Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 16:03
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Gm. Zamość: Zwłoki w volkswagenie
Gm. Zamość: Zwłoki w volkswagenie
Nic nie wskazuje na to, by do śmierci 69-latka przyczyniły się osoby trzecie. Martwego mężczyznę znaleziono dzisiaj nad ranem w okolicach giełdy rolnej w Kalinowicach. 07.04.2020 09:53    11
Szczebrzeszyn: Agresywny 20-latek zaatakował policjantów
Szczebrzeszyn: Agresywny 20-latek zaatakował policjantów
Było ich trzech. Spotkali się na Placu Tadeusza Kościuszki w Szczebrzeszynie. Gdy policjanci zwrócili im uwagę, że łamią zakaz gromadzenia się, jeden z mężczyzn rzucił się na mundurowych. Odpowie za naruszenie ich nietykalności osobistej. 07.04.2020 09:37    2    4
Reklama
Kurier BVT Sylwiusz Woszczak PAKERSI Zamość w Dobie Korona wirusa Kurier - ON-Line - bez wychodzenia z domu!
Kurier BVT Sylwiusz Woszczak PAKERSI Zamość w Dobie Korona wirusa Kurier - ON-Line - bez wychodzenia z domu!
Najtańsze przesyłki, najlepsza obsługa! -  e-mail: [email protected] - tel. 578-000-768 07.04.2020 09:34
Hrubieszowscy policjanci w czasie epidemii FILM)
Hrubieszowscy policjanci w czasie epidemii FILM)
Jak pracuje hrubieszowska policja w czasie epidemii koronawirusa? Poniżej relacja KPP Hrubieszów. 07.04.2020 08:15    1
Za dużo wiernych w kościele? Policjanci to wyjaśnią (TYLKO W GAZECIE)
Za dużo wiernych w kościele? Policjanci to wyjaśnią (TYLKO W GAZECIE)
Czy w kościele parafialnym w Goraju oraz w jednej z biłgorajskich świątyń złamano zasady bezpieczeństwa? To bada policja. 07.04.2020 08:00    1
Hrubieszów: Skarby zapierające dech (TYLKO W GAZECIE)
Hrubieszów: Skarby zapierające dech (TYLKO W GAZECIE)
Ponad 1,7 tys. srebrnych denarów z pierwszych wieków po Chrystusie trafiło do muzeum w Hrubieszowie. Przekazał je Mariusz Dyl, rolnik z okolic Cichobórza (gm. Hrubieszów). Gdy zobaczyłem te monety i posłuchałem jak zostały znalezione, aż usiadłem z wrażenia – opowiada Bartłomiej Bartecki, dyrektor hrubieszowskiego muzeum. 07.04.2020 07:15    3
Łabunie mają dość ludzkiej nienawiści! (TYLKO W GAZECIE)
Łabunie mają dość ludzkiej nienawiści! (TYLKO W GAZECIE)
W Łabuniach hurtownicy dostarczają towar tylko do bramy, inni odmawiają transportu. 07.04.2020 07:00    12    7
Zamość: (Bez) radni wobec wirusa (TYLKO W GAZECIE)
Zamość: (Bez) radni wobec wirusa (TYLKO W GAZECIE)
Sesja Rady Miasta Zamość nie odbyła się z powodu braku kworum. 07.04.2020 06:18    1
Biłgoraj: Policja kontra hejt (TYLKO W GAZECIE)
Biłgoraj: Policja kontra hejt (TYLKO W GAZECIE)
W sieci pojawiły się zarzuty, że w biłgorajskiej komendzie miało dojść do łamania przepisów i niezachowania środków ostrożności w związku z epidemią koronawirusa. Policja dementuje te informacje. 07.04.2020 06:00
212 nowych przypadków zakażeń w Polsce. Na Lubelszczyźnie tylko 1
212 nowych przypadków zakażeń w Polsce. Na Lubelszczyźnie tylko 1
Kobieta w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu puławskiego jest kolejną osobą w naszym województwie, u której potwierdzono zakażenie koronawirusem. W całej Polsce od rana przybyło 212 takich przypadków. Zmarło 9 kolejnych osób, m.in. pacjent z Puław. 06.04.2020 17:46    1
Akcja Kroniki Tygodnia: Napisz "Pamiętnik czasu zarazy"
Akcja Kroniki Tygodnia: Napisz "Pamiętnik czasu zarazy"
Pandemia koronawirusa jest czymś, z czym w tak wielkiej skali nie mieliśmy jeszcze do czynienia. Podzielcie się swoimi refleksjami, napiszcie o tym jak teraz wygląda Wasze życie. 06.04.2020 17:00
Nowa Kronika Tygodnia już jest dla Was gotowa. To wyjątkowe wydanie świąteczne
Nowa Kronika Tygodnia już jest dla Was gotowa. To wyjątkowe wydanie świąteczne
Minął tydzień, więc od wtorku 7 kwietnia będzie do kupienia w punktach sprzedaży i w internecie nowe wydanie Kroniki Tygodnia. To numer wyjątkowy, bo świąteczny, pomyślany tak, byście podczas Wielkanocy mieli dużo, dużo do czytania. 06.04.2020 16:23
Pijany na motorowerze. Wiózł znajomego
Pijany na motorowerze. Wiózł znajomego
Nie dość że był pijany i wsiadł na motorower, to na przejażdżkę zabrał ze sobą znajomego. Mieszkańca gminy Harasiuki namierzyli policjanci z Biłgoraja. 06.04.2020 13:12
Wspólne ognisko? Towarzyskie spotkanie z alkoholem? Policja wlepia za to mandaty
Wspólne ognisko? Towarzyskie spotkanie z alkoholem? Policja wlepia za to mandaty
Zdecydowana większość Polaków stosuje się do zaleceń związanych z epidemią. Niestety, nie wszyscy. W ostatni weekend zamojscy policjanci podjęli interwencje wobec 60 osób, które łamały zakaz gromadzenia się i opuszczania domów bez potrzeby. Posypały się mandaty. 06.04.2020 12:06    6
Tomaszów Lubelski: Mieszkanie pełne dymu i ognia. Policjanci uratowali 31-letnią kobietę
Tomaszów Lubelski: Mieszkanie pełne dymu i ognia. Policjanci uratowali 31-letnią kobietę
Wyrazy uznania dla sierż. szt. Ryszarda Łosa oraz st. post. Marcina Gnapa. Policjanci z Tomaszowa bez chwili wahania ruszyli na pomoc kobiecie uwięzionej w płonącym mieszkaniu. 06.04.2020 11:31    1    7
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Z Treść komentarza: A co by było, gdyby powiedzieli: nie damy! Kto by wyleciał? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:28 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Hero Treść komentarza: You glorify the warcrimes of Basaj and say smth about UPA lol. Those who glorifies Basaj warcrimes deserves the revenge of UPA heroes. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:16 Źródło komentarza: Historia: Na tropie Stanisława Basaja „Rysia”. Czy zagadka zostanie rozwiązana? Autor komentarza: Z Treść komentarza: I co w tym niebezpiecznego? Jeśli leżał ileś tam lat, to i dalej by sobie spokojnie leżał. A jeśli ktoś niedawno (co bardziej prawdopodobne - pozbył się akurat w tym miejscu kłopotliwego rekwizytu, to tym bardziej jest niegroźny. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:38 Źródło komentarza: Niebezpieczne zdarzenie nad Jeziorem Białym. Nurek natknął się na niewybuch Autor komentarza: Benia Treść komentarza: 1...dają to biorę, proste... czepiacie sie tych co mu płacą bo sam sobie poborów nie dał. Tak czy nie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 13:17 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Skoro jeden lekarz pełni tyle dyżurów w miesiącu, to - tak na chłopski rozum - chyba na oddziałach jest za mało lekarzy. A dlaczego ich brakuje? Czy tylko dlatego, że brak funduszy na rezydentów, czy może brak funduszy na rezydentów wynika z tego, że dzięki temu "starzy" mogą aż tyle zarabiać (tak, tak, nie przeczę, ciężko pracując) na dobrze płatnych dyżurach i praktyce prywatnej? Czy ktoś znający procedury i układy mógłby to naświetlić? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: RENIA Treść komentarza: lekarz który pracuje więcej niż osiem godzin tak jak kierowca prowadzący TIRa powinien być odsuwny od zawodu z ogromną karą pieniężną tu chodzi o zdrowie i życie chorych dzieci kobiet POLAKÓW Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama