Lubelskiego. Jest nowy plac zabaw (ZDJĘCIA)
Dobiegła końca kolejna inwestycja realizowana w ramach budżetu obywatelskiego Tomaszowa Lubelskiego na ten rok. Nowiutki plac zabaw na ul. Promiennej już cieszy dzieci. 04.08.2017 15:30
Najpierw prezentacja, potem mecz
Najpierw prezentacja, potem mecz
10 sierpnia (czwartek) o godz. 20.00 na Rynku Wielkim odbędzie się prezentacja Hetmana Zamość przed rozpoczęciem sezonu 2017/2018. 04.08.2017 15:13    1
Biłgoraj: Czyj to rowerek? Jest do odebrania w komendzie
Biłgoraj: Czyj to rowerek? Jest do odebrania w komendzie
Przez kilka dni stał przy bloku na ulicy Kościuszki. Nikt go nie ukradł, ale też nikt nie odebrał. Teraz czeka na swoją małą właścicielkę w komendzie biłgorajskiej policji. Wiecie do kogo może należeć ten rowerek? 04.08.2017 14:09
Biłgoraj: Na dworcu PKS napadli na bezdomnego. Pobili go i okradli (ZDJĘCIA)
Biłgoraj: Na dworcu PKS napadli na bezdomnego. Pobili go i okradli (ZDJĘCIA)
Kobieta i dwóch mężczyzn - to oni dokonali rozboju na bezdomnym mężczyźnie w Biłgoraju. Pobili go i okradli, a później uciekli. Policjanci zatrzymali ich niewiele później. 04.08.2017 13:20
Gm. Hrubieszów: Wypoczywajcie bezpiecznie - mówili policjanci do dzieci w Czumowie
Gm. Hrubieszów: Wypoczywajcie bezpiecznie - mówili policjanci do dzieci w Czumowie
Wakacje to czas na wypoczynek i jak najlepszą zabawę. Dobrze by było, gdyby wszystkim dzieciom minęły bezpiecznie. O tym właśnie mówili hrubieszowscy policjanci, gdy odwiedzili dzieci spędzające letni czas w świetlicy wiejskiej w Czumowie. 04.08.2017 13:00
Ukrainka wiozła do Polski specyfiki na odchudzanie i potencję
Ukrainka wiozła do Polski specyfiki na odchudzanie i potencję
Chętnych do zakupu tego rodzaju medykamentów pewnie by nie brakowało, ale nikt nie kupi już specyfików na odchudzanie i potencję. Transport zatrzymali celnicy z Dorohuska, a sprawą przemytniczki Ukrainki zajmują się teraz funkcjonariusze zamojskiej delegatury urzędu celno-skarbowego. 04.08.2017 11:02
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama