Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 04:28
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Koronawirus w Polsce. Sklepy działają normalnie. Nie będą zamykane
Koronawirus w Polsce. Sklepy działają normalnie. Nie będą zamykane
W związku z licznymi pytaniami i pojawiającymi się fake newsami ministerstwo rozwoju poinformowało: wszystkie sklepy działają i będą działać normalnie. 12.03.2020 13:00
Dlaczego warto zamontować blokadę alkoholową w swoim samochodzie? Eksperci podają mnóstwo różnorodnych powodów
Dlaczego warto zamontować blokadę alkoholową w swoim samochodzie? Eksperci podają mnóstwo różnorodnych powodów
Nowoczesne technologie regularnie trafiają do nowych modeli aut, zwiększając ich komfort oraz funkcjonalność. Jednak niektóre rozwiązania mają charakter zewnętrzny, to sami konsumenci decydują, czy chcą posiadać określony sprzęt. Znakomitym przykładem są tutaj blokady alkoholowe, uniemożliwiające uruchomienie silnika kierowcy, który nie przejdzie testu na trzeźwość. Fachowcy z firmy Polskie Centrum Kalibracji przekonują, że posiadanie takiego urządzenia ma mnóstwo zalet. 12.03.2020 12:46
Reklama
Koronawirus w Polsce. Jest pierwsza ofiara śmiertelna
Koronawirus w Polsce. Jest pierwsza ofiara śmiertelna
Jest pierwsza śmiertelna ofiara koronawirusa w Polsce. Lekarzom ze szpitala w Poznaniu nie udało się uratować życia hospitalizowanej tam kobiety. Pacjentka miała 57 lat. 12.03.2020 12:21
Koronawirus w regionie. WORD zawiesza egzaminy w Zamościu i Biłgoraju
Koronawirus w regionie. WORD zawiesza egzaminy w Zamościu i Biłgoraju
Ta decyzja szefostwa Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego obowiązuje od jutra (piątek, 13 marca). Ani w Zamościu, ani w Biłgoraju nie będą przeprowadzane egzaminy na prawo jazdy. 12.03.2020 11:06    3
Koronawirus w regionie. Policyjny kurs samoobrony dla kobiet odwołany
Koronawirus w regionie. Policyjny kurs samoobrony dla kobiet odwołany
Pierwsze spotkanie i pierwszy trening miały się odbyć dzisiaj (12 marca) po południu. Ale kurs samoobrony dla kobiet organizowany przez Komendę Miejską Policji w Zamościu nie ruszy zgodnie z planem. 12.03.2020 09:00    1
Koronawirus w regionie. Zamość zamyka kolejne obiekty
Koronawirus w regionie. Zamość zamyka kolejne obiekty
Do listy obiektów zamkniętych dołączyła trasa turystyczna i taras widokowy w Nadszańcu – poinformował przed kilkoma minutami zamojski magistrat. 12.03.2020 08:42    6    8
Mikroprzedsiębiorstwo: Pierogi Domowe u Agi
Mikroprzedsiębiorstwo: Pierogi Domowe u Agi
Właścicielką firmy garmażeryjnej Pierogi Domowe od Agi jest Agnieszka Ćwik. Przy pomocy 6 pracowników od 2016 roku zaopatruje mieszkańców Zamościa i okolic m.in. w pierogi domowe z różnym nadzieniem oraz pieróg gryczany. 12.03.2020 08:33
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Cztery nowe przypadki
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Cztery nowe przypadki
Zwiększyła się liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie lubelskim. Jest ich w tej chwili już sześć, o cztery więcej niż to było wczoraj. 12.03.2020 08:15    3
Zamość: Cóż jest lepszego od dobrej książki?
Zamość: Cóż jest lepszego od dobrej książki?
Bliski kontakt z czytelnikami, kupowanie nowości wydawniczych oraz pozytywne efekty ogólnopolskiego programu czytelniczego Instytutu Książki. To przepis na coraz lepsze wyniki czytelnicze Książnicy Zamojskiej. 12.03.2020 08:00
Hrubieszów: Pilotażowa dieta dla mam
Hrubieszów: Pilotażowa dieta dla mam
Hrubieszowski szpital, jako jedyna placówka w województwie i jedna z nielicznych w kraju, przystąpił do pilotażowego projektu Ministerstwa Zdrowia. Celem jest zapewnienie ciężarnym i kobietom w okresie poporodowym odpowiedniego żywienia. 12.03.2020 07:03    1
Gm. Tomaszów Lubelski: W Jezierni dym już niestraszny
Gm. Tomaszów Lubelski: W Jezierni dym już niestraszny
Podczas spotkania sprawozdawczego OSP Jeziernia za 2019 rok strażacy dostali nowy sprzęt oraz odebrali medale i odznaczenia. 12.03.2020 07:00
Hrubieszów: Na ratunek Zinówce
Hrubieszów: Na ratunek Zinówce
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznało 90 tys. zł na wymianę dachu domu prof. Wiktora Zina. 12.03.2020 06:01    1
Płaczą dziewczyny, płacze Skinder
Płaczą dziewczyny, płacze Skinder
Tylko kilka minut Monika Skinder wraz z koleżankami ze sztafety cieszyły się ze złotego medalu mistrzostw świata w niemieckim Oberwisenthal. Okazało się bowiem, że Izabela Marcisz pomyliła trasę i została zdyskwalifikowana. Gdy informacja ta dobiegła do polskiego obozu, nasze reprezentantki nie były w stanie powstrzymać łez... 12.03.2020 06:00
Kupował auto przez internet. Stracił duże pieniądze
Kupował auto przez internet. Stracił duże pieniądze
Ponad 25 tys. zł zapłacił za samochód 24-latek z gminy Nielisz. Pieniądze wydał, ale auta się nie doczekał. Bo sprzedawca, który zamieścił ofertę w internecie, okazał się oszustem. 12.03.2020 05:27    1
Koronawirus i panika. W sklepach pustoszeją półki (ZDJĘCIA, FILMY, RELACJE CZYTELNIKÓW)
Koronawirus i panika. W sklepach pustoszeją półki (ZDJĘCIA, FILMY, RELACJE CZYTELNIKÓW)
Pierwsze potwierdzone przypadki koronawirusa w naszym województwie sprawiły, że w środę, 11 marca ludzie masowo ruszyli do sklepów. Parkingi przy marketach były zajęte do ostatniego miejsca. Z półek znikały wszystkie artykuły o długiej przydatności do spożycia, a także papier toaletowy. 12.03.2020 04:45    6    1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Drań niszczy nasze miasto. Nic się nie dzieje, scena nie była nawet ani razu rozłożona a on się chwali jakie to on inwestycje robi. Dokańcza tylko inwestycje zaczęte przed jego kadencją a osoby które nie mieszkają w tym mieście a tylko widzą jego osiągnięcia na znanym portalu widzą wielkie poczynania. Niestety mieszkańcy nie mają żadnej rozgrywki, miasto się sypie a on osiąga wykonanie budżetu gdzie wszelka promocja miasta ulega w gruzach. Ale rośnie nie turystyka i promocja miasta a jego pycha i brzuch. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:11 Źródło komentarza: "Czuje się pan jak Bóg Słońce". Burmistrz Szczebrzeszyna po raz drugi bez wotum zaufania Autor komentarza: donald trup, donald trump Treść komentarza: A czego można oczekiwać od Nawrockiego, "Pamiętajcie, że jestem jednym z was "!!!! ( cyt. do kiboli), dziwne ,że odebrał ten medal zaraz po powrocie z USA, czyżby Trump chciał zrobić przyjemność Putinowi ???? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:51 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Żurek Treść komentarza: Mundurek będzie ale w paski . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Obserwatorka Treść komentarza: Naprawdę nie umiesz samodzielnie myśleć? To jest problem systemowy. W 2009 dyrektor ze szpitala w Krośnie wprowadził w szpitalu dla personelu (również lekarzy) czytnik wejść i wyjść personelu. Lekarze ! tak się wściekli, że będą kontrolowani kiedy zaczynają i kiedy kończą pracę, że wszyscy napisali wypowiedzenia i postawili warunek, że albo czytnik zniknie, albo oni odchodzą. Dyrektor tej placówki się poddał i odszedł ze szpitala a nowy dyrektor usunął czytnik. Twój pis oczywiście popierał protest lekarzy. Teraz ty zarzucasz Tuskowi, że to wina jego rządów? To głupi jesteś Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:54 Źródło komentarza: Pacjenci mieli być przyjmowani poza kolejką. Sprawa będzie wyjaśniana „do spodu” Autor komentarza: Franz Kafka Treść komentarza: Bo wyraził żal za grzechy, skruchę, podniósł dwa palce i dał słowo harcerza, że więcej już po pijaku nie będzie jeździć. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Dlaczego Kronika Tygodnia boi się opisać największą aferę POKOmuny mafijną ministerialno- szpitalną to pytanie prowokacyjne odwagi jeśli jesteście NEO czy PALEO dziennikarzami Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama