Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 04:31
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Korytarz życia – edukacyjny spot policji, straży pożarnej i pogotowia
Korytarz życia – edukacyjny spot policji, straży pożarnej i pogotowia
To produkcja, w której realizację zaangażowała się zamojska policja, straż miejska i pogotowie. Film zatytułowany "Korytarz życia" ma uświadamiać kierowcom, jak powinni zachowywać się na drodze, gdy jedzie nią pojazd uprzywilejowany. 11.03.2020 09:00    1
Debiut Roku: Mama i ja – Salon optyczny z gabinetem okulistycznym
Debiut Roku: Mama i ja – Salon optyczny z gabinetem okulistycznym
Właścicielkami firmy, która bierze udział w plebiscycie Perły Biznesu w kategorii Debiut Roku, są Paulina Kobylas i Edyta Stelmach. Od 5 lat prowadzą salony optyczne w Hrubieszowie i Zambrowie. Nowy salon optyczny w Zamościu jest więc poszerzeniem ich działalności. Jak podkreślają, w nim szczególnie skupiają się na problemach ze wzrokiem u najmłodszych. 11.03.2020 08:18
Reklama
Bądź Eko w Zamościu: Ekologiczne przedszkolaki
Bądź Eko w Zamościu: Ekologiczne przedszkolaki
Przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Zamościu przy ul. Okopowej też chcą się włączyć w walkę o czyste powietrze i otoczenie. Pomysłów mają wiele. Jednym z nich jest wykonanie z surowców wtórnych ekoinstrumentów. 11.03.2020 08:00
Mieszkańcy: Nie wycinajcie drzew!
Mieszkańcy: Nie wycinajcie drzew!
Nadleśnictwo Biłgoraj planuje w przyszłym roku wycinkę drzew na powierzchni 3,59 ha w lesie pomiędzy Biłgorajem a Wolą Małą. Z apelem o zmianę planów wystąpiły biłgorajskie rady osiedli, a także burmistrz. Nadleśniczy Mariusz Szwed jest zdumiony. – My zgodnie z prawem prowadzimy racjonalną gospodarkę leśną – mówi nadleśniczy. W miejscu po wycince pojawi się młode pokolenie drzew. 11.03.2020 07:03    1
Władze dziękują i nagradzają
Władze dziękują i nagradzają
Zgodnie z obietnicą raz jeszcze wracamy myślami do Piłkarskiej Gali Zamojszczyzny, która miała miejsce 28 lutego w Centrum Konferencyjnym Apart w Zamościu. Tym razem przedstawimy wyróżnionych przez Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. 11.03.2020 07:00    1
Zamość: Płatny parking przy szpitalu
Zamość: Płatny parking przy szpitalu
To zła wiadomość dla pacjentów. Parking przy szpitalu papieskim będzie płatny. Za pierwszą godzinę postoju zapłacimy 3 zł, za drugą i kolejne 2 zł. Opłata za zgubienie biletu wyniesie 50 zł. Bezpłatnie zaparkujemy tylko do 20 minut. 11.03.2020 06:06    10    1
Tomaszów Lubelski: Radni będą pić kranówkę
Tomaszów Lubelski: Radni będą pić kranówkę
Tomaszowscy radni postanowili promować wodę z miejskiego wodociągu. I tylko taką będą teraz pić podczas sesji. Będzie taniej, ale przede wszystkim ekologiczniej, bo woda będzie serwowana ze szklanych pojemników. 11.03.2020 06:00
Koronawirus w regionie. Najświeższe informacje (AKTUALIZACJA)
Koronawirus w regionie. Najświeższe informacje (AKTUALIZACJA)
Przybywa przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Pierwsze zachorowanie stwierdzono we wtorek również w województwie lubelskim, kolejne doniesienia o zakażeniach nadeszły w środę rano. Koronawirus został potwierdzony u pacjentki z Janowa Lubelskiego. Rząd zdecydował o odwołaniu wszystkich imprez masowych, a także zamknięciu szkół i uczelni wyższych. 11.03.2020 04:38    4
Małe Przedsiębiorstwo: Agromarket Jeryszki
Małe Przedsiębiorstwo: Agromarket Jeryszki
Agromarket Jaryszki działa w Zamościu przy ul. Szczebrzeskiej 19. W tym roku świętuje 10-lecie działalności. Przedsiębiorstwo zatrudnia 11 osób, spośród których zdecydowana większość od początku związana jest z firmą. Kieruje nim Mirosław Belina. 10.03.2020 17:28
Dla czytelników. Nagrody za kupony
Dla czytelników. Nagrody za kupony
Nasz XX jubileuszowy plebiscyt piłkarski dobiegł końca. Dziękujemy czytelnikom za zaangażowanie. Wśród czytelników "Kroniki Tygodnia", którzy wzięli udział w głosowaniu, rozlosowaliśmy nagrody. 10.03.2020 16:09
Mieszkańcy: Czemu tak drogo za śmieci?
Mieszkańcy: Czemu tak drogo za śmieci?
Burmistrz Tomaszowa Lubelskiego zastanawia się nad pomysłem zapisywania na pojemnikach liczby mieszkańców. 10.03.2020 14:03    3
Bądź Eko w Zamościu: Rodzinę tutaj mam, więc o powietrze dbam
Bądź Eko w Zamościu: Rodzinę tutaj mam, więc o powietrze dbam
To projekt zgłoszony przez Szkołę Podstawową nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi przy ulicy Peowiaków. Powstanie ogród sensoryczny, który będzie odzwierciedlał cztery pory roku. 10.03.2020 13:06    1    5
Czyja pomoc jest ważniejsza? (TYLKO W GAZECIE)
Czyja pomoc jest ważniejsza? (TYLKO W GAZECIE)
To kolejna impreza, po wyborach Miss Powiatu Hrubieszowskiego i Ogólnopolskich Potyczkach Kabaretowych, którą przeniesiono z GOK-u w Werbkowicach do HDK-u w Hrubieszowie. To pokłosie sporu między wójt Werbkowic Agnieszką Skubis-Rafalską a radną powiatową Danutą Muzyczką. 10.03.2020 12:17    8
Kompletnie pijany 41-latek zakończył jazdę w rowie
Kompletnie pijany 41-latek zakończył jazdę w rowie
Poniedziałek, 9 marca, godz. 13, skrzyżowanie na drodze wojewódzkiej 835 w Nadrzeczu (gm. Biłgoraj). Tego dnia, o tej porze i w tym miejscu policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. 41-latek nie zapanował nad swoim autem i wpadł do rowu. 10.03.2020 11:09
Zamość: Nagana dla dyrektor szkoły (TYLKO W GAZECIE)
Zamość: Nagana dla dyrektor szkoły (TYLKO W GAZECIE)
W Szkole Podstawowej nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu skandal goni skandal. 10.03.2020 11:00    61    14
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Z Treść komentarza: A co by było, gdyby powiedzieli: nie damy! Kto by wyleciał? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:28 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Hero Treść komentarza: You glorify the warcrimes of Basaj and say smth about UPA lol. Those who glorifies Basaj warcrimes deserves the revenge of UPA heroes. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:16 Źródło komentarza: Historia: Na tropie Stanisława Basaja „Rysia”. Czy zagadka zostanie rozwiązana? Autor komentarza: Z Treść komentarza: I co w tym niebezpiecznego? Jeśli leżał ileś tam lat, to i dalej by sobie spokojnie leżał. A jeśli ktoś niedawno (co bardziej prawdopodobne - pozbył się akurat w tym miejscu kłopotliwego rekwizytu, to tym bardziej jest niegroźny. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:38 Źródło komentarza: Niebezpieczne zdarzenie nad Jeziorem Białym. Nurek natknął się na niewybuch Autor komentarza: Benia Treść komentarza: 1...dają to biorę, proste... czepiacie sie tych co mu płacą bo sam sobie poborów nie dał. Tak czy nie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 13:17 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Skoro jeden lekarz pełni tyle dyżurów w miesiącu, to - tak na chłopski rozum - chyba na oddziałach jest za mało lekarzy. A dlaczego ich brakuje? Czy tylko dlatego, że brak funduszy na rezydentów, czy może brak funduszy na rezydentów wynika z tego, że dzięki temu "starzy" mogą aż tyle zarabiać (tak, tak, nie przeczę, ciężko pracując) na dobrze płatnych dyżurach i praktyce prywatnej? Czy ktoś znający procedury i układy mógłby to naświetlić? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: RENIA Treść komentarza: lekarz który pracuje więcej niż osiem godzin tak jak kierowca prowadzący TIRa powinien być odsuwny od zawodu z ogromną karą pieniężną tu chodzi o zdrowie i życie chorych dzieci kobiet POLAKÓW Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama