Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 14:03
Reklama

Grupa HDJ

Dziś wiele osób szuka pomocy specjalistów w utrzymaniu porządku w domach i firmach. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi Grupa HDJ, powstała we wrześniu 2013 r. Założycielem i obecnym szefem firmy jest Piotr Chadaj
Grupa HDJ

 Jako jedyna na zamojskim rynku oferuje szeroką paletę usług w zakresie obsługi nieruchomości obejmującą: sprzątanie, utrzymanie terenów zewnętrznych, techniczną obsługę obiektu, drobne remonty, specjalistyczne prace na wysokości oraz wykonywanie mebli na wymiar. Firma zatrudnia ponad 20 osób, a jej główna siedziba mieści się na ul. Koszary 62. Przedsiębiorstwo posiada także placówkę na osiedlu Lotnisko w Dęblinie. Grupa posiada specjalistyczny park maszynowy, pozwalający na wykonanie usług na najwyższym poziomie.

 – Dzięki poświęceniu i ciężkiej pracy od 2006 roku w branży obsługi nieruchomości, śmiało mogę powiedzieć, że stworzyliśmy firmę, która jest liderem na naszym rynku w sektorze firm prywatnych – przyznaje Piotr Chadaj, szef i założyciel Grupy HDJ.

Grupa w ostatnich latach podpisała kilkadziesiąt umów z jednostkami administracji publicznej, wspólnotami mieszkaniowymi, deweloperami i osobami prywatnymi na całoroczną obsługę nieruchomości w miastach całego województwa. 

Grupa HDJ wspiera także lokalne akcje charytatywne, będąc głównym organizatorem noworocznego turnieju piłkarskiego HDJ Cup 2018, z którego dochód przedsiębiorstwo przekaże na rzecz jednej z zamojskich fundacji.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: YebacpisTreść komentarza: Wielki sukces pisowskie policji zamknąć chłopaka za ogórki. A sami walą w gaz alkusyData dodania komentarza: 14.08.2022, 10:29Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: 200 porcji „maryśki” w drzwiach samochoduAutor komentarza: skierwensenTreść komentarza: droga studentko psychologii, jeśli to nie jest twój pierwszy rok i zgodzisz się być moją terapeutką, wynajmę ci mieszkanie po kosztach.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:57Źródło komentarza: Wielu osób nie stać na wynajęcie mieszkania. Powód? Zaporowe cenyAutor komentarza: Ciuke zamuloneTreść komentarza: Wyrastając w konfidencje na nic was nie będzie staćData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: Ciule zamuloneTreść komentarza: Prokuratura w Otwocku raz na pół roku działania podejmuje co co sie dziwić działalności państwaData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: -Treść komentarza: Niech ten pis pójdzie wreszcie w pis du!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:29Źródło komentarza: Rząd chce zakazać strajków solidarnościowychAutor komentarza: GadTreść komentarza: RIPData dodania komentarza: 13.08.2022, 09:11Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama