Na początku listopada policja dostała zgłoszenie o pięciu włamaniach do aut pozostawionych na osiedlowych parkingach. Z samochodów zniknęły radioodtwarzacze, samochodowe ładowarki do telefonów oraz okulary. Sprawcy próbowali pokonać zabezpieczenia jeszcze w czterech innych pojazdach, ale im nie wyszło. Łączne straty pokrzywdzonych oszacowano na 1000 zł.
Zamojscy kryminalni zaczęli szukać złodziei i ich znaleźli. To dwaj mieszkańcy Zamościa w wieku 27 lat. Obaj usłyszeli już zarzuty dokonania kradzieży z włamaniem. Jeden z nich odpowie również za to, że pod koniec października przywłaszczył sobie cudzy dowód osobisty, prawa jazdy i karty bankomatowej, którą dwukrotnie dokonał płatności.
Podczas przesłuchania obaj zamościanie przyznali się do winy. Za włamania grozi im do 10 lat więzienia. Za przywłaszczenie dokumentów i posługiwanie się nimi można trafić do więzienia na 2 lata.

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze