Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 22:48
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Pijany ruszył w drogę i... wylądował w rowie
Pijany ruszył w drogę i... wylądował w rowie
W niedzielny wieczór dyżurny zamojskiej policji poinformowany został, że w miejscowości Mokrelipie (gm. Radecznica) kierujący audi wjechał do przydrożnego rowu. 07.09.2020 15:00
Jaśniej w gminie Frampol. Są nowe latarnie
Jaśniej w gminie Frampol. Są nowe latarnie
Już przeszło dwa tygodnie mieszkańcy kilkunastu wiosek w gminie Frampol mogą się cieszyć zmodernizowanym oświetleniem ulicznym. 07.09.2020 14:12    1
Reklama
Zamość: Warsztaty plastyczne dla dzieci z ZDK. Pierwsze za tydzień
Zamość: Warsztaty plastyczne dla dzieci z ZDK. Pierwsze za tydzień
Poczuj się jak Andy Warhol – zachęcają organizatorzy warsztatów plastycznych, które w Zamościu planuje przeprowadzić Zamojski Dom Kultury. To będzie cykl spotkań, pierwsze za tydzień, 14 września. 07.09.2020 13:39
Pijany pan wiózł pijaną panią
Pijany pan wiózł pijaną panią
On ma sądowy zakaz zbliżania się do niej, ale ona wsiadła z nim na motorower. Na dodatek on był pijany, ona... również. 07.09.2020 13:03    2    3
Biłgoraj: Bazarek dla bezdomniaków. Włącz się, pomóż zwierzakom
Biłgoraj: Bazarek dla bezdomniaków. Włącz się, pomóż zwierzakom
Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami „PODAJ ŁAPĘ” zachęca wszystkich ludzi dobrej woli o udział w bazarku zorganizowanym na rzecz zwierząt na Facebook. 07.09.2020 12:48
Motocyklista nie wyhamował i uderzył w busa
Motocyklista nie wyhamował i uderzył w busa
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w Dylach pod Biłgorajem. 26-latek uderzył motocyklem w busa. Młody mężczyzna trafił do szpitala. 07.09.2020 11:59
Pijany wiózł czworo pasażerów. Młodzi ludzie trafili do szpitala
Pijany wiózł czworo pasażerów. Młodzi ludzie trafili do szpitala
Ta przejażdżka mogła mieć naprawdę tragiczny finał. Bo 31-latek z gminy Sitno siadł za kierownicą pijany, zabrał ze sobą cztery osoby i rozbił forda na betonowym przepuście. Cała czwórka trafiła do szpitala. Na szczęście ich życiu nic nie zagraża. 07.09.2020 11:24
Spadek liczby zakażeń w kraju, na Lubelszczyźnie 13 nowych przypadków
Spadek liczby zakażeń w kraju, na Lubelszczyźnie 13 nowych przypadków
W województwie lubelskim przybyło 13 nowych potwierdzonych badaniami przypadków SARS-CoV-2. W szpitalu w Puławach zmarł mężczyzna w wieku 41 lat, który chorował na COVID-19. W całej Polsce zakażeń jest od wczoraj o 302 więcej. 07.09.2020 10:31
Nowi funkcjonariusze w NOSG. Złożyli ślubowanie
Nowi funkcjonariusze w NOSG. Złożyli ślubowanie
Jest 17 nowych funkcjonariuszek i funkcjonariuszy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej. W piątek ta grupa złożyła ślubowanie. Jeszcze w tym roku jest szansa, by dostać się do służby w tej formacji. 07.09.2020 09:12
Gm. Tomaszów Lubelski: Aż 6 ton żywności trafiło do potrzebujących
Gm. Tomaszów Lubelski: Aż 6 ton żywności trafiło do potrzebujących
Z pomocy skorzystało około 800 osób. Do najbardziej potrzebujących mieszkańców gminy Tomaszów Lubelski trafiło pod koniec sierpnia aż 6 ton żywności z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym – FEAD Podprogram 2019. 07.09.2020 08:18
Robert Wiatrzyk na podium. Sukces tomaszowskiego lekkoatlety
Robert Wiatrzyk na podium. Sukces tomaszowskiego lekkoatlety
Dwukrotnie stawał na podium Robert Wiatrzyk, lekkoatleta TKS Tomasovia podczas przeprowadzonych w Ciechanowie Mistrzostw Polski LZS w Lekkiej Atletyce. Bardzo dobrze wypadli także inni podopieczni trenerów Tomasza Wawrzusiszyna i Mirosława Fusa. 07.09.2020 08:05
Koronawirus w szkole? Od dzisiaj uczą się hybrydowo
Koronawirus w szkole? Od dzisiaj uczą się hybrydowo
W związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem u jednego z nauczycieli, od dzisiaj lekcje w Zespole Szkół w Horodle mają się odbywać systemem hybrydowym. 07.09.2020 07:01    1    3
Zamość: Straż Miejska podsumowała swoją działalność
Zamość: Straż Miejska podsumowała swoją działalność
Zamojska Straż Miejska podsumowała niedawno pierwsze półrocze swojej działalności w 2020. Co przyniosły te miesiące? 07.09.2020 07:00    4    1
Gm. Ulhówek: Parafialne dożynki w Rzeplinie (ZDJĘCIA)
Gm. Ulhówek: Parafialne dożynki w Rzeplinie (ZDJĘCIA)
To było święto całej lokalnej społeczności. W niedzielę (6 września) w Rzeplinie (gm. Ulhówek) odbyły się dożynki parafialne. Uroczystość została znakomicie przygotowana. 07.09.2020 06:06
Krynice: Przedszkole rusza w styczniu
Krynice: Przedszkole rusza w styczniu
Budowa już dobiegła końca, teraz budynek trzeba wyposażyć. Samorząd wybrał już dostawcę sprzętu do przedszkola w Krynicach. Otwarcie placówki jest planowane na styczeń. 07.09.2020 05:54
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama