Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 17:19
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Zamość

Reklama
Gmina Radecznica: Pijany leżał na drodze. Najechał na niego samochód
Gmina Radecznica: Pijany leżał na drodze. Najechał na niego samochód
Ponad 2,5 promila alkoholu miał w organizmie 38-letni mieszkaniec gminy Radecznica, który leżał na drodze krajowej nr 74. Na pijanego mężczyznę najechał kierowca peugeota. Nietrzeźwy 38-latek trafił do szpitala. 04.10.2022 11:48
Radecznica: Minister Maciąg z wizytą w gminie Radecznica
Radecznica: Minister Maciąg z wizytą w gminie Radecznica
Minister rodziny i polityki społecznej gościła w gminie Radecznica. Marlena Maląg wzięła udział w nadzwyczajnej sesji Rady Gminy Radecznica, uroczystym zakończeniu gminnych zawodów sportowych, a na koniec spotkała się z seniorami w świetlicy wiejskiej w miejscowości Dzielce oraz oddała hołd żołnierzom niezłomnym. 04.10.2022 09:52    1
Reklama
Tomaszów Lubelski/Zamość: Policjant (nie)jechał pijany?
Tomaszów Lubelski/Zamość: Policjant (nie)jechał pijany?
Jazdę wężykiem przerwał mu inny kierowca, ale śledczy nie znaleźli dowodów na to, że kierujący mercedesem, który uciekł z miejsca zdarzenia, znajdował się pod wpływem alkoholu. Okazało się, że to policjant. Zatrzymano go dopiero następnego dnia i to po południu. Był trzeźwy. Nie przyznał się do jazdy na podwójnym gazie, odmówił składania wyjaśnień. 04.10.2022 07:00    10    1
Klasa okręgowa: Nikt tego nie nagrał
Klasa okręgowa: Nikt tego nie nagrał
Hetman Zamość odzyskał formę i zasłużenie pokonał silny Olimpiakos Tarnogród. Hat-trickiem popisał się najlepszy na boisku w sobotnim meczu Damian Buczek. 04.10.2022 06:44    2    1
Zamość: Powstanie biurowiec klasy A. Ma kosztować kilkadziesiąt milionów!
Zamość: Powstanie biurowiec klasy A. Ma kosztować kilkadziesiąt milionów!
Agencja Rozwoju Przemysłu wraz z Miejskim Zakładem Komunikacji szykują w Zamościu inwestycję wartą kilkadziesiąt milionów złotych. U zbiegu ul. Wyszyńskiego i Legionów powstanie długo wyczekiwany biurowiec klasy A. 04.10.2022 06:07    7
Zamość: Doigrał się. Dwie zimy spędzi w areszcie
Zamość: Doigrał się. Dwie zimy spędzi w areszcie
Policjanci zauważyli 39-latka z gminy Zamość na pasie zieleni przy Al. Jana Pawła II, gdy wymieniał uszkodzone koło. Mężczyzna był kompletnie pijany i, jak się szybko okazało, poszukiwany przez sąd. 03.10.2022 12:36    1
Zamość: Zamojski szpital dostał duże pieniądze na modernizację. Teraz rezonans będzie szybszy
Zamość: Zamojski szpital dostał duże pieniądze na modernizację. Teraz rezonans będzie szybszy
Dokładnie 2 575 400 zł dofinansowania ze środków Funduszu Przeciwdziałania Covid-19 otrzymał zamojski szpital „papieski” na modernizację i ucyfrowienie rezonansu magnetycznego. Zadanie ma być gotowe do końca roku. 01.10.2022 07:01    3    1
Czerniczyn/Machnów Nowy: Uruchomili stacje wczesnego wykrywania skażeń promieniotwórczych
Czerniczyn/Machnów Nowy: Uruchomili stacje wczesnego wykrywania skażeń promieniotwórczych
W podhrubieszowskim Czerniczynie i Machnowie Nowym (gm. Lubycza Król.) uruchomiono stacje wczesnego wykrywania skażeń promieniotwórczych. Dwa nowe urządzenia do całodobowych pomiarów radiacji, zainstalowane na Zamojszczyźnie, należą do systemu pomiarów na ścianie wschodniej, wzmocnionego ostatnio przez Państwową Agencję Atomistyki. 30.09.2022 14:15    1
Gm. Zamość: Sitanianie na fali
Gm. Zamość: Sitanianie na fali
Reprezentujący gminę Zamość Chór Mieszany Sitanianie z Sitańca zdobył Srebrny Dyplom na VIII ogólnopolskim Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów „Bo radość jest w nas” w Stalowej Woli. 30.09.2022 13:50    1
Zamość: Jest wyrok dla podpalacza punktu szczepień w Zamościu!
