Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 01:12
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Zamość: Ósemka zaprasza na dzień otwarty
Zamość: Ósemka zaprasza na dzień otwarty
Na początku marca rozpoczęła się rekrutacja do zamojskich podstawówek. Szkoły kuszą przyszłych uczniów i ich rodziców. Jutro (sobota, 7 marca) na dzień otwarty zaprasza do siebie Szkoła Podstawowa nr 8. 05.03.2020 14:00
Piłkarki Suchowiczteam mistrzyniami województwa
Piłkarki Suchowiczteam mistrzyniami województwa
Wygrały eliminacje powiatowe. Najlepsze były też w województwie. Brawa dla piłkarek klubu Suchowiczteam z Wólki Panieńskiej! 05.03.2020 13:00    1
Reklama
Komarów-Osada: Nie żyje Anna Maryńczak
Komarów-Osada: Nie żyje Anna Maryńczak
Zmarła Anna Maryńczak, wieloletnia dyrektor Publicznego Gimnazjum i wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Komarowie-Osadzie. Przed miesiącem, 6 lutego skończyła 45 lat. Jutro (6 marca) odbędzie się jej pogrzeb. 05.03.2020 12:00    4
Zamość: To był przypadek. 25-latek wpadł z narkotykami
Zamość: To był przypadek. 25-latek wpadł z narkotykami
Gdyby przechodził przez ulicę jak należy, być może uniknąłby kłopotów z prawem. A teraz ma. I to dość poważne. Mowa o 25-letnim mieszkańcu Zamościa, u którego policjanci znaleźli narkotyki. 05.03.2020 11:00    9    8
Zamość: Chcą zmniejszyć zużycie energii
Zamość: Chcą zmniejszyć zużycie energii
Zastępca Prezydenta Zamościa Małgorzata Bzówka oraz prezes firmy Danfoss Polska Adam Jędrzejczak podpisali deklarację współpracy. Przy wsparciu i pomocy firmy, Zamość będzie dążyć do zmniejszenia zużycia energii w mieście. 05.03.2020 10:00
Krasnobród: Nasz Podklasztor - nowe stowarzyszenie
Krasnobród: Nasz Podklasztor - nowe stowarzyszenie
Na spotkanie założycielskie w poniedziałek 2 marca przybyło 12 mieszkańców osiedla. Dogadali się i powołali w Krasnobrodzie Stowarzyszenie mieszkańców "Nasz Podklasztor". 05.03.2020 09:04    1
Tomaszów Lubelski: Lekcja z policjantami w Bartoszu
Tomaszów Lubelski: Lekcja z policjantami w Bartoszu
Policjanci z tomaszowskiej komendy odwiedzili uczniów II klasy z LO im. Bartosza Głowackiego. Rozmawiali z młodzieżą o zagrożeniach w ruchu drogowym oraz tych związanych z zażywaniem narkotyków, dopalaczy oraz alkoholu. 05.03.2020 08:21
Bądź Eko w Zamościu: EKO Siódemka – Oszczędzamy energię
Bądź Eko w Zamościu: EKO Siódemka – Oszczędzamy energię
Szkoła Podstawowa nr 7 słynie z organizacji akcji ekologicznych i edukuje na bieżąco młodzież w tym zakresie. 12 marca organizuje apel ekologiczny "Oszczędzamy energię". 05.03.2020 08:00    3
Gm. Szczebrzeszyn: Jak zapobiegać pożarom? Weronika i Damian wiedzą najlepiej
Gm. Szczebrzeszyn: Jak zapobiegać pożarom? Weronika i Damian wiedzą najlepiej
Weronika Węgrzyn i Damian Dziadosz byli najlepsi w swoich kategoriach wiekowych w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Konkurs przeprowadzono w zeszłym tygodniu w Szkole Podstawowej w Wielączy-Kolonii. 05.03.2020 08:00
Bondyrz: Kontynuują dzieło Jana Sitka
Bondyrz: Kontynuują dzieło Jana Sitka
Muzeum Historyczne Inspektoratu Zamojskiego Armii Krajowej w Bondyrzu (gm. Adamów) zmieniło się nie do poznania. Jest się czym cieszyć. Bo to przecież jedna z najciekawszych placówek tego typu w regionie. 05.03.2020 07:06
Marzec i lamparto-osły
Marzec i lamparto-osły
Na początku marca przedstawiciele płci brzydkiej zawsze przejawiali szczególną atencję dla pań. Okazywali to w różny, czasami bardzo grubiański sposób. Pisali o tym oburzeni autorzy pamiętników, poradników dla zakochanych oraz felietonów. Potem to szczególne zachowanie panów szczęśliwie zbiegło się ze świętowaniem Dnia Kobiet. 05.03.2020 07:00    4
Mikroprzedsiębiorstwo: Potentaci w handlu fasolą
Mikroprzedsiębiorstwo: Potentaci w handlu fasolą
Mirosław Łąkowski - Skup i Sprzedaż Płodów Rolnych w Kryszynie (gm. Telatyn) to rodzinna firma założona w 2006 r. przez Mirosława Łąkowskiego. Obecnie pracuje w niej 6 osób. 05.03.2020 06:03    3    51
Gong przed inauguracją
Gong przed inauguracją
Po sobotnim sparingu z Sokołem Sieniawa kibice Hetmana Zamość mogą być zaniepokojeni. Zespół Marcina Płuski przegrał 0:4, grając bez werwy i pomysłu. Na szczęście życie nieraz już pokazywało, że sparingi to jedno, a liga to zupełnie inna bajka. 05.03.2020 06:00    2
Życzeniom stało się zadość!
Życzeniom stało się zadość!
Choć Azoty-Puławy II wyszły na mecz z Padwą nafaszerowane graczami z PGNiG Superligi jak świąteczna babka rodzynkami, to pełną kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami mieli żółto-czerwoni, wygrywając w meczu kończącym 15 kolejkę I ligi (gr. C) 33:26 (18:11). 04.03.2020 20:54
Zamość: Zamknięte Patryka Bułhaka w Galerii Fotografii Ratusz
Zamość: Zamknięte Patryka Bułhaka w Galerii Fotografii Ratusz
Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne serdecznie zaprasza wszystkich na otwarcie wystawy fotografii Patryka Bułhaka pt.: "Zamknięte". Wernisaż odbędzie się w najbliższy piątek, 6 marca o godzinie 16:30 w Galerii Fotografii Ratusz. 04.03.2020 16:10
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Drań niszczy nasze miasto. Nic się nie dzieje, scena nie była nawet ani razu rozłożona a on się chwali jakie to on inwestycje robi. Dokańcza tylko inwestycje zaczęte przed jego kadencją a osoby które nie mieszkają w tym mieście a tylko widzą jego osiągnięcia na znanym portalu widzą wielkie poczynania. Niestety mieszkańcy nie mają żadnej rozgrywki, miasto się sypie a on osiąga wykonanie budżetu gdzie wszelka promocja miasta ulega w gruzach. Ale rośnie nie turystyka i promocja miasta a jego pycha i brzuch. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:11 Źródło komentarza: "Czuje się pan jak Bóg Słońce". Burmistrz Szczebrzeszyna po raz drugi bez wotum zaufania Autor komentarza: donald trup, donald trump Treść komentarza: A czego można oczekiwać od Nawrockiego, "Pamiętajcie, że jestem jednym z was "!!!! ( cyt. do kiboli), dziwne ,że odebrał ten medal zaraz po powrocie z USA, czyżby Trump chciał zrobić przyjemność Putinowi ???? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:51 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Żurek Treść komentarza: Mundurek będzie ale w paski . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Obserwatorka Treść komentarza: Naprawdę nie umiesz samodzielnie myśleć? To jest problem systemowy. W 2009 dyrektor ze szpitala w Krośnie wprowadził w szpitalu dla personelu (również lekarzy) czytnik wejść i wyjść personelu. Lekarze ! tak się wściekli, że będą kontrolowani kiedy zaczynają i kiedy kończą pracę, że wszyscy napisali wypowiedzenia i postawili warunek, że albo czytnik zniknie, albo oni odchodzą. Dyrektor tej placówki się poddał i odszedł ze szpitala a nowy dyrektor usunął czytnik. Twój pis oczywiście popierał protest lekarzy. Teraz ty zarzucasz Tuskowi, że to wina jego rządów? To głupi jesteś Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:54 Źródło komentarza: Pacjenci mieli być przyjmowani poza kolejką. Sprawa będzie wyjaśniana „do spodu” Autor komentarza: Franz Kafka Treść komentarza: Bo wyraził żal za grzechy, skruchę, podniósł dwa palce i dał słowo harcerza, że więcej już po pijaku nie będzie jeździć. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Dlaczego Kronika Tygodnia boi się opisać największą aferę POKOmuny mafijną ministerialno- szpitalną to pytanie prowokacyjne odwagi jeśli jesteście NEO czy PALEO dziennikarzami Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama