Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 19 marca 2026 02:06
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Biłgoraj: Właścicielka biura podróży oszukała klientów. 44-latka uciekła z pieniędzmi

Obiecywała wczasy, przyjmowała wpłaty, ale wakacji nie zorganizowała, za to uciekła z pieniędzmi. Biłgorajscy policjanci szukają 44-letniej właścicielki biura podróży, która oszukała swoich klientów.
Biłgoraj: Właścicielka biura podróży oszukała klientów. 44-latka uciekła z pieniędzmi

Autor: freeimages.com

44-letnia kobieta prowadziła biuro podróży w Biłgoraju. Klientów jej nie brakowało. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że pieniądze za organizację wycieczek wzięła od co najmniej 180 osób.

Nikt z nią na wczasy nie pojechał. Kobieta nie dokonała nawet żadnych rezerwacji. Zniknęła ona, a także pieniądze, które pobrała od swoich klientów. Trwają poszukiwania oszustki.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zxc 12.07.2017 09:20
zebrała fundusze i poleciała na wakacje ;-)

Adaś 11.07.2017 22:10
Dobra zmiana w akcji,

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama