Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 01:11
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Wygrało Roztocze, ale nie nasze
Wygrało Roztocze, ale nie nasze
Omega Stary Zamość, osłabiona brakiem siedmiu piłkarzy, przewidywanych do gry w podstawowej jedenastce, słabo wypadła w sparingu z Roztoczem Narol. Przegrała 1:4 (0:2). Nie sprawdził się testowany zawodnik z Białorusi. Trener Paweł Lewandowski zamierza go polecić Potokowi Sitno. 04.03.2020 16:06    2
Rozdajemy wejściówki: Ona, ona i zdrada
Rozdajemy wejściówki: Ona, ona i zdrada
Jest zdrada, więc jest również zemsta. Ta historia może mieć nieoczekiwany finał. Jak się zakończy? Przekonają się ci, którzy w niedzielę 15 marca (godz. 17) wybiorą się na spektakl "Zdradziłeś mnie kotku" do Zamojskiego Domu Kultury. 04.03.2020 15:06    1
Reklama
Zamość: Mali goście w Dziesiątce na dniu otwartym (ZDJĘCIA)
Zamość: Mali goście w Dziesiątce na dniu otwartym (ZDJĘCIA)
W czwartek, 27 lutego w Szkole Podstawowej nr 10 w Zamościu odbył się dzień otwarty. 04.03.2020 14:09
Zamość: Złodziej na gościnnych występach. Kradł od grudnia
Zamość: Złodziej na gościnnych występach. Kradł od grudnia
To recydywista. Był już karany za kradzieże, ale niczego go nie nauczyło. 26-latek z powiatu oświęcimskiego odpowie za kilka takich przestępstw, których dopuścił się w Zamościu. 04.03.2020 13:21    1
Krynice: Piłkarki z Archipelagu Roztocze na wojewódzkim podium
Krynice: Piłkarki z Archipelagu Roztocze na wojewódzkim podium
Świetny występ młodych piłkarek z klubu Archipelag Roztocze w Krynicach. Wywalczyły drugie miejsce podczas Mistrzostw Województwa Lubelskiego LZS w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt w Ludwinie. 04.03.2020 13:00
Władysław Kosiniak-Kamysz w Biłgoraju, Zamościu i Tyszowcach
Władysław Kosiniak-Kamysz w Biłgoraju, Zamościu i Tyszowcach
Dzisiaj rano miał być w Majdanie Starym w gm. Księżpol, później spotkać się z mieszkańcami Biłgoraja.Po południu Władysław Kosiniak-Kamysz odwiedzi również Zamość, a stąd kandydat na prezydenta pojedzie do Tyszowiec. 04.03.2020 12:33    30    4
Uciekali przed policją. Ze skody wyrzucali nielegalny towar
Uciekali przed policją. Ze skody wyrzucali nielegalny towar
Mieli w samochodzie sporą ilość papierosów bez akcyzy. Więc nic dziwnego, że nie chcieli się spotykać z policją. Podczas ucieczki przed funkcjonariuszami para próbowała pozbyć się kontrabandy. 04.03.2020 12:14
Biłgoraj: Jak tak można? Ktoś ukradł magnolie
Biłgoraj: Jak tak można? Ktoś ukradł magnolie
Włądze Biłgoraja dbają o wygląd miasta. Chcą, by było w nim zielono. Ale są też ludzie, którzy te starania niweczą. 04.03.2020 11:06    1
Hrubieszów: Można się rejestrować. Poradnia kardiologiczna już działa
Hrubieszów: Można się rejestrować. Poradnia kardiologiczna już działa
Wtorek, 3 marca był pierwszym dniem pracy nowootwartej poradni kardiologicznej w Hrubieszowie. 04.03.2020 10:13    5
Zamość: Śpiew-Granie w Ekonomiku po raz 11 (WYNIKI)
Zamość: Śpiew-Granie w Ekonomiku po raz 11 (WYNIKI)
Soliści i zespoły występowali na scenie w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Zamościu podczas 11. edycji konkursu piosenki Śpiewo-Granie. Ich występy oceniała komisja, w której zasiedli: Katarzyna Figura, Witold Paszt i Barbara Rabiega. 04.03.2020 09:18    3
Koronawirus jest w Polsce – podało ministerstwo zdrowia
Koronawirus jest w Polsce – podało ministerstwo zdrowia
Minister zdrowia Łukasz Szumowski poinformował o pierwszym potwierdzonym przypadku koronawirusa w Polsce. 04.03.2020 08:14    1
Zamość: Zgnieć butelkę – zachęca PGK
Zamość: Zgnieć butelkę – zachęca PGK
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Zamościu kupiło zgniatarki naścienne do butelek PET. Trafiły do szkół w ramach akcji "Bądź eko, zgniataj butelki". 04.03.2020 08:00    3    2
Starosta do syndyka, syndyk do starosty
Starosta do syndyka, syndyk do starosty
Starosta biłgorajski otrzymał odpowiedź od syndyka upadłości spółki Arion Szpitale na temat sytuacji w biłgorajskim szpitalu, w tym: podwójnego regulaminu wynagrodzeń, braku medykamentów i środków higieny czy zatrudniania personelu na umowę zlecenie. Według syndyka, zarządzanie placówką przy ul. Pojaska 5 odbywa się z najwyższą starannością i dbałością o dobro pacjentów i pracowników. 04.03.2020 07:13
Mirosław Chmiel – fotograf zmieniającego się miasta
Mirosław Chmiel – fotograf zmieniającego się miasta
Jest artystą fotografem, członkiem zarządu Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej, jednym z założycieli oraz wieloletnim prezesem zarządu Zamojskiej Grupy Fotograficznej. Zamość fotografuje ponad pół wieku. Utrwalił go na dziesiątkach tysięcy zdjęć. Za swoją działalność Mirosław Chmiel był nagradzany prestiżowymi medalami i wyróżnieniami. Pozostał jednak skromny i oddany swojej wielkiej pasji. 04.03.2020 07:00    3
Debiut Roku: Wędzarnia "Siwy dym"
Debiut Roku: Wędzarnia "Siwy dym"
Wędzarnia "Siwy dym" to mała rodzinna firma założona w 2019 roku. Wędzonki, jakie powstają w zakładzie produkcyjnym w Rachaniach wyjątkowy smak zawdzięczają tradycyjnemu sposobowi peklowania i wędzenia. 04.03.2020 06:03    10    15
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Drań niszczy nasze miasto. Nic się nie dzieje, scena nie była nawet ani razu rozłożona a on się chwali jakie to on inwestycje robi. Dokańcza tylko inwestycje zaczęte przed jego kadencją a osoby które nie mieszkają w tym mieście a tylko widzą jego osiągnięcia na znanym portalu widzą wielkie poczynania. Niestety mieszkańcy nie mają żadnej rozgrywki, miasto się sypie a on osiąga wykonanie budżetu gdzie wszelka promocja miasta ulega w gruzach. Ale rośnie nie turystyka i promocja miasta a jego pycha i brzuch. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:11 Źródło komentarza: "Czuje się pan jak Bóg Słońce". Burmistrz Szczebrzeszyna po raz drugi bez wotum zaufania Autor komentarza: donald trup, donald trump Treść komentarza: A czego można oczekiwać od Nawrockiego, "Pamiętajcie, że jestem jednym z was "!!!! ( cyt. do kiboli), dziwne ,że odebrał ten medal zaraz po powrocie z USA, czyżby Trump chciał zrobić przyjemność Putinowi ???? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:51 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Żurek Treść komentarza: Mundurek będzie ale w paski . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Obserwatorka Treść komentarza: Naprawdę nie umiesz samodzielnie myśleć? To jest problem systemowy. W 2009 dyrektor ze szpitala w Krośnie wprowadził w szpitalu dla personelu (również lekarzy) czytnik wejść i wyjść personelu. Lekarze ! tak się wściekli, że będą kontrolowani kiedy zaczynają i kiedy kończą pracę, że wszyscy napisali wypowiedzenia i postawili warunek, że albo czytnik zniknie, albo oni odchodzą. Dyrektor tej placówki się poddał i odszedł ze szpitala a nowy dyrektor usunął czytnik. Twój pis oczywiście popierał protest lekarzy. Teraz ty zarzucasz Tuskowi, że to wina jego rządów? To głupi jesteś Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:54 Źródło komentarza: Pacjenci mieli być przyjmowani poza kolejką. Sprawa będzie wyjaśniana „do spodu” Autor komentarza: Franz Kafka Treść komentarza: Bo wyraził żal za grzechy, skruchę, podniósł dwa palce i dał słowo harcerza, że więcej już po pijaku nie będzie jeździć. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Dlaczego Kronika Tygodnia boi się opisać największą aferę POKOmuny mafijną ministerialno- szpitalną to pytanie prowokacyjne odwagi jeśli jesteście NEO czy PALEO dziennikarzami Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama