Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 08:17
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Artykuły

Reklama
Zamość: Stłuczka na parkingu przy Lipskiej. Sprawca był pijany
Zamość: Stłuczka na parkingu przy Lipskiej. Sprawca był pijany
50-latkowi z Zamościa grozi nawet do 2 lat więzienia. Dlaczego? Bo kompletnie pijany siadł za kierownicą forda. 23.05.2020 08:03    1
Zrobił zakupy znalezioną kartą. To poważne przestępstwo
Zrobił zakupy znalezioną kartą. To poważne przestępstwo
Nawet do 10 lat więzienia grozi 40-latkowi, który znalazł cudzą kartę płatniczą i z niej skorzystał. 23.05.2020 07:00    1
Reklama
Pożar w Szczebrzeszynie. Nie żyje 61-letni mężczyzna
Pożar w Szczebrzeszynie. Nie żyje 61-letni mężczyzna
Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w piątek, 22 maja w Szczebrzeszynie. W pożarze mieszkania zginął mieszkający w nim 61-letni mężczyzna. 23.05.2020 06:14
Zamość: Odmień swoje osiedle
Zamość: Odmień swoje osiedle
Od 21 maja do 22 czerwca zamojski magistrat przyjmuje propozycje projektów osiedlowych i ogólnomiejskich do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2021 r. Na każde z 16 osiedli przeznaczono po 100 tys. zł. Na realizację projektu ogólnomiejskiego 900 tys. zł (o 200 tys. więcej niż na 2020 r.). 23.05.2020 06:03
W Telatynie mają komputery do zdalnej nauki
W Telatynie mają komputery do zdalnej nauki
Gmina Telatyn zakupiła 30 wysokiej jakości laptopy wraz ze słuchawkami, ładowarkami i myszkami, które umożliwią dzieciom i nauczycielom w realizacji zdalnego nauczania w warunkach domowych. 22.05.2020 15:06
Hrubieszów: Strażacy nagrodzeni przez przełożonych. Kogo docenili?
Hrubieszów: Strażacy nagrodzeni przez przełożonych. Kogo docenili?
Czworo funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej zostało docenionych za "wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych". Otrzymali nagrody od komendanta głównego i wojewódzkiego. 22.05.2020 14:06    1
Stłuczka w Zawadzie
Stłuczka w Zawadzie
48-letnia kobieta trafiła do szpitala po stłuczce dwóch aut w Zawadzie. 22.05.2020 12:00    3
Krasnobród: Na os. Podzamek będą nowe latarnie
Krasnobród: Na os. Podzamek będą nowe latarnie
Kilka miesięcy potrwa wymiana oświetlenia ulicznego na osiedlu Podzamek w Krasnobrodzie. Samorząd właśnie wybrał firmę, która się tym zajmie. 22.05.2020 11:00
Zamość: Jest elegancko. Schronisko dla bezdomnych po remoncie
Zamość: Jest elegancko. Schronisko dla bezdomnych po remoncie
Przeszło 1,3 mln złotych kosztował zakończony niedawno gruntowny remont Schroniska dla bezdomnych im. św. Brata Alberta w Zamościu. 22.05.2020 11:00    1    1
Trzy nowe zakażenia koronawirusem na Lubelszczyźnie, m.in. w powiecie hrubieszowskim
Trzy nowe zakażenia koronawirusem na Lubelszczyźnie, m.in. w powiecie hrubieszowskim
Od dłuższego czasu nie było żadnego nowego przypadku koronawirusa w powiecie hrubieszowskim, a wszyscy, któzy wcześniej zachorowali już wyzdrowieli. Dzisiaj okazuje się, że SARS-CoV-2 potwierdzono u kobiety z tego terenu. 22.05.2020 10:04    9    1
Zamość: Na Peowiaków ma być bezpieczniej
Zamość: Na Peowiaków ma być bezpieczniej
Chodzi o bezpieczeństwo przechodniów. Dlatego na jednym z przejść dla pieszych przy ul. Peowiaków Zarząd Dróg Grodzkich wykonał wysepkę z azylem. 22.05.2020 08:21    21    5
Biłgoraj: Policjanci podzielili się krwią z kolegą
Biłgoraj: Policjanci podzielili się krwią z kolegą
Policjanci z Biłgoraja regularnie biorą udział w akcjach honorowego krwiodawstwa. W jedną z nich włączyli się wczoraj (czwartek, 21 maja). Tym razem zrobili to z dedykacją dla kolegi po fachu, funkcjonariusza z Katowic, u którego stwierdzono białaczkę. 22.05.2020 08:00
Podzielić IV ligę czy nie?
Podzielić IV ligę czy nie?
W sezonie 2020/2021 lubelska IV liga ma się składać z dziewiętnastu zespołów, a to wymaga ustalenia terminarza z dziewiętnastoma kolejkami w rundzie jesiennej i tyloma wiosną przyszłego roku. W związku z zagrożeniem epidemicznym tak duża liczba meczów może być trudna do rozegrania, dlatego padła propozycja, by w formie przejściowej przeprowadzić rozgrywki w dwóch grupach po dwanaście zespołów, awansując dodatkowo pięć zespołów z klasy okręgowej. Co o tym sądzą przedstawiciele zainteresowanych klubów? 22.05.2020 07:06
Gm. Tomaszów Lubelski: Nowy dyrektor GOKU-u
Gm. Tomaszów Lubelski: Nowy dyrektor GOKU-u
Kinga Łuczak zrezygnowała z kierowania GOK-iem w Podhorcach. Zastąpi ją Mateusz Ochwat, dotychczasowy pracownik tej instytucji. 22.05.2020 07:00
Dzieci mogą wrócić do szkół, ale tylko najmłodsze
Dzieci mogą wrócić do szkół, ale tylko najmłodsze
Przedszkola i żłobki już częściowo działają. Od poniedziałku 25 maja do szkół będą mogli wrócić także uczniowie najmłodszych klas – ogłosił rząd. 22.05.2020 06:03    1
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Z Treść komentarza: A co by było, gdyby powiedzieli: nie damy! Kto by wyleciał? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:28 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Hero Treść komentarza: You glorify the warcrimes of Basaj and say smth about UPA lol. Those who glorifies Basaj warcrimes deserves the revenge of UPA heroes. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:16 Źródło komentarza: Historia: Na tropie Stanisława Basaja „Rysia”. Czy zagadka zostanie rozwiązana? Autor komentarza: Z Treść komentarza: I co w tym niebezpiecznego? Jeśli leżał ileś tam lat, to i dalej by sobie spokojnie leżał. A jeśli ktoś niedawno (co bardziej prawdopodobne - pozbył się akurat w tym miejscu kłopotliwego rekwizytu, to tym bardziej jest niegroźny. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:38 Źródło komentarza: Niebezpieczne zdarzenie nad Jeziorem Białym. Nurek natknął się na niewybuch Autor komentarza: Benia Treść komentarza: 1...dają to biorę, proste... czepiacie sie tych co mu płacą bo sam sobie poborów nie dał. Tak czy nie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 13:17 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Skoro jeden lekarz pełni tyle dyżurów w miesiącu, to - tak na chłopski rozum - chyba na oddziałach jest za mało lekarzy. A dlaczego ich brakuje? Czy tylko dlatego, że brak funduszy na rezydentów, czy może brak funduszy na rezydentów wynika z tego, że dzięki temu "starzy" mogą aż tyle zarabiać (tak, tak, nie przeczę, ciężko pracując) na dobrze płatnych dyżurach i praktyce prywatnej? Czy ktoś znający procedury i układy mógłby to naświetlić? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: RENIA Treść komentarza: lekarz który pracuje więcej niż osiem godzin tak jak kierowca prowadzący TIRa powinien być odsuwny od zawodu z ogromną karą pieniężną tu chodzi o zdrowie i życie chorych dzieci kobiet POLAKÓW Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama