Marta Majewska zdecydowała, że miasto odkupi pewną ilość kwiatów i dokona jesiennych nasadzeń w mieście. I to mimo że samorząd takiego wydatku nie planował.
– Proszę hrubieszowskich przedsiębiorców, o kontakt od poniedziałku z wydziałem gospodarki komunalnej i ochrony środowiska, telefon 84 696 23 80, 84 696 23 82 wew. 55, 56, email: [email protected]. Ustalimy formy współpracy – napisała na portalu społecznościowym burmistrz Hrubieszowa.
Dodała również, ze wydane wcześniej zgody na uliczny handel przy cmentarzach zostają automatycznie przedłużone do 7 listopada.
Burmistrz Majewska zaapelowała też do mieszkańców Hrubieszowa, by wsparli lokalnych handlowców.
– Proszę, abyście nie rezygnowali z zakupu kwiatów i zniczy, nawet już po Świętach, żeby wspomóc drobnych handlowców i hodowców kwiatów. Pomóżmy im poprzez zakup kwiatów i zniczy, jeśli nie dziś, to w przyszłym tygodniu! Z pewnością wielu z nas odwiedzi w kolejnych dniach groby bliskich. Pomóżmy tym, którzy znaleźli się niespodziewanie w trudnej sytuacji, nie mogąc w tych dniach prowadzić sprzedaży. Kupione kwiaty można też zagospodarować na balkonie lub we własnym ogrodzie – podpowiada mieszkańcom burmistrz Hrubieszowa.

![Szczebrzeszyn. Rusza remont samolotu Iryda [ZDJĘCIA] Szczebrzeszyn. Rusza remont samolotu Iryda [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/05/sm-4x3-szczebrzeszyn-rusza-remont-samolotu-iryda-w-zespole-szkol-im-klukowskiego-zdjecia-1764949375-1.jpg)
![Pluszaki XXL, gry i inne zabawki dla dzieci od Policjantów i pracowników KMP Zamość [ZDJĘCIA] Pluszaki XXL, gry i inne zabawki dla dzieci od Policjantów i pracowników KMP Zamość [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/05/sm-4x3-pluszaki-xxl-gry-i-inne-zabawki-dla-dzieci-od-policjantow-i-pracownikow-kmp-zamosc-zdjecia-1764941944-4.jpg)
![Dom Dziecka w Zwierzyńcu odwiedził Święty Mikołaj [ZDJĘCIA] Dom Dziecka w Zwierzyńcu odwiedził Święty Mikołaj [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/05/sm-4x3-dom-dziecka-w-zwierzyncu-odwiedzil-swiety-mikolaj-zdjecia-1764948056-9.jpg)


![Święty Mikołaj w Domu Dziecka w Zwierzyńcu. Dzieci otrzymały prezenty [ZDJĘCIA] 5 grudnia Dom Dziecka w Zwierzyńcu nr 1 i nr 2 odwiedził Święty Mikołaj.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-swiety-mikolaj-w-domu-dziecka-w-zwierzyncu-dzieci-otrzymaly-prezenty-zdjecia-1764947960.jpg)








![Z ostatniej chwili: Tragiczny wypadek w Wielączy. Na miejscu zginął mieszkaniec gm. Szczebrzeszyn [ZDJĘCIA] 5 grudnia 2025. Wielącza. Potrącony pieszy zmarł na miejscu wypadku.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-z-ostatniej-chwili-tragiczny-wypadek-w-wielaczy-na-miejscu-zginal-mieszkaniec-gm-szczebrzeszyn-1764922905.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze