Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 12:25
Reklama

Młodziczki Suchowiczteam najlepsze!

Nie było na nie mocnych. Piłkarki z klubu Suchowiczteam działóającego w Wólce Panieńskiej triumfowały podczas Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Prezesa LZPN.
Młodziczki Suchowiczteam najlepsze!
Autor: Fot. Suchowiczteam

Impreza odbyła się wczoraj (sobota, 16 stycznia) w Świdniku. Nasze zawodniczki, podopieczne trenera Tomasza Poździka wygrywały kolejne mecze, pokonując Start Tomaszów Lubelski 3:0, Izabellę Puławy 4:0, Legion Grabów Szlachecki 2:0, Perełki Lublin 5:1. Żadnego spotkania nie przegrały, a zremisowały 1:1 jedynie z Górnikiem Łęczna.

Sukces jest tym większy, że w poprzednich latach dziewczęta z Suchowiczteam wielokrotnie stawały na podium tego prestiżowego turnieju, ale nigdy nie zdołały zająć pierwszego miejsca. Tym razem pokazały klasę.

Królową Strzelczyń całych zawodów została z 6 trafieniami Martyna Nowosad, wyróżnienie od organizatorów otrzymała również Wiktoria Poździk.

Ekipa młodziczek Suchowiczteam wystąpiła w Świdniku w składzie: Karolina Żebura, Martyna Nowosad, Wiktoria Poździk, Zuzanna Bednarska, Oliwia Bzówka, Maja Koza, Gabriela Bubiłek, Alicja Krępińska, Natalia Tymura, Rozalia Bergiel.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?Autor komentarza: JaTreść komentarza: BĄDŹ SOLIDARNY Z POLSKĄ!Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:05Źródło komentarza: Zamość: Jeśli nie będzie tunelu dla pociągów, zburzą domyAutor komentarza: KrkTreść komentarza: W tym wypadku do zdarzenia przyczyniły się 2 osoby zarówno kobieta która nieprawidłowo przechodziła przez jezdnię jak i kierujący którego reakcja była opóźniona , kara będzie adekwatna do zarzutu , i od ustalenia usprawiedliwienia są biegli , a nie pierwszy lepszy człowiek którym kieruje ego i myśli że posiadał wszystkie rozumy pozdrawiamData dodania komentarza: 02.07.2022, 10:19Źródło komentarza: Krasnobród: Potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Trafiła do szpitala
Reklama