Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 11:28
Reklama

Artykuł partnera

Styl loft we wnętrzach – czym się charakteryzuje? Poznaj sposoby industrialnej aranżacji
Styl loft we wnętrzach – czym się charakteryzuje? Poznaj sposoby industrialnej aranżacji

Styl loftowy jest ostatnimi czasy niezwykle popularny. W skali globalnej ma to miejsce już od okolic połowy XX wieku, do Polski jednak stosunkowo późno na większą skalę dotarła ta aranżacyjna estetyka. Loft doszedł do naszego kraju nad Wisłą prosto z USA, gdzie właśnie w latach 50. i 60. na rynku pojawiły się tanie mieszkania pofabryczne, które wymagały zagospodarowania. Ta stylistyka szybko została utożsamiona z artystami, ponieważ w tychże miejscach z początku tworzono między innymi galerie sztuki. To jednak dotyczyło zaledwie pierwiastek tych wszystkich dostępnych pomieszczeń. Cegła – beton architektoniczny – metal; to wszystko silnie cechuje styl loftowy. W tym wpisie dowiesz się, jak zaaranżować swoje mieszkanie w tej stylistyce.

08.08.2022 10:03
Czy organizacja wesela w hotelu to dobry pomysł? Sprawdź największe zalety
Czy organizacja wesela w hotelu to dobry pomysł? Sprawdź największe zalety

Przed Tobą najważniejszy dzień w życiu, czyli Twój ślub? Chcesz, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik? Najważniejsza decyzja dla każdej pary młodej dotyczy przede wszystkim miejsca, gdzie zorganizować przyjęcie ślubne. Istotny jest tutaj nie tylko wybór odpowiedniej sali ale także zapewnienie wszystkim gościom miejsca noclegowego. Dlatego właśnie warto wziąć pod uwagę organizację wesela w luksusowym hotelu. Nie jesteś przekonana? W poniższym artykule rozwiejemy Twoje wszystkie wątpliwości i przedstawimy najważniejsze korzyści płynące z tego pomysłu.

08.08.2022 09:59
USA – gdzie pojechać na wakacje?
USA – gdzie pojechać na wakacje?

Wakacje w USA można przeżyć na wiele różnych sposobów. Spędzić noc w kasynie w Las Vegas, opalać się pod palmą na plaży w Miami, przemierzać ulice Nowego Jorku szlakiem znanych w popkulturze filmów, odkrywać parki narodowe albo odwiedzać najlepsze muzea na świecie. Decydując się na urlop w Stanach Zjednoczonych zwykle mamy 2-3 tygodnie do zagospodarowania. Jak wykorzystać je w najlepszy sposób?

29.07.2022 15:30    1
Niech drób będzie z Wami! - zalety i źródło sprawdzonego drobiu
Niech drób będzie z Wami! - zalety i źródło sprawdzonego drobiu

Według danych z 2020 roku Polska jest krajem, który osiągnął najwyższy poziom spożycia drobiu w Unii Europejskiej. W tym okresie na jednego mieszkańca przypadło niespełna 30kg. Dlaczego ten rodzaj mięsa zyskał tak wielką popularność? I skąd można wziąć pewność, że korzystamy ze sprawdzonego drobiu?

29.07.2022 06:58
Medale, puchary, trofea - co warto wiedzieć
Medale, puchary, trofea - co warto wiedzieć
26.07.2022 16:11    2
Dieta bez laktozy - wszystko, co powinieneś o niej wiedzieć
Dieta bez laktozy - wszystko, co powinieneś o niej wiedzieć
26.07.2022 11:45    1
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PfffTreść komentarza: Większych bzdur dawno nie słyszałem, aż jakoś ciężko mi to nawet skomentować, lepiej przemilczeć głupotę władz....Data dodania komentarza: 12.08.2022, 11:14Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: XyzTreść komentarza: Ortografia u pani leży, pani Kasiu ;)Data dodania komentarza: 12.08.2022, 11:12Źródło komentarza: Pride of Poland 2022. Jakie konie idą na sprzedaż podczas sławnej aukcji. ZdjęciaAutor komentarza: NiepoprawnyTreść komentarza: Znowu zoo zawitało do Zamościa jak nie z lewa to z prawaData dodania komentarza: 12.08.2022, 10:20Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Wypowiedziała się fachowiec Miziuk. Szlag mnie trafia niekompetencja rządzących. Aby wyprowadzić ruch po za miasto trzeba dobudować dwa zjazdy z obwodnicy na Ulchówek i Łaszczówke, dopiero wtedy można myśleć o zamknięciu ronda.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 10:03Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: JannowakaTreść komentarza: nikt nie zauważa że obwodnica jest dla mieszkańców nie korzystna.... z niektórych punktów to trzeba jechać albo m8 kim do Bełżca lub z 6 na ul. Łaszczowiecką a do centrum z każdego zakątka miasta jest maks 3 do 4 km... brak wlotów na ulicy Listopadowej i ściegiennego zamknęło funkcjonalność dla mieszkańców i tyle... obwodnica nie służy miastu... obwodnica służy Tranzytowi...Data dodania komentarza: 12.08.2022, 09:12Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: PatrioTreść komentarza: Zniszczenie elewacji? Wybryk chuligański ale trzeba dorabiać ideologię. Bigoteria pełną gębą. W Polsce naprawdę jedt spokój i lepiej nie wnerwiać ludzi bo jak przyjdą problemy to ludzie będą wiedzieć co zrobić. Dlaczego Dworczyka nie ścigają za publikowanie matki boskiej z bronią...z tzw. piorunem. Obłuda i zakłamanieData dodania komentarza: 12.08.2022, 09:09Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”
Reklama
Reklama