Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 04:31
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Artykuły

Reklama
Koronawirus w Polsce. Policja wspiera w utrzymaniu kwarantanny
Koronawirus w Polsce. Policja wspiera w utrzymaniu kwarantanny
Resort zdrowia wdrożył ścisły nadzór nad osobami objętymi kwarantanną domową. Umundurowani policjanci wspierając służby sanitarne będą przynajmniej raz na dobę sprawdzać, czy osoby te znajdują się w miejscu kwarantanny oraz czy nie potrzebują pomocy. 12.03.2020 04:30
Koronawirus w Polsce. Ostrzeżenia dla seniorów
Koronawirus w Polsce. Ostrzeżenia dla seniorów
Duże skupiska ludzi to środowisko sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa i innych wirusów przenoszonych drogą kropelkową. 12.03.2020 04:18
Reklama
Koronawirus w Polsce. Co trzeba wiedzieć? O czym pamiętać?
Koronawirus w Polsce. Co trzeba wiedzieć? O czym pamiętać?
Podstawowe środki ochronne przeciwko nowemu koronawirusowi wywołującemu chorobę COVID-19 12.03.2020 04:09
Małe Przedsiębiorstwo: BOSKO – Lody własnej produkcji
Małe Przedsiębiorstwo: BOSKO – Lody własnej produkcji
Lodziarnia BOSKO w Zamościu przy ul. Rynek Solny 1 to franczyza popularnej w Polsce sieci lodziarnio-kawiarni oferującej naturalne lody i desery produkowane na miejscu. Właścicielem zamojskiego oddziału jest Maciej Łoś. 11.03.2020 17:29
Znów nie zagrali
Znów nie zagrali
W drugi weekend z rzędu Błękitni Obsza nie rozegrali meczu kontrolnego. Trener Piotr Paluch liczy na to, że kolejne zespoły, z którymi się umówił na spotkanie, będą słowne. I jeszcze przed startem ligi jego podopieczni zaliczą dwa sparingi – jeden w środę, a drugi w piątek. 11.03.2020 16:06
Gm. Telatyn: Panie z KGW świętowały Dzień Kobiet (ZDJĘCIA)
Gm. Telatyn: Panie z KGW świętowały Dzień Kobiet (ZDJĘCIA)
Jako pierwsze, bo już 7 marca br, świętowanie Dnia Kobiet w gminie Telatyn rozpoczęły panie z Gminnych Kół Gospodyń Wiejskich. Spotkanie odbyło się w Domu Strażaka w Telatynie i zostało połączone z warsztatami kulinarnymi ,,Robimy domowe kiełbasy i inne frykasy”. 11.03.2020 13:01    1
Biłgoraj: Fryzjerki z ZSZiO na podium międzyszkolnych mistrzostw
Biłgoraj: Fryzjerki z ZSZiO na podium międzyszkolnych mistrzostw
Sukces uczennic z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Marika Wujec i Angelika Serwin zajęły trzecie miejsce w V Międzyszkolnym Turnieju Fryzjerskim "Wiosenny zawrót głowy". 11.03.2020 11:00    2    2
PILNE!!! Jarosław Maluha odwołany z funkcji prezesa PGK
PILNE!!! Jarosław Maluha odwołany z funkcji prezesa PGK
Z informacji, jakie dotarły do naszej redakcji wynika, że Jarosław Maluha został odwołany z funkcji prezesa Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Oficjalnego komunikatu w tej sprawie póki co nie ma, ale udało się nam się tę informację potwierdzić w wiarygodnym źródle. 11.03.2020 10:58    8    9
Hrubieszów: Święto w więzieniu. Były awanse i odznaczenia
Hrubieszów: Święto w więzieniu. Były awanse i odznaczenia
W czwartek, 5 marca w Zakładzie Karnym w Hrubieszowie zorganizowano obchody Święta Służby Więziennej. 11.03.2020 10:00
Koronawirus w Polsce. Uważajcie na oszustów!
Koronawirus w Polsce. Uważajcie na oszustów!
Policjanci przestrzegają przed nieuczciwymi zachowaniami osób, które wykorzystując epidemię koronawirusa oferują do sprzedaży środki mające rzekomo cudowne właściwości i zwalczające wirusa. Oferują je w Internecie lub podszywają się pod instytucje i organizacje mające na celu zwalczanie i zapobieganie szerzeniu się wirusa czy też zajmujące się jego leczeniem. Nie dajmy się oszukać i o każdym taki przypadku informujmy Policję. 11.03.2020 09:03    1
Korytarz życia – edukacyjny spot policji, straży pożarnej i pogotowia
Korytarz życia – edukacyjny spot policji, straży pożarnej i pogotowia
To produkcja, w której realizację zaangażowała się zamojska policja, straż miejska i pogotowie. Film zatytułowany "Korytarz życia" ma uświadamiać kierowcom, jak powinni zachowywać się na drodze, gdy jedzie nią pojazd uprzywilejowany. 11.03.2020 09:00    1
Debiut Roku: Mama i ja – Salon optyczny z gabinetem okulistycznym
Debiut Roku: Mama i ja – Salon optyczny z gabinetem okulistycznym
Właścicielkami firmy, która bierze udział w plebiscycie Perły Biznesu w kategorii Debiut Roku, są Paulina Kobylas i Edyta Stelmach. Od 5 lat prowadzą salony optyczne w Hrubieszowie i Zambrowie. Nowy salon optyczny w Zamościu jest więc poszerzeniem ich działalności. Jak podkreślają, w nim szczególnie skupiają się na problemach ze wzrokiem u najmłodszych. 11.03.2020 08:18
Bądź Eko w Zamościu: Ekologiczne przedszkolaki
Bądź Eko w Zamościu: Ekologiczne przedszkolaki
Przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Zamościu przy ul. Okopowej też chcą się włączyć w walkę o czyste powietrze i otoczenie. Pomysłów mają wiele. Jednym z nich jest wykonanie z surowców wtórnych ekoinstrumentów. 11.03.2020 08:00
Mieszkańcy: Nie wycinajcie drzew!
Mieszkańcy: Nie wycinajcie drzew!
Nadleśnictwo Biłgoraj planuje w przyszłym roku wycinkę drzew na powierzchni 3,59 ha w lesie pomiędzy Biłgorajem a Wolą Małą. Z apelem o zmianę planów wystąpiły biłgorajskie rady osiedli, a także burmistrz. Nadleśniczy Mariusz Szwed jest zdumiony. – My zgodnie z prawem prowadzimy racjonalną gospodarkę leśną – mówi nadleśniczy. W miejscu po wycince pojawi się młode pokolenie drzew. 11.03.2020 07:03    1
Władze dziękują i nagradzają
Władze dziękują i nagradzają
Zgodnie z obietnicą raz jeszcze wracamy myślami do Piłkarskiej Gali Zamojszczyzny, która miała miejsce 28 lutego w Centrum Konferencyjnym Apart w Zamościu. Tym razem przedstawimy wyróżnionych przez Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. 11.03.2020 07:00    1
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Drań niszczy nasze miasto. Nic się nie dzieje, scena nie była nawet ani razu rozłożona a on się chwali jakie to on inwestycje robi. Dokańcza tylko inwestycje zaczęte przed jego kadencją a osoby które nie mieszkają w tym mieście a tylko widzą jego osiągnięcia na znanym portalu widzą wielkie poczynania. Niestety mieszkańcy nie mają żadnej rozgrywki, miasto się sypie a on osiąga wykonanie budżetu gdzie wszelka promocja miasta ulega w gruzach. Ale rośnie nie turystyka i promocja miasta a jego pycha i brzuch. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:11 Źródło komentarza: "Czuje się pan jak Bóg Słońce". Burmistrz Szczebrzeszyna po raz drugi bez wotum zaufania Autor komentarza: donald trup, donald trump Treść komentarza: A czego można oczekiwać od Nawrockiego, "Pamiętajcie, że jestem jednym z was "!!!! ( cyt. do kiboli), dziwne ,że odebrał ten medal zaraz po powrocie z USA, czyżby Trump chciał zrobić przyjemność Putinowi ???? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:51 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Żurek Treść komentarza: Mundurek będzie ale w paski . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Obserwatorka Treść komentarza: Naprawdę nie umiesz samodzielnie myśleć? To jest problem systemowy. W 2009 dyrektor ze szpitala w Krośnie wprowadził w szpitalu dla personelu (również lekarzy) czytnik wejść i wyjść personelu. Lekarze ! tak się wściekli, że będą kontrolowani kiedy zaczynają i kiedy kończą pracę, że wszyscy napisali wypowiedzenia i postawili warunek, że albo czytnik zniknie, albo oni odchodzą. Dyrektor tej placówki się poddał i odszedł ze szpitala a nowy dyrektor usunął czytnik. Twój pis oczywiście popierał protest lekarzy. Teraz ty zarzucasz Tuskowi, że to wina jego rządów? To głupi jesteś Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:54 Źródło komentarza: Pacjenci mieli być przyjmowani poza kolejką. Sprawa będzie wyjaśniana „do spodu” Autor komentarza: Franz Kafka Treść komentarza: Bo wyraził żal za grzechy, skruchę, podniósł dwa palce i dał słowo harcerza, że więcej już po pijaku nie będzie jeździć. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Dlaczego Kronika Tygodnia boi się opisać największą aferę POKOmuny mafijną ministerialno- szpitalną to pytanie prowokacyjne odwagi jeśli jesteście NEO czy PALEO dziennikarzami Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama