Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 5 lipca 2026 23:01
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Zamość: Konar drzewa spadł na ludzi. 7 osób z obrażeniami [ZDJĘCIA]

Potężny konar odłamał się od drzewa i spadł na namiot letniej czytelni przy Rynku Wodnym w Zamościu. Ucierpiało siedem osób. Dwie z nich przewieziono do szpitala.
Zamość: Konar drzewa spadł na ludzi. 7 osób z obrażeniami [ZDJĘCIA]
Konar spadł na ogródek z namiotami i parasolami przy Rynku Wodnym w Zamościu.

Do zdarzenia doszło 6 lipca. Przed godziną 16 strażacy otrzymali informację, że “konar drzewa przygniótł dzieci”.

Na miejscu okazało się, że gruba gałąź spadła na namioty letniej czytelni rozstawione przy Rynku Wodnym. Konar ranił 7 osób, były wśród nich osoby dorosłe oraz nastolatkowie. 

- Wszystkie osoby wydostały się spod gałęzi o własnych siłach jeszcze przed przyjazdem straży - relacjonuje mł. bryg. Marcin Żulewski z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu.

Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie. Dla części poszkodowanych skończyło się na obtarciach, były jednak też złamania. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

Strażacy wciąż zabezpieczają miejsce zdarzenia. Na miejscu jest też policja i straż miejska.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

wisi i grozi 07.07.2023 20:50
co kolejne? drzewo runie na ogródek restauracji ( chyba stracą tam klientów, ja tam nie zamierzam kusic losu i tam jesc albo pic piwo) a moze na scenę, to by była kolejna scena na którą cos spadnie (poprzednio był snieg)

ojej 07.07.2023 14:57
jak się okazuje czytanie książek bywa niebezpieczne :(

ARS 06.07.2023 18:41
W swoim czasie z kamienicy spadł fragment attyki, teraz w tak uczęszczanym miejscu łamie się gruby konar, czy w Zamościu ktoś w ogóle dokonuje przeglądów stanu obiektów oraz drzew (szczególnie starych)? Jeszcze chwila a turyści z obawy o następstwa wynikające z tego typu zdarzeń zostaną na dobre przepłoszeni z miasta.

Kronika Tygodnia

Chcesz częściej widzieć nasze newsy?

Dodaj Kronikę Tygodnia do preferowanych źródeł w Google i bądź bliżej najważniejszych spraw z regionu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Haha Treść komentarza: Asystent Pasławskiej ZSL-PSL Ariel SZ. okazał się zwyrolem zboczeńcem rozPOwszechniał brutalną POrnografię dziecięcą Data dodania komentarza: 3.07.2026, 12:00 Źródło komentarza: Nielegalny pobór wody. Wody Polskie zaostrzają kontrole i nakładają rekordowe kary Autor komentarza: Praworządność Treść komentarza: Trzask zwolnił 2 vice prezydentki, dyrekcje szpitala, rady nadzorcze, razem POnad 30 osób to ewidentnie zorganizowana grupa przestępcza i żadnego aresztowania to jawne zamiatanie POd dywan NEO Żurka uśmiechnięta POlska dla swoich. 20 fałszywych aktów zgonu 33 fałszywych faktur i cisza Data dodania komentarza: 3.07.2026, 11:52 Źródło komentarza: Od lipca ważna zmiana dla pacjentów. Rusza e-recepta dzielona Autor komentarza: Haha Treść komentarza: Jeden wielki KIT liczenia GUS żenua Data dodania komentarza: 3.07.2026, 11:41 Źródło komentarza: Policzyli Polskę na nowo. Wiemy, ilu ludzi naprawdę tu mieszka Autor komentarza: Moje zdanie . Treść komentarza: Gnida patologio oszustow na niespotykana skale stałeś sie kiedy rządził PiSuar i teraz Ci tego cholernie brakuje ! Nie doczekanie blaznie mafijnej szajki w dalszym ciagu pastwić sie na kazdym kroku a pozniej jak Twoi koledzy oszusci uciekli jak szczury za granice unikając odpowiedzialności . Nie macie zadnego honoru i wstydu . Won bo śmierdzą brudne rece ! Data dodania komentarza: 3.07.2026, 11:32 Źródło komentarza: Nielegalny pobór wody. Wody Polskie zaostrzają kontrole i nakładają rekordowe kary Autor komentarza: awd Treść komentarza: Polacy to jeden wielki problem. Zwłaszcza ich głupota. Data dodania komentarza: 3.07.2026, 10:39 Źródło komentarza: Na ulicę runęła ściana synagogi w Łaszczowie! Gmina ma pilny problem i kosztowny dylemat [ZDJĘCIA] Autor komentarza: 7 nie kombinuj Treść komentarza: Gonić, kontrolować, bo wyrosło nam pokolenie 40- latków cwaniaków, złodziei i kombinatorów, wystarczy spojrzeć na tych z PISu to każdy coś ma za paznokciami. Data dodania komentarza: 3.07.2026, 10:38 Źródło komentarza: Nielegalny pobór wody. Wody Polskie zaostrzają kontrole i nakładają rekordowe kary
Reklama
Reklama
Reklama