Zamość: Jest wyrok dla podpalacza punktu szczepień w Zamościu!
Sąd skazał 43-latka z pow. zamojskiego, który podpalił mobilny punkt szczepień oraz stację sanepidu w Zamościu, a wcześniej puścił z dymem dwa maszty telekomunikacyjne w Złojcu. 30.09.2022 10:50    4    2
Pow. zamojski: Gmin nie będzie stać na oświetlenie uliczne. Zapadną ciemności
Pow. zamojski: Gmin nie będzie stać na oświetlenie uliczne. Zapadną ciemności
Ceny energii elektrycznej szaleją i coraz więcej osób zwraca uwagę na ten problem. Chodzi o lampy uliczne, które całą noc świecą. – Prąd idzie w górę, dlatego może warto poszukać oszczędności i wyłączać światło, gdy ludzie śpią – podpowiadają czytelnicy. W wielu gminach wprowadzono już ograniczenia, sen z powiek wójtom i burmistrzom spędzają zapowiedziane podwyżki cen energii elektrycznej. 30.09.2022 06:24    5
Tomaszów Lub.: Policja ostrzega przed takimi mejlami!
Tomaszów Lub.: Policja ostrzega przed takimi mejlami!
Oszuści podszywają się pod służby zajmujące się zwalczaniem cyberprzestępczości. Wysyłają mejle z załącznikami, w których jest złośliwe oprogramowanie. Policja apeluje: "Nie dajmy się zmanipulować, tego typu wiadomości to oszustwo!". 29.09.2022 13:50    6
Gm. Krasnobród: Pechowa sprzedaż. Przez sukienkę straciła pieniądze
Gm. Krasnobród: Pechowa sprzedaż. Przez sukienkę straciła pieniądze
Mieszkanka gminy Krasnobród chciała za pośrednictwem Internetu sprzedać sukienkę. Szybko zgłosił się do niej chętny klient. Niestety okazał się być oszustem. 29.09.2022 13:30    2
Gm. Zamość, gm. Łabunie: Rozbudowa DK 17 się przeciągnie
Gm. Zamość, gm. Łabunie: Rozbudowa DK 17 się przeciągnie
Trwa rozbudowa drogi krajowej nr 17 z Zamościa do Łabuniek Pierwszych. W planach jest m.in. wzmocnienie konstrukcji nawierzchni, budowa chodników i sygnalizacji świetlnej w Kalinowicach. Według mieszkańców, prace nie idą jak powinny. Drogowcy twierdzą co innego, choć przyznają, że „konieczne było zwiększenie zakresu robót”. 29.09.2022 08:09    4    2
Zamość: 18-letnia zamościanka odpowie za kradzież
Zamość: 18-letnia zamościanka odpowie za kradzież
Dzielnicowi zatrzymali 18-letnią mieszkankę Zamościa podejrzaną o kradzież towaru z drogerii na terenie miasta. Dziewczyna przyznała się do winy. Odpowie za przestępstwo, którego się dopuściła. 28.09.2022 15:40    5    2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: w sedno Treść komentarza: TAAAAK. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:27 Źródło komentarza: Zamość: Modlili się za pomordowanych na Wołyniu Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Oo Zaczynaja juz grozić!wierchuszka ukraińska Kaczynski Duda PiS wpuscili ich tutaj setki tysięcyNIEDOBRZE! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:26 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Butu, nie !! Treść komentarza: Ani sąsiadów, ani sojuszników, ani towarów, ani żadnej współpracy , ani żadnej kawy po pracy z "sąsiadem" ,oto obraz Polski, pod "butem Kaczyńskiego!!!!! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:25 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: pucia Treść komentarza: Oddaj mi "łopateckę" bo ci zabiorę wiaderecko" ,oj gdzie ta dyplomacja, jak widać "nima", Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:21 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: FRANEk Treść komentarza: Bardzo dobrze Panie Prezydencie Nawrocki !!!popieram ja i zdecydowana większość Polaków dla których to Polska jest najwazniejszaZarówno Zełeński który odniósł się do Polaków i Polski obelzywie jak i inni tutaj wymienieni na tak wielkie odznaczenia polskie na pewno nie zasłuzyli! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:04 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Z Treść komentarza: Jak będą się z nim tak cackać, to raczej nie zdążą go posadzić zanim kogoś zabije. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie
Reklama
Reklama
Reklama