Zamość: Ósemka na zagranicznej mobilności w Irlandii

  • 29.05.2019, 09:00
  • Materiał nadesłany
Zamość: Ósemka na zagranicznej mobilności w Irlandii Fot. SP nr 8 Zamość
W Szkole Podstawowej nr 8 w Zamościu od 1 września realizowany jest projekt unijny "Programowanie jako narzędzie do efektywnego nauczania". Koordynują go Marzena Mazurek i Justyna Babiarz-Furmanek, a zaangażowani w przedsięwzięcie nauczyciele kształcą się z zakresu programowania i nowych aplikacji.

Stosowane na zajęciach technologie mają wspomóc proces edukacji a jednocześnie, biorąc pod uwagę prognozowane zawody przyszłości, udostępnić naszym absolwentom atrakcyjny rynek pracy.

Zgodnie z założeniami projektu pierwsza grupa nauczycieli: Justyna Babiarz-Furmanek, Artur Plewa, Bożena Wieczorek, Aneta Rudawska, Alicja Łój, Monika Gabryel, wzięła udział w mobilności do Dublina, gdzie w dniach od 12 do 18 maja poznawała wiodące w edukacji aplikacje, w tym oparte na rzeczywistości rozszerzonej AR.

Szkolenie "Digital Game-based Learning & Augmented Reality for Schools" zakończyło się ceremonią wręczenia certyfikatów. W trakcie wyjazdu nauczyciele rozwijali także swoje umiejętności językowe poprzez pracę w międzynarodowej grupie oraz zapoznawali się ze wspaniałą kulturą Irlandii. Cenne doświadczenia na pewno przyniosą uczniom i całemu gronu pedagogicznemu wymierne korzyści.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe