Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 14:52
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
"Lewy" spirytus dla szpitali na walkę z koronawirusem
"Lewy" spirytus dla szpitali na walkę z koronawirusem
Na pewno się nie zmarnuje i bardzo się przyda. Ponad 1000 litrów alkoholu przejętego przez administrację skarbową będzie pożytecznie wykorzystanych. Szpitale na Lubelszczyźnie zrobią z niego środki dezynfekujące. 04.04.2020 13:51    2
Koronawirus na Lubelszczyźnie. 6 nowych przypadków zakażeń
Koronawirus na Lubelszczyźnie. 6 nowych przypadków zakażeń
U sześciorga mieszkańców Lubelszczyzny potwierdzono badaniami obecność koronawirusa. W całym województwie są już 164 przypadki zakażeń. 04.04.2020 10:08    1
Reklama
Hrebenne: Poszukiwany Ukrainiec wpadł na granicy
Hrebenne: Poszukiwany Ukrainiec wpadł na granicy
Polscy śledczy szukali go, bo 29-letni obywatel Ukrainy był podejrzewany o dokonanie przestępstw. Cudzoziemca zatrzymano, gdy przekraczał granicę w Hrebennem. 04.04.2020 09:00
Józefów: Zrób sprawunki na święta. Otwierają targowisko
Józefów: Zrób sprawunki na święta. Otwierają targowisko
Bazar w Józefowie, podobnie jak wiele innych w regionie, został w związku z epidemią koronawirusa zamknięty, ale w poniedziałek, 6 kwietnia będzie tam można zrobić zakupy. 04.04.2020 08:10
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Wojewoda o izolatoriach
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Wojewoda o izolatoriach
Wojewoda lubelski Lech Sprawka wydał komunikat w sprawie funkcjonowania na Lubelszczyźnie izolatoriów. Planowanych jest 16 takich punktów. Mają być gotowe już w poniedziałek. Znajdzie się w nich ok. 1000 łóżek. Ich uruchomienie odciąży szpitale z oddziałami zakaźnymi. 04.04.2020 07:34
ZUS gotowy do tarczy
ZUS gotowy do tarczy
Wnioski przedsiębiorców, którzy ponieśli straty w związku z epidemią koronawirusa w Polsce, będą realizowane priorytetowo – podkreśla ZUS, który jest gotowy do realizowania tzw. tarczy antykryzysowej. 04.04.2020 07:03
Od ambicji do zwycięstwa, czyli alfabet Babiarza
Od ambicji do zwycięstwa, czyli alfabet Babiarza
Ostatnie dni w wielu z nas wywołują refleksje na temat hierarchii wartości. Co jest najważniejsze, a na co marnujemy czas? Korzystając z okazji, podpytaliśmy o te kwestie szkoleniowca Tomasovii Tomaszów Lubelski. I w ten sposób oddajemy naszym czytelnikom do rąk alfabet Pawła Babiarza. 04.04.2020 06:00
Koronawirus w Polsce. Zakaz wstępu do lasu. Nie dla myśliwych
Koronawirus w Polsce. Zakaz wstępu do lasu. Nie dla myśliwych
W ten weekend nikt nie powinien wybierać się na wypad do lasu. Bo obowiązuje zakaz wstępu. Taką decyzję podjęły Lasy Państwowe. Tłumaczona jest troską o zdrowie i bezpieczeństwo Polaków. 04.04.2020 05:53    2
Koronawirus w Polsce. Już 3383 zakażonych. 2 nowe przypadki na Lubelszczyźnie
Koronawirus w Polsce. Już 3383 zakażonych. 2 nowe przypadki na Lubelszczyźnie
Kobieta z powiatu łęczyńskiego (41-60 lat) i młody mieszkaniec Lublina (21-0 lat) są kolejnymi mieszkańcami naszego województwa, u których badaniami potwierdzono obecność koronawirusa. W sumie na Lubelszczyźnie jest 158 osób zakażonych, w całej Polsce 3383. 04.04.2020 05:43
Koronawirus w Polsce. 117 nowych przypadków. Zmarło 7 osób, m.in. w Lublinie
Koronawirus w Polsce. 117 nowych przypadków. Zmarło 7 osób, m.in. w Lublinie
Ministerstwo zdrowia poinformowało właśnie o 117 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, a także śmierci kolejnych sześciorga pacjentów. Nie żyje m.in. 82-letni mężczyzna leczony w Lublinie. 03.04.2020 17:23    1
Hrubieszów: Pijany 41-latek wjechał w karetkę pogotowia
Hrubieszów: Pijany 41-latek wjechał w karetkę pogotowia
Za jazdę po pijanemu i spowodowanie kolizji, a być może również złamanie zakazu przemieszczania się odpowie 41-letni mężczyzna, który w środę (1 kwietnia) na ul. Wyzwolenia w Hrubieszowie wjechał swoim volkswagenem w karetkę pogotowia. Po stłuczce uciekł. 03.04.2020 15:00    1
Biłgoraj: Pomóż ratownikom medycznym. Dorzuć swój grosz
Biłgoraj: Pomóż ratownikom medycznym. Dorzuć swój grosz
Zgromadzili już nieco więcej niż zakładali, ale to nie znaczy, że pieniądze nie są potrzebne. Dlatego w internecie nadal prowadzona jest akcja zbiórki pieniędzy dla ratowników medycznych z Biłgoraja. 03.04.2020 13:18    1    3
Rozpędził się i nie wyhamował. Wjechał w środek pola
Rozpędził się i nie wyhamował. Wjechał w środek pola
Zabrakło mu umiejętności czy zdrowego rozsądku? Jakakolwiek odpowiedź by nie była, 28-latek z gminy Łaszczów może mówić o dużym szczęściu. Bo przejażdżkę motocyklem skończył w rowie, ale nic poważnego mu się nie stało. 03.04.2020 13:06
Potężny pożar pod Szczebrzeszynem. Paliło się na 150 ha!
Potężny pożar pod Szczebrzeszynem. Paliło się na 150 ha!
To była wyjątkowo trudna akcja. Ogień w błyskawicznym tempie rozprzestrzeniał się, zajmując ostatecznie powierzchnię aż 150 hektarów łąk i nieużytków pod Szczebrzeszynem. Ktoś prawdopodobnie zaprószył tam ogień. 03.04.2020 12:23    1    1
Zamość: Pijana pojechała po alkohol. Wzięła ze sobą kumpli
Zamość: Pijana pojechała po alkohol. Wzięła ze sobą kumpli
27-latka odpowie za jazdę po pijanemu, a poza tym, wspólnie z dwoma kolegami za złamanie zakazu gromadzenia się. Ta trójka wpadł w czwartek (2 kwietnia) przy sklepie na ul. Śląskiej. Pojechali tam, żeby kupić alkohol. 03.04.2020 12:09    2
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Z Treść komentarza: I co w tym niebezpiecznego? Jeśli leżał ileś tam lat, to i dalej by sobie spokojnie leżał. A jeśli ktoś niedawno (co bardziej prawdopodobne - pozbył się akurat w tym miejscu kłopotliwego rekwizytu, to tym bardziej jest niegroźny. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:38 Źródło komentarza: Niebezpieczne zdarzenie nad Jeziorem Białym. Nurek natknął się na niewybuch Autor komentarza: Benia Treść komentarza: 1...dają to biorę, proste... czepiacie sie tych co mu płacą bo sam sobie poborów nie dał. Tak czy nie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 13:17 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Skoro jeden lekarz pełni tyle dyżurów w miesiącu, to - tak na chłopski rozum - chyba na oddziałach jest za mało lekarzy. A dlaczego ich brakuje? Czy tylko dlatego, że brak funduszy na rezydentów, czy może brak funduszy na rezydentów wynika z tego, że dzięki temu "starzy" mogą aż tyle zarabiać (tak, tak, nie przeczę, ciężko pracując) na dobrze płatnych dyżurach i praktyce prywatnej? Czy ktoś znający procedury i układy mógłby to naświetlić? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: RENIA Treść komentarza: lekarz który pracuje więcej niż osiem godzin tak jak kierowca prowadzący TIRa powinien być odsuwny od zawodu z ogromną karą pieniężną tu chodzi o zdrowie i życie chorych dzieci kobiet POLAKÓW Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: grodzki tomaszek Treść komentarza: Biedaczek zarobiony !!! 864,6 tys za dyrektorowanie , czyli puszczanie baków ! Bo jak można nazwać pracę dyrektora jak w tym czasie wykonuje się obowiązki lekarza na oddziale i się leczy pacjentów ?! Ludzie pracują za 4,8 tyś. czyli 3,5 tyś, neto ( na łapę ) ale tacy to nie kradną !!! O kopertach coś wspomniał ???! Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:02 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Zdzisław Treść komentarza: Pokazać gębę na portalu aby zawstydzić. Niech sąsiedzi wiedzą jaką mają pijaczyne za sasiadke. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 07:38 Źródło komentarza: Wypadek w Łabuńkach Pierwszych. Ford zderzył się z motorowerem, 58-latek w szpitalu
Reklama
Reklama
Reklama