Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 28 września 2022 09:09
Reklama

Grupa HDJ

Dziś wiele osób szuka pomocy specjalistów w utrzymaniu porządku w domach i firmach. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi Grupa HDJ, powstała we wrześniu 2013 r. Założycielem i obecnym szefem firmy jest Piotr Chadaj
Grupa HDJ

 Jako jedyna na zamojskim rynku oferuje szeroką paletę usług w zakresie obsługi nieruchomości obejmującą: sprzątanie, utrzymanie terenów zewnętrznych, techniczną obsługę obiektu, drobne remonty, specjalistyczne prace na wysokości oraz wykonywanie mebli na wymiar. Firma zatrudnia ponad 20 osób, a jej główna siedziba mieści się na ul. Koszary 62. Przedsiębiorstwo posiada także placówkę na osiedlu Lotnisko w Dęblinie. Grupa posiada specjalistyczny park maszynowy, pozwalający na wykonanie usług na najwyższym poziomie.

 – Dzięki poświęceniu i ciężkiej pracy od 2006 roku w branży obsługi nieruchomości, śmiało mogę powiedzieć, że stworzyliśmy firmę, która jest liderem na naszym rynku w sektorze firm prywatnych – przyznaje Piotr Chadaj, szef i założyciel Grupy HDJ.

Grupa w ostatnich latach podpisała kilkadziesiąt umów z jednostkami administracji publicznej, wspólnotami mieszkaniowymi, deweloperami i osobami prywatnymi na całoroczną obsługę nieruchomości w miastach całego województwa. 

Grupa HDJ wspiera także lokalne akcje charytatywne, będąc głównym organizatorem noworocznego turnieju piłkarskiego HDJ Cup 2018, z którego dochód przedsiębiorstwo przekaże na rzecz jednej z zamojskich fundacji.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklamapromienniki
KOMENTARZE
Autor komentarza: TKTreść komentarza: Ustawa z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw do max 40 %. W ciagu 2 tygodni od jej ukazania się prezesi spółdzielni powinni złożyć oświadczenie do ciepłowni. Dziwne, że prezesi o tym nie wiedzą - a może nie chcą wiedzieć !Data dodania komentarza: 28.09.2022, 06:32Źródło komentarza: Zamość: Będzie 90-procentowa podwyżka ciepła? Mieszkańcy są w strachuAutor komentarza: arekTreść komentarza: I jedynie 42,9% poparcia dla pisu w poprzednich wyborach.Data dodania komentarza: 27.09.2022, 21:50Źródło komentarza: Zamość: Będzie 90-procentowa podwyżka ciepła? Mieszkańcy są w strachuAutor komentarza: NormalnieTreść komentarza: Ciebie nic nie obchodzi, mieszkańców tak, więc otwórz piwo włącz tv i nie myśl za dużo..Data dodania komentarza: 27.09.2022, 20:51Źródło komentarza: Gmina Werbkowice: Komu zawinił sołtys?Autor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Tak śpiewała patronka. https://www.youtube.com/watch?v=eSs_Pwtusss&t=10sData dodania komentarza: 27.09.2022, 20:46Źródło komentarza: Bełżec: Na ludową nutęAutor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Tak śpiewała patronka. https://www.youtube.com/watch?v=eSs_Pwtusss&t=10sData dodania komentarza: 27.09.2022, 20:27Źródło komentarza: Bełżec: Na ludową nutęAutor komentarza: XxXTreść komentarza: I dalej mamy ślepo wierzyć w to ,że "sądowy zakaz prowadzenia " uczyni nasze drogi lepszymi pod względem bezpieczeństwa ? Czy naprawdęamy czekać aż dojdzie do tragedii, żeby sąd się wziął za poważniejsze kary dla takich "pseudo kierowców?" Zamiast zamiatać chodniki ,wysłać na miesiąc prac w ramach wolontariatu do ośrodka rehabilitacji dla ofiar pijanych kierowców ..Data dodania komentarza: 27.09.2022, 19:55Źródło komentarza: Józefówka: Pijany kierowca był uwięziony w samochodzie
Reklama
Reklama