Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 05:43
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Artykuły

Reklama
Zamość: Szpital im. Jana Pawła II uruchamia porady telefoniczne (SPRAWDŹ NUMERY)
Zamość: Szpital im. Jana Pawła II uruchamia porady telefoniczne (SPRAWDŹ NUMERY)
Już od poniedziałku, 16 marca w zamojskim Szpitalu im. Papieża Jana Pawła II uruchomione zostaną teleporady w ambulatoryjnej opiece specjalistycznej. Nie zawsze trzeba więc będzie jechać do specjalisty, ale np. do niego zadzwonić. 14.03.2020 06:36    3    5
Koronawirus w Polsce. Jest druga ofiara śmiertelna. 13 nowych zachorowań (AKTUALIZACJA)
Koronawirus w Polsce. Jest druga ofiara śmiertelna. 13 nowych zachorowań (AKTUALIZACJA)
W piątek w Polsce wzrosła liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem, zmarł też kolejny zainfekowany pacjent. 14.03.2020 06:16    1    1
Reklama
Będzie praca dla rachmistrzów
Będzie praca dla rachmistrzów
37 zł brutto od jednego poprawnie przeprowadzonego wywiadu z rolnikiem będzie mógł zarobić rachmistrz spisowy podczas ogólnopolskiego spisu rolnego. Nabór rachmistrzów ruszy w maju. W lubelskim spis obejmie ok. 180 tysięcy gospodarstw rolnych. 14.03.2020 06:06
Koronawirus w Polsce. Mamy stan podwyższonej ostrożności
Koronawirus w Polsce. Mamy stan podwyższonej ostrożności
Wszyscy obudziliśmy się dzisiaj w innej rzeczywistości. W piątek (13 marca) wieczorem premier ogłosił wprowadzenie w całym kraju stanu zagrożenia epidemicznego. W najbliższym czasie będziemy musieli dostosować się do wielu zmian i nowych sytuacji. 14.03.2020 05:52    1    1
Mikroprzedsiębiorstwo: Stolarnia Kacper Dream
Mikroprzedsiębiorstwo: Stolarnia Kacper Dream
Właścicielem Stolarni Kacper Dream jest Daniel Oprzyński. Działalność założył w 2018 r. Stolarnia realizuje różne projekty: stawia domy szkieletowe całoroczne i letniskowe, wiaty ogrodowe i place zabaw. 13.03.2020 16:06
Koronawirus w regionie. Jest decyzja biskupa Mariana Rojka
Koronawirus w regionie. Jest decyzja biskupa Mariana Rojka
Rada Stała Konferencji Episkopatu Polski rekomendowała polskim biskupom udzielanie dyspensy wiernym, którzy z różnych względów nie powinni bądź obawialiby się uczestnictwa w mszach św. Do tych wytycznych zastosował się ordynariusz diecezji zamojsko-lubaczowskiej bp Marian Rojek. 13.03.2020 14:00    5    3
Zamość: Uczniowie powinni być w domach. Przypilnuje ich policja i straż miejska
Zamość: Uczniowie powinni być w domach. Przypilnuje ich policja i straż miejska
Uczniowie od czwartku (12 marca) nie mają lekcji. Wielu jednak nie stosuje się do zaleceń i zamiast pozostać w domach, wychodzą na ulice, do galerii handlowych, spotykają się ze znajomymi. A przecież przerwa w nauce jest po to, zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Młodych ludzi kontrolują w Zamościu strażnicy miejscy i policjanci podczas wspólnych patroli. 13.03.2020 13:18    6    8
Zamość: Zarząd os. Kilińskiego chce mieć zestawy ochronne. Na wypadek koronawirusa
Zamość: Zarząd os. Kilińskiego chce mieć zestawy ochronne. Na wypadek koronawirusa
Tomasz Wyrostek, przewodniczący osiedla Kilińskiego, chce by zarząd został wyposażony w zestawy ochronne. Chodzi o zagrożenie koronawirusem. 13.03.2020 11:00    4
Gm. Zamość: Zamykają giełdę w Mokrem. Przez zagrożenie koronawirusem
Gm. Zamość: Zamykają giełdę w Mokrem. Przez zagrożenie koronawirusem
Nie będzie można zrobić żadnych zakupów na giełdzie w Mokrem. Ani w najbliższą, ani w kolejną niedzielę. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne targowisko będzie zamknięte. 13.03.2020 10:33    4    9
Kobiety z gminy Telatyn obchodziły Dzień Kobiet
Kobiety z gminy Telatyn obchodziły Dzień Kobiet
Do wspólnego świętowania Dnia Kobiet panie z Gminy Telatyn zaprosił wójt Dariusz Kozłowski. Okolicznościowe spotkanie miało miejsce 10 marca br w Domu Strażaka w Telatynie. 13.03.2020 10:03    1    1
Koronawirus w regionie. Burmistrz Hrubieszowa wróciła z Norwegii. Nie przychodzi do pracy
Koronawirus w regionie. Burmistrz Hrubieszowa wróciła z Norwegii. Nie przychodzi do pracy
Marta Majewska, burmistrz Hrubieszowa była w ostatnich dniach ze służbową wizytą w Norwegii. Wróciła. Czuje się dobrze, ale nie będzie pracować z urzędu, a zdalnie. Wydała w tej sprawie oświadczenie. 13.03.2020 09:54    38    7
Koronawirus w regionie. Odwołano imprezy sportowe
Koronawirus w regionie. Odwołano imprezy sportowe
Na specjalnie zwołanym posiedzeniu Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek III ligi i niższych co najmniej do 29 marca. Ma to oczywiście związek z zagrożeniem epidemiologicznym związanym z koronawirusem. 13.03.2020 09:06    1
Koronawirus w Polsce. Policja apeluje: Dzwońcie do nas!
Koronawirus w Polsce. Policja apeluje: Dzwońcie do nas!
W związku z koniecznością ograniczenia rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19, wywoływanej przez koronawirusa, dbając o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, zalecamy ograniczenie osobistych wizyt w jednostkach Policji, związanych z potrzebą powiadomienia o zdarzeniu. 13.03.2020 09:00    3
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Kolejny przypadek zakażenia
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Kolejny przypadek zakażenia
Dzisiejszy (13 marca) poranek przyniósł kolejną złą wiadomość. Służby sanitarne poinformowały o kolejnym przypadku zakażenia koronawirusem w województwie lubelskim. 13.03.2020 08:42    6
Dobroczyńca Roku: Studio SD PROJEKT
Dobroczyńca Roku: Studio SD PROJEKT
Studio SD PROJEKT, które specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu mebli na wymiar, jest naszym pierwszym kandydatem do nagrody Perły Biznesu w kategorii Dobroczyńca Roku. 13.03.2020 08:00    1    1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Drań niszczy nasze miasto. Nic się nie dzieje, scena nie była nawet ani razu rozłożona a on się chwali jakie to on inwestycje robi. Dokańcza tylko inwestycje zaczęte przed jego kadencją a osoby które nie mieszkają w tym mieście a tylko widzą jego osiągnięcia na znanym portalu widzą wielkie poczynania. Niestety mieszkańcy nie mają żadnej rozgrywki, miasto się sypie a on osiąga wykonanie budżetu gdzie wszelka promocja miasta ulega w gruzach. Ale rośnie nie turystyka i promocja miasta a jego pycha i brzuch. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:11 Źródło komentarza: "Czuje się pan jak Bóg Słońce". Burmistrz Szczebrzeszyna po raz drugi bez wotum zaufania Autor komentarza: donald trup, donald trump Treść komentarza: A czego można oczekiwać od Nawrockiego, "Pamiętajcie, że jestem jednym z was "!!!! ( cyt. do kiboli), dziwne ,że odebrał ten medal zaraz po powrocie z USA, czyżby Trump chciał zrobić przyjemność Putinowi ???? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:51 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Żurek Treść komentarza: Mundurek będzie ale w paski . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Obserwatorka Treść komentarza: Naprawdę nie umiesz samodzielnie myśleć? To jest problem systemowy. W 2009 dyrektor ze szpitala w Krośnie wprowadził w szpitalu dla personelu (również lekarzy) czytnik wejść i wyjść personelu. Lekarze ! tak się wściekli, że będą kontrolowani kiedy zaczynają i kiedy kończą pracę, że wszyscy napisali wypowiedzenia i postawili warunek, że albo czytnik zniknie, albo oni odchodzą. Dyrektor tej placówki się poddał i odszedł ze szpitala a nowy dyrektor usunął czytnik. Twój pis oczywiście popierał protest lekarzy. Teraz ty zarzucasz Tuskowi, że to wina jego rządów? To głupi jesteś Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:54 Źródło komentarza: Pacjenci mieli być przyjmowani poza kolejką. Sprawa będzie wyjaśniana „do spodu” Autor komentarza: Franz Kafka Treść komentarza: Bo wyraził żal za grzechy, skruchę, podniósł dwa palce i dał słowo harcerza, że więcej już po pijaku nie będzie jeździć. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Dlaczego Kronika Tygodnia boi się opisać największą aferę POKOmuny mafijną ministerialno- szpitalną to pytanie prowokacyjne odwagi jeśli jesteście NEO czy PALEO dziennikarzami Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama