Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 01:44
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Zamość: Międzynarodowy sukces wychowanki MDK
Zamość: Międzynarodowy sukces wychowanki MDK
Surya Sagańska ma 8 lat. Swój talent kształci i rozwija podczas zajęć "Klubu Działań Plastycznych MDK" prowadzonego przez Magdalenę Majer. Mała artystka odniosła właśnie sukces w międzynarodowym konkursie. 08.03.2020 07:03
Zamość: 74-latka przelała oszustom swoje oszczędności. Uwierzyła, że są z CBŚP
Zamość: 74-latka przelała oszustom swoje oszczędności. Uwierzyła, że są z CBŚP
Ostrzeżenia przed naciągaczami podającymi się za funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji były już powtarzane wielokrotnie. Ale najwyraźniej nie do wszystkich dotarły. Przed kilkoma dniami na taką historię dała się nabrać mieszkanka Zamościa. Kobieta straciła swoje oszczędności. 08.03.2020 06:27    2
Reklama
Tereszpol: Dzień Kobiet odwołany przez koronawirusa
Tereszpol: Dzień Kobiet odwołany przez koronawirusa
Co prawda w naszym regionie nie stwierdzono jeszcze zarażenia koronawirusem, ale niektórzy wolą dmuchać na zimne. Dlatego właśnie w gminie Tereszpol zostały odwołane planowane na dzisiaj (8 marca) uroczystości z okazji Dnia KObiet. 08.03.2020 06:02    2    1
Tomaszów Lubelski: Za naukę i za sport. Burmistrz przyznał stypendia
Tomaszów Lubelski: Za naukę i za sport. Burmistrz przyznał stypendia
Ponad 80 stypendiów za wyniki w nauce i sporcie przyznał uczniom szkół podstawowych burmistrz Tomaszowa Lubelskiego. Uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych odbyła się w środę, 4 marca. 07.03.2020 14:58
Policjanci przeszkolili ochroniarzy galerii handlowej
Policjanci przeszkolili ochroniarzy galerii handlowej
Policjanci z zamojskiej komendy szkolili pracowników ochrony galerii handlowej jak reagować w sytuacji zagrożenia życia ludzi znajdujących się w obiekcie. Mówili o zasadach współdziałania służb i podmiotów pozapolicyjnych, uczyli również metod obrony przed napastnikiem. 07.03.2020 13:18
Upił się do nieprzytomności. Zasnął za kierownicą
Upił się do nieprzytomności. Zasnął za kierownicą
38-latek wypił zdecydowanie za dużo. A mimo tego ruszył w drogę. I nie dotarł do celu. Zasnął za kierownicą saaba. 07.03.2020 12:06    2
Biłgoraj: Koszykarki z LO im. ONZ mistrzyniami powiatu
Biłgoraj: Koszykarki z LO im. ONZ mistrzyniami powiatu
Nie było na nie mocnych. Nie dlatego, że grały na własnym boisku, ale po prostu pokazały najwyższą formę. Drużyna uczennic Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju wywalczyły tytuł mistrzyń powiatu w koszykówce. 07.03.2020 11:03
Zamość: Odmień swoje osiedle!
Zamość: Odmień swoje osiedle!
Od 5 marca do 2 kwietnia zamojski magistrat przyjmuje propozycje projektów osiedlowych i ogólnomiejskich do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2021 r. Do dyspozycji mieszkańcy mają 2,5 mln zł. Na każde z 16 osiedli przeznaczono po 100 tys. zł. Na realizację projektu ogólnomiejskiego 900 tys. zł (o 200 tys. więcej niż na rok 2020). 07.03.2020 10:00
Gm. Hrubieszów: Taneczne ostatki z wędkarzami
Gm. Hrubieszów: Taneczne ostatki z wędkarzami
Ponad setka gości z Lubelszczyzny bawiła się na Balu Wędkarza w Pensjonacie "Magnolia" w podhrubieszowskiej Brodzicy. Bal zorganizowało już po raz szósty Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Werbkowicach. 07.03.2020 09:00    2
Biłgoraj: Będzie nowy dyrektor w LO im. ONZ
Biłgoraj: Będzie nowy dyrektor w LO im. ONZ
Tylko do końca marca Marian Klecha będzie kierował I LO im. Organizacji Narodów Zjednoczonych w Biłgoraju. Kto go zastąpi? 07.03.2020 08:00    1    1
Tomaszów Lubelski: Lekcja historii
Tomaszów Lubelski: Lekcja historii
W "żywej" lekcji historii, zorganizowanej z inicjatywy młodych radnych, udział wzięli uczniowie wszystkich tomaszowskich podstawówek. Potem sprawdzili swoją wiedzę w quizie. 07.03.2020 07:00    1
KGW Oseredek ma 5 lat
KGW Oseredek ma 5 lat
Na początku było ich 25, teraz jest 14. Wszystkie są pełne zapału do działania. Paniach z KGW "Perełki Roztoczańskie" z Oseredka świętowały 5-lecie istnienia koła. 07.03.2020 06:03    1
Tunezyjczycy, Syryjczyk i Marokańczyk zatrzymani pod Hrubieszowem. Chcieli do Francji
Tunezyjczycy, Syryjczyk i Marokańczyk zatrzymani pod Hrubieszowem. Chcieli do Francji
Z Ukrainy do Polski dostali się nielegalnie, omijając przejście tradycyjne przejście graniczne. Myśleli, że później przedostaną się do Niemieć i dalej na Zachód. Nic z tego nie wyszło. Czterech nielegalnych migrantów zatrzymali strażnicy graniczni z placówki w Hrubieszowie. 07.03.2020 05:21
Hrubieszów: Stłuczka skody, nissana i chryslera na skrzyżowaniu
Hrubieszów: Stłuczka skody, nissana i chryslera na skrzyżowaniu
To była wina 85-letniego kierowcy skody – uznała policja. Starszy pan doprowadził w czwartek do stłuczki na jednym ze skrzyżowań w Hrubieszowie. 06.03.2020 15:30    7
Policjanci odwiedzili uczniów w Czerniczynie
Policjanci odwiedzili uczniów w Czerniczynie
Policjanci odwiedzili dzieci oraz ich wychowawców ze Szkoły Podstawowej w Czerniczynie. Podczas spotkania omówiono zasady bezpieczeństwa na drodze oraz zachowania ostrożności w kontaktach z osobami nieznajomymi zarówno w świecie rzeczywistym jak i wirtualnym. 06.03.2020 15:18
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Drań niszczy nasze miasto. Nic się nie dzieje, scena nie była nawet ani razu rozłożona a on się chwali jakie to on inwestycje robi. Dokańcza tylko inwestycje zaczęte przed jego kadencją a osoby które nie mieszkają w tym mieście a tylko widzą jego osiągnięcia na znanym portalu widzą wielkie poczynania. Niestety mieszkańcy nie mają żadnej rozgrywki, miasto się sypie a on osiąga wykonanie budżetu gdzie wszelka promocja miasta ulega w gruzach. Ale rośnie nie turystyka i promocja miasta a jego pycha i brzuch. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:11 Źródło komentarza: "Czuje się pan jak Bóg Słońce". Burmistrz Szczebrzeszyna po raz drugi bez wotum zaufania Autor komentarza: donald trup, donald trump Treść komentarza: A czego można oczekiwać od Nawrockiego, "Pamiętajcie, że jestem jednym z was "!!!! ( cyt. do kiboli), dziwne ,że odebrał ten medal zaraz po powrocie z USA, czyżby Trump chciał zrobić przyjemność Putinowi ???? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:51 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Żurek Treść komentarza: Mundurek będzie ale w paski . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Obserwatorka Treść komentarza: Naprawdę nie umiesz samodzielnie myśleć? To jest problem systemowy. W 2009 dyrektor ze szpitala w Krośnie wprowadził w szpitalu dla personelu (również lekarzy) czytnik wejść i wyjść personelu. Lekarze ! tak się wściekli, że będą kontrolowani kiedy zaczynają i kiedy kończą pracę, że wszyscy napisali wypowiedzenia i postawili warunek, że albo czytnik zniknie, albo oni odchodzą. Dyrektor tej placówki się poddał i odszedł ze szpitala a nowy dyrektor usunął czytnik. Twój pis oczywiście popierał protest lekarzy. Teraz ty zarzucasz Tuskowi, że to wina jego rządów? To głupi jesteś Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:54 Źródło komentarza: Pacjenci mieli być przyjmowani poza kolejką. Sprawa będzie wyjaśniana „do spodu” Autor komentarza: Franz Kafka Treść komentarza: Bo wyraził żal za grzechy, skruchę, podniósł dwa palce i dał słowo harcerza, że więcej już po pijaku nie będzie jeździć. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Dlaczego Kronika Tygodnia boi się opisać największą aferę POKOmuny mafijną ministerialno- szpitalną to pytanie prowokacyjne odwagi jeśli jesteście NEO czy PALEO dziennikarzami Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama