Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 04:38
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Zamość: Płatny parking przy szpitalu
Zamość: Płatny parking przy szpitalu
To zła wiadomość dla pacjentów. Parking przy szpitalu papieskim będzie płatny. Za pierwszą godzinę postoju zapłacimy 3 zł, za drugą i kolejne 2 zł. Opłata za zgubienie biletu wyniesie 50 zł. Bezpłatnie zaparkujemy tylko do 20 minut. 11.03.2020 06:06    10    1
Tomaszów Lubelski: Radni będą pić kranówkę
Tomaszów Lubelski: Radni będą pić kranówkę
Tomaszowscy radni postanowili promować wodę z miejskiego wodociągu. I tylko taką będą teraz pić podczas sesji. Będzie taniej, ale przede wszystkim ekologiczniej, bo woda będzie serwowana ze szklanych pojemników. 11.03.2020 06:00
Reklama
Koronawirus w regionie. Najświeższe informacje (AKTUALIZACJA)
Koronawirus w regionie. Najświeższe informacje (AKTUALIZACJA)
Przybywa przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Pierwsze zachorowanie stwierdzono we wtorek również w województwie lubelskim, kolejne doniesienia o zakażeniach nadeszły w środę rano. Koronawirus został potwierdzony u pacjentki z Janowa Lubelskiego. Rząd zdecydował o odwołaniu wszystkich imprez masowych, a także zamknięciu szkół i uczelni wyższych. 11.03.2020 04:38    4
Małe Przedsiębiorstwo: Agromarket Jeryszki
Małe Przedsiębiorstwo: Agromarket Jeryszki
Agromarket Jaryszki działa w Zamościu przy ul. Szczebrzeskiej 19. W tym roku świętuje 10-lecie działalności. Przedsiębiorstwo zatrudnia 11 osób, spośród których zdecydowana większość od początku związana jest z firmą. Kieruje nim Mirosław Belina. 10.03.2020 17:28
Dla czytelników. Nagrody za kupony
Dla czytelników. Nagrody za kupony
Nasz XX jubileuszowy plebiscyt piłkarski dobiegł końca. Dziękujemy czytelnikom za zaangażowanie. Wśród czytelników "Kroniki Tygodnia", którzy wzięli udział w głosowaniu, rozlosowaliśmy nagrody. 10.03.2020 16:09
Mieszkańcy: Czemu tak drogo za śmieci?
Mieszkańcy: Czemu tak drogo za śmieci?
Burmistrz Tomaszowa Lubelskiego zastanawia się nad pomysłem zapisywania na pojemnikach liczby mieszkańców. 10.03.2020 14:03    3
Bądź Eko w Zamościu: Rodzinę tutaj mam, więc o powietrze dbam
Bądź Eko w Zamościu: Rodzinę tutaj mam, więc o powietrze dbam
To projekt zgłoszony przez Szkołę Podstawową nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi przy ulicy Peowiaków. Powstanie ogród sensoryczny, który będzie odzwierciedlał cztery pory roku. 10.03.2020 13:06    1    5
Czyja pomoc jest ważniejsza? (TYLKO W GAZECIE)
Czyja pomoc jest ważniejsza? (TYLKO W GAZECIE)
To kolejna impreza, po wyborach Miss Powiatu Hrubieszowskiego i Ogólnopolskich Potyczkach Kabaretowych, którą przeniesiono z GOK-u w Werbkowicach do HDK-u w Hrubieszowie. To pokłosie sporu między wójt Werbkowic Agnieszką Skubis-Rafalską a radną powiatową Danutą Muzyczką. 10.03.2020 12:17    8
Kompletnie pijany 41-latek zakończył jazdę w rowie
Kompletnie pijany 41-latek zakończył jazdę w rowie
Poniedziałek, 9 marca, godz. 13, skrzyżowanie na drodze wojewódzkiej 835 w Nadrzeczu (gm. Biłgoraj). Tego dnia, o tej porze i w tym miejscu policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. 41-latek nie zapanował nad swoim autem i wpadł do rowu. 10.03.2020 11:09
Zamość: Nagana dla dyrektor szkoły (TYLKO W GAZECIE)
Zamość: Nagana dla dyrektor szkoły (TYLKO W GAZECIE)
W Szkole Podstawowej nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu skandal goni skandal. 10.03.2020 11:00    61    14
Piraci drogowi w policyjnej kamerze. Zobaczcie ich przewinienia (FILM)
Piraci drogowi w policyjnej kamerze. Zobaczcie ich przewinienia (FILM)
Jeden wyprzedzał na przejściu dla pieszych, drugi pędził w terenie zabudowanym z prędkością 113 km/h. Dwóch nieodpowiedzialnych kierowców opla i volvo nagrał policyjny videorejestrator. 10.03.2020 10:42
Gm. Szczebrzeszyn: Pary na medal
Gm. Szczebrzeszyn: Pary na medal
Na pewno każdy z nich ma swoją receptę na zgodne życie pełne miłości. Za wyjątkowo długi staż małżeński i bycie przykładem dla innych 25 lutego odebrali pamiątkowe medale nadane im przez Prezydenta RP. Uroczystość dla ośmiu par z gm. Szczebrzeszyn zorganizował burmistrz. 10.03.2020 10:07
Wypadek w pracy w Anglii, a odszkodowania – sprawdź, na jaką kwotę możesz liczyć!
Wypadek w pracy w Anglii, a odszkodowania – sprawdź, na jaką kwotę możesz liczyć!
Wysokość rekompensaty zależy od wielu czynników dotyczących okoliczności wypadku. Bierze się pod uwagę nie tylko uraz i jego konsekwencje finansowe oraz zdrowotne, ale także między innymi ważne jest to, kto ponosi odpowiedzialność za wypadek. 10.03.2020 10:00
Punkty widzenia – felieton Tomka Tomczewskiego
Punkty widzenia – felieton Tomka Tomczewskiego
Dziwnie oglądało się klasyk Juventus – Inter. Może nawet smutno. Puste trybuny, cisza hulająca między jedną kamerą a drugą. Okrzyki, które powinny tonąć w morzu rozkrzyczanych głów. Na jakiś czas pewnie tak zostanie. 10.03.2020 09:34
Zamojskie ulice. Droga "wycelowana" w Ratusz (TYLKO W GAZECIE)
Zamojskie ulice. Droga "wycelowana" w Ratusz (TYLKO W GAZECIE)
Dzisiejsza ulica Lubelska jest częścią dawnego traktu, który zaczynał się przy murach zamojskiego Starego Miasta. Jej początki sięgają jeszcze XVI wieku. 10.03.2020 09:00    6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Drań niszczy nasze miasto. Nic się nie dzieje, scena nie była nawet ani razu rozłożona a on się chwali jakie to on inwestycje robi. Dokańcza tylko inwestycje zaczęte przed jego kadencją a osoby które nie mieszkają w tym mieście a tylko widzą jego osiągnięcia na znanym portalu widzą wielkie poczynania. Niestety mieszkańcy nie mają żadnej rozgrywki, miasto się sypie a on osiąga wykonanie budżetu gdzie wszelka promocja miasta ulega w gruzach. Ale rośnie nie turystyka i promocja miasta a jego pycha i brzuch. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:11 Źródło komentarza: "Czuje się pan jak Bóg Słońce". Burmistrz Szczebrzeszyna po raz drugi bez wotum zaufania Autor komentarza: donald trup, donald trump Treść komentarza: A czego można oczekiwać od Nawrockiego, "Pamiętajcie, że jestem jednym z was "!!!! ( cyt. do kiboli), dziwne ,że odebrał ten medal zaraz po powrocie z USA, czyżby Trump chciał zrobić przyjemność Putinowi ???? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:51 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Żurek Treść komentarza: Mundurek będzie ale w paski . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Obserwatorka Treść komentarza: Naprawdę nie umiesz samodzielnie myśleć? To jest problem systemowy. W 2009 dyrektor ze szpitala w Krośnie wprowadził w szpitalu dla personelu (również lekarzy) czytnik wejść i wyjść personelu. Lekarze ! tak się wściekli, że będą kontrolowani kiedy zaczynają i kiedy kończą pracę, że wszyscy napisali wypowiedzenia i postawili warunek, że albo czytnik zniknie, albo oni odchodzą. Dyrektor tej placówki się poddał i odszedł ze szpitala a nowy dyrektor usunął czytnik. Twój pis oczywiście popierał protest lekarzy. Teraz ty zarzucasz Tuskowi, że to wina jego rządów? To głupi jesteś Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:54 Źródło komentarza: Pacjenci mieli być przyjmowani poza kolejką. Sprawa będzie wyjaśniana „do spodu” Autor komentarza: Franz Kafka Treść komentarza: Bo wyraził żal za grzechy, skruchę, podniósł dwa palce i dał słowo harcerza, że więcej już po pijaku nie będzie jeździć. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Dlaczego Kronika Tygodnia boi się opisać największą aferę POKOmuny mafijną ministerialno- szpitalną to pytanie prowokacyjne odwagi jeśli jesteście NEO czy PALEO dziennikarzami Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